PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}
plakat filmu Nawiedzony dom na wzgórzu

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 53 474
oceny
7,8 10 1 53474
14 626
chce zobaczyć
7,0 6
ocen krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    od 29 zł

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu.

Nawiedzony dom na wzgórzu
Zwiastun nr 1 (polski) 2:25
Nawiedzony dom na wzgórzu
Making of Za kulisami 6. odcinka (polski) 2:37
Nawiedzony dom na wzgórzu
Making of nr 1 2:57
nr 1 (polski) 2018-09-20T09:28:09 https://fwcdn.pl/webv/78/48/47848/thumbnail.47848.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/286/800686/nawiedzony_dom_na_wzgorzu___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm
Nawiedzony dom na wzgórzu zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

na podstawie
Shirley Jackson (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Amblin Television / Paramount Television
tytuł oryg.
The Haunting of Hill House
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.