PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623809}

Festival

Neon Nae-ge Ban-ehss-eo
7,6 1 299
ocen
7,6 10 1 1299
Neon Nae ge Ban ehss eo
powrót do forum serialu Neon Nae-ge Ban-ehss-eo

Drama ok, tylko tak jakby trochę się ciągnęła...
Moim ulubionym bohaterem był Joon-hee Yeo ( był taki zabawny, roztrzepany ;D zdecydowanie najfajniejsza postać )
Niektóre wątki były męczące, ale to pominę ;p
Do tego nie podobało mi się to jak np. była scena gdy Lee Shin przytulał Won Gyoo, ponieważ ona stała jak kołek, zamiast też go przytulić... Głupio to wyglądało... ;x

Po za tym drama ok, to jak Lee Shin się zakochiwał i zmieniał oraz starał dla swej miłości było piękne, mimo, że nie podobał mi się jako chłopak ( oceniłabym go 6/10 z wyglądu ) to kiedy był taki słodki i kochany to zazdrościłam Won Gyoo ;p

+ Piosenki świetne ;D Zwłaszcza 'Because I miss you' i 'You've fallen for me' ;D

ocenił(a) serial na 7
Lenkaaa_93

Gdzie to można obejrzeć. N drama crazy nie ma napisów po angielsku.

ocenił(a) serial na 7
Askol

NIe ważne już mam, pomyliłam się.

ocenił(a) serial na 7
Lenkaaa_93

Przytulanie czy pocałunki w dramach to... cóż, dramat :P Niesamowicie mnie to drażni, prawie zawsze jest tak, że kontakt inicjuje facet, a kobieta stoi jak kołek, w dodatku często z zamkniętymi oczami, wyglądając, jakby całowanie było absolutnie ostatnim, na co ma ochotę.
Kompletnie nie pojmuję tej konwencji, pomijając sceny tego typu dramy są zwykle przesycone emocjami, więc czemu akurat pocałunki muszą być tak fatalnie zrobione?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones