PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 061
ocen
6,5 10 1 71061
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

Takiej tandety jeszcze chyba nikt nie wymyślił. To jest knot jakich mało.

ocenił(a) serial na 7
lubie_tulipany1

Najgłupszy a nie najgłubszy i gniot a nie knot.Knot to taki sznureczek wystający ze świeczki.Co do samego serialu.Nie jest to może ambitny projekt z przesłaniem,jest to dobrze zrobiony serial komediowy.On ma bawić a nie uczyć,poprawiać humor po ciężkim dniu a nie zmuszać do myślenia i refleksji.Bardzo żałuję,że takiego serialu już nie ma.Świetna Agnieszka Dygant,naturalna i energiczna,wspaniały Tomasz Kot oraz genialni Adam Ferency i Tamara Arciuch,którzy niejednokrotnie mnie rozbawili.Obejrzałam praktycznie każdy odcinek,za każdym razem świetnie się bawiłam i nie zgodzę się ze stwierdzeniem,że ten serial jest tandetny.Jest po prostu lekki i przyjemny w sam raz na poprawę nastroju.

ocenił(a) serial na 10
lubie_tulipany1

ja nwm czemu wy wszyscy uwazacie ze serial ma zawsze czegos uczyc i ma z niego plynac jakis moral niania to serial komediowy ktory ma rozbawic, ale jesli poczucie humoru ma sie zerowe to nie dziwie sie ze sie nie podoba, moim zdaniem niania to zajefajny serial i nie wiem jak mozna pisac ze jest tandetny ale tak to jest jak ktos nie umie docenic ciezkiej pracy innych i mysli tylko o sobie...

ocenił(a) serial na 1
paati12

Serial "Niania" mnie nie bawi a już niczego nie uczy . Jeśli według Ciebie dziecko to jest zajefajny serial to współczuje ----bywają ambitniejsze. Nie wiem co ma docenianie pracy innych a moja ocena ? Poza tym ja nie jestem "wszyscy". Ekipa , aktorzy , zgodzili się grać w takim knocie bo robią to dla pieniędzy a nie dla swojej ciężkiej pracy czy sztuki. Oni tam nie szlifowali swojego warsztatu aktorskiego tylko grali dla kasy. Serial Niania był kolejną wspaniałą produkcją TVN-u która już zeszła z ramówki tej dziwnej telewizji. Aktorzy czy dobrzy tam grali ? znane nazwiska i tyle / Tylko dziwię się ze A Ferency zgodził się w czym takim grać ale tak jak mówią kasa czyni cuda.
ps zwykle nie odpowiadam na komentarze innych ale Niania mnie naprawdę drażni i dziwię się że ktoś to ogląda . To jest serial dla 11-13 letniej widowni o inteligencji średnio używanego taboretu

ocenił(a) serial na 10
lubie_tulipany1

Dla twojej wiadomosci nie jestem dzieckiem bo jestem dorosla wiec nie pisz czegos o czym nie masz zielonego pojecia. znam duzo osob ktore bardzo lubia ogladac ten serial a sa juz dawno po 18. A tak wg to powtarzam ci po raz drugi ze to ma byc serial komediowy, ktory ma bawic, a nie uczyc. I co ty mozesz wiedziec o tym dlaczego aktorzy zgodzili sie na granie w tym serialu, jestes jednym z nich, bo chyba raczej nie. Nie pomyslalas ze moze przeczytali scenariusz i spodobal im sie ten serial. Nie wiem co masz do roli Ferencego bo ma ja swietna. Tak kasa tez robi swoje ale nie przesadzajmy. Chyba ze wolisz ogladac te wszystkie zalosne seriale takie jak ukryta prawda itp., ktore rowniez niczego nie ucza a sa tak glupie ze slow brak. Przy niani ozna sie przynajmniej posmiac

ocenił(a) serial na 1
paati12

Mało mnie to interesuje le ty masz lat, dla mnie Twoje wypowiedzi są dziecinne . Co do twoich znajomych którzy też tego knota oglądają ----współczuje , pewnie umawiacie się na wspólne jedzenie popcornu przed telewizorem i oglądacie Nianie.

I proszę nie odpisuj mi już, nie gorączkuj się bo każdy ma swoją opinię którą tutaj może wyrazić. Mnie ten serial drażni strasznie jest beznadziejny on nie bawi on męczy. Nie wiem czy zauważyłaś jak on jest sztuczny skecze są robione na siłę bez pomysłu. To coś było beznadziejne. Zabawnym serialem komediowym była np. "Trzecia planeta od słońca" jeśli nie oglądałaś polecam.

ps Tak codziennie oglądam dwa odcinki Ukrytej Prawdy bo jeden to za mało i je jeszcze nagrywam do kolekcji --- przecież wszyscy tak robią ? To tak nie robisz ? Dziwna jesteś ...aha Ty oglądasz Nianie ze znajomymi.........

lubie_tulipany1

Po pierwsze naucz się używać znaków interpunkcyjnych oraz prawidłowo budować składnię zdań. Po drugie - odczep się od dziewczyny. Wyraża swoje zdanie, Ty masz do tego prawo więc dlaczego ona nie może się wypowiedzieć? Chyba, że jesteś mega trollem i się tym karmisz :)
Serial jak serial - nie jest dziełem wybitnym, ale do beznadziejnego mu daleko. Bawi, więc spełnia swoja rolę.

ocenił(a) serial na 1
setepka88

Po co ten komentarz ? Czy on coś tu wnosi? Chyba że nie masz nic do powiedzenia i na siłę coś próbujesz przekazać tylko po co ?
Czujesz potrzebę wypowiedzi to zapisz się do jakiejś organizacji nie będziesz czuł/czuła się samotna/samotny.

lubie_tulipany1

Jak czytam Twoje komentarze to na mojej twarzy pojawia się pobłażliwy uśmiech - zupełnie jak na widok małego bezbronnego opluwającego innych trollika :) Miłego wieczoru :)

PS : Radzę zakup okularów, tudzież naukę rodzajów w języku polskim :) Może się przydać, gdy będziesz zdawał test gimnazjalny :)

ocenił(a) serial na 1
setepka88

To wspaniale .Zawsze chciałem być taki. Miło że to zauważyłaś.
Ale po co ta konwersacja ? Masz potrzebę rozmowy to wyjdź z domu wyłącz komputer czy laptop czy co tam masz i porozmawiaj z żywymi osobami.
Jak sądzę należysz do tej mało rozgarniętej grupy dzieci Neo i Macdonaldów--- pewnie masz nadwagę#

ps nie odpisuj już bo mało mnie interesują twoje wypociny a morały zachowaj dla siebie.

ocenił(a) serial na 7
lubie_tulipany1

Zgadzam się ze setepka88...Brak interpunkcji,nieprawidłowo budujesz zdania a do tego przez cały czas używasz sformułowania "ten serial to knot".Knot to część świecy,znicza lub lampy.Można powiedzieć,że coś jest gniotem ale nie knotem.Chyba chłopcze mylisz pojęcia...Wyrażanie swojej opinii nie polega na wyśmiewaniu i obrażaniu innych osób.Zamiast konstruktywnej krytyki,wyrażenia swojej opinii w sposób kulturalny,każda Twoja wypowiedź jest przepełniona sarkazmem,który jest podszyty chamstwem i jadem.Chcesz krytykować,proszę bardzo.Mamy wolność słowa.Ale nie jesteśmy troglodytami,jakaś ogłada i kultura obowiązuje pomimo wolności słowa.

ocenił(a) serial na 1
kelsi95

Ok już sobie pogadałaś wymieniłaś parę błędów błysnęłaś inteligencją, znajomością języka ale teraz milcz.

lubie_tulipany1

Uwielbiam ludzi, którzy leczą swoje kompleksy obrażając innych :) Zapraszam do budowania poczucia własnej wartości, bo z Twoich wypowiedzi wynika, ze wcale go nie posiadasz. Oj szkoda mi Ciebie , skoro swoje emocje potrafisz wyrażać w tak prostacki sposób kolego ;)

ocenił(a) serial na 1
setepka88

To niesamowite.
Ja Ciebie dziecko nie lubię. Tak szczerze powiedz masz nadwagę? od tych Fast Foodów............. zabolało

ocenił(a) serial na 7
lubie_tulipany1

Wielce dorosły się odezwał.
Człowieku,nikt cie tu nie popiera i każdy ma za trolla.
Również twoje komentarze śmierdzą prowokacją.
Normalna osoba pozwala każdemu wyrazić swoje zdanie,a nie zachowuje się jak wyszczekany kundel z kompleksem "dorosłości".
Muszę cię zasmucić ale ty na pewno dorosły nie jesteś. Przeczytaj sobie definicje dorosłości i pokaż mi taką,gdzie dorosłość określana jest jako nieumiejętność przyjmowania krytyki, ciągłe obrażanie innych, płytkie myślenie zgodnie,z którym wszyscy mają mieć takie poglądy jak ja..

ocenił(a) serial na 1
Schwarzii

Pytam po co się tu wypowiadasz?
Kolejny wielbiciel serialu Niania......Nie masz co robić pobiegaj sobie .....

ocenił(a) serial na 1
Schwarzii

Tak przy okazji proszę daj se siana i nie odpisuj. Naprawdę nie interesuje mnie co masz do powiedzenia. Tylko zastanów się po co się wypowiadasz tutaj ale odpowiedz zachowaj dla siebie .... Prosze

ocenił(a) serial na 7
lubie_tulipany1

Podaj mi chociaż JEDNĄ osobę (np. w tym temacie), którą interesuje co ty masz do powiedzenia.

A wypowiadam się,bo mogę.

ocenił(a) serial na 1
Schwarzii

Czy Ty jesteś tak tępa że nie umiesz czytać ze zrozumieniem prosiłem nie odpisuj już.
Teraz do rzeczy przecież to inni komentują to co do mojej wypowiedzi na temat tego filmu nie wiem czy to zostało zauważone, inni mogą mieć swoje zdanie a ja nie? I na koniec raz jeszcze proszę nie odpisuj już bo mnie to już naprawdę nie interesuje co masz do powiedzenia. Jak masz coś do powiedzenia to zacznij se nowe forum dyskusyjne. Koniec konwersacji .....

ocenił(a) serial na 7
lubie_tulipany1

Ty chyba masz coś z głową. Mogę tu pisać co chcę, zresztą.. sorry ale to ty założyłeś ten temat. Naprawdę jesteś tak głupi,(albo od niedawna masz internet) że nie przyszło ci na myśl,że na forach dyskusyjnych może wypowiadać się każdy ? Powinieneś się z tym liczyć,przykro mi.
I nie rozkazuj mi,bo za kogo ty się właściwie masz ? Pokaż mi przepis prawny,który zabraniałby mi się tutaj wypowiadać. A skoro moje komentarze ci się nie podobają,to może sam łaskawie przestaniesz na nie odpisywać,a nie oczekujesz tego ode mnie.

ocenił(a) serial na 10
lubie_tulipany1

acha jeszcze jedno jak nie odpiszesz to pewnie bedzie znaczylo ze argummenty ci sie juz skonczyly bo za duzo osob z toba "walczy"

ocenił(a) serial na 10
lubie_tulipany1

No i co, jak nie tylko ja uwazam, ze jestes samolubnym malolatem myslacym tylko o swoim tylku, i inni tez sie z toba kloca to nagle chcesz zeby ci tutaj nikt zadnych komentarzy nie pisal. niestety rozczaruje ci kazdy ma takie prawo. a jesli nastepnym razem bedziesz pisal takie "cos" to przygotuj sie na krytyke i przyjmij ja a nie jeszcze sie wypierasz

ocenił(a) serial na 1
paati12

"po pierwsze nie musisz mi 10 razy powtarzac tego samego, ja jestem mloda i nie mam problemow z pamiecia, a poza tym skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem, znasz mnie? acha i jeszcze jedno nie umiesz znosic krytyki to po co piszesz takie "cos"? a poza tym czasy sie zmieniaja i to ze powstaja teraz te wszystkie tablety smartfony itp. to chyba lepiej, ze masz do wszystkiego dostep i w kazdej chwili mozesz cos sprawdzic, wolalabys zyc w sredniowieczu to sobie zbuduj wehikol czasu i sie przenies do sredniowiecza pani madra glowa" ----- dziecko się nudzi i udziela na forum Niania dość mocno. To chyba ty dziecko walczysz ze wszystkimi którzy krytykują twój ulubiony serialik. Twój cały ograniczony świat to ten serial ? Coś jeszcze oglądałaś paati12?

lubie_tulipany1

Strasznie przeżywasz.

Zgadzam się z przedmówcami, ot, przeciętny serialik, do poprawienia humoru, dobrze zagrany. Ale twoje postawa, "jestem bardzo mądry/a bo nie lubię "Niani"" świadczy o tobie bardzo źle.

lubie_tulipany1

spoglądając na obecne seriale komediowe , mym zdaniem serial jest niezły.
Oczywiście nie jest idealny ( względem dużo lepszego oryginału) . Pani Dygant za często mym zdaniem mówi do pana Kota na per ty , zamiast wypowiadać się jak do szefa , pani Tamara , to niestety nie pani Lauren Lane ( brak pani Tamarze tej lekkości i dowcipu oryginału) , dzieci ( zwłaszcza najmłodsza ) wydają się nie co za drętwi . Ale jak dla mnie oglądajac obecne komedie ( Rodzinka , czy Kiepscy ) to owy serial ma coś co da się polubić , a i to chyba jedyny serial , w którym można pooglądać gościnnie tylu znanych aktorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones