Nieobecni
powrót do forum 2 sezonu

I znowu to samo

ocenił(a) serial na 5

Zapowiadało się, że będzie lepiej niż w sezonie pierwszym, a wyszło jak zwykle. Po co kręcić 10 odcinków skoro im „dalej w las” tym mniej do powiedzenia. Zamiast wzrostu napięcia serwują nam jakieś „zapchajdziury” rodem z telenoweli, w rodzaju łez, smętnych min i melodramatyczno-bezsensownych dialogów. Zakończenie jak na sensacyjny serial idiotyczne. Na siłę naciągają na następny sezon. Genialny śledczy o umyśle Einsteina do końca serialu niczego nie odkrył i niczego nie wyjaśnił. Nic mu się nie udało. Nawet romans z tą nieszczęsną i irytującą Wasilewską też mu się nie udał. Stenka też irytująca. Całość uratowali Głowacki i Gruszka. Generalnie wyszło trochę słabo.

HansStedtke

Zmarnowana szansa. A naprawdę można było napisać świetne zakończenie. Byłam przekonana, że to całe ukrywanie się Kasi ma związek z tym, że była świadkiem lub ma dowody w związku ze śmiercią Marty. A tu lipa - dyrdymały z wnukami na koniec, a Lady Macbeth dalej chodzi wolno i będzie pewnie mordować kolejne niewiniątka. Po co było marnować tyle dni zdjęciowych?

ocenił(a) serial na 9
HansStedtke

Przecież w tym serialu było dużo do opowiedzenia, sama idea seksty, pełnego oddania guru, wykorzystywania ludzi w takich sektach i pranie mózgu jest mega ciekawą sprawą.

ocenił(a) serial na 5
foch_

Proszę Szanownej Koleżanki (Szanownego Kolegi?). Ja mam już tyle lat, że takie tematy to przewinęły się przez moje życie tyle razy, że juz nie pamietam. Tematy te wracają okresami i w ramach zwykłej mody na te tematy potrafią nawet sprawić przesyt. Gdy Charles Manson popełnił swoja zbrodnie miałem 17 lat i pamiętam jak temat sekt wałkowany był do , przepraszam "zrzygania". Tak samo jak sprawa sekty Jima Jonesa i jego Świątyni Ludu czy też sekty Davida Koresha. Tak, że filmowa sekta w tym serialiku to mały pikuś, napisana w scenariuszu tak "jak mały Kazio sobie wyobraża".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones