PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

oglądam ten serial raz w czas i jakbyście mogli mi powiedzieć czemu nie Camila i reszta nie mówią
prawdy dla byłej żony Daniela. Nie chcą jej zrobić przykrości czy co? Będę wdzięczna za odpowiedź.
:)

nm_1996

Myslą że biedaczka chora, słaba i niedawno obudziła się ze spiączki. Że takie wiadomości mogą jej zaszkodzić. A potem Dionisio przekupi lekarza który powie wszystkim ze miriam ma tetniaka i nie mozna jej stresowac

ocenił(a) serial na 3
nm_1996

Mówi się: "nie mówią prawdy byłej żonie" a nie "nie mówią prawdy dla byłej żony".

SaltStrawberry

O jej i co z tego. Idź na studia to będziesz w szkole tego nauczać jeżeli chcesz , a nie dla mnie uwagę zwracać.

ocenił(a) serial na 9
nm_1996

Co fakt to fakt...na tych forach nie zwraca się uwagi na takie błędy zdaniowe....chyba że ktoś centralnie kogoś obraża a sypie porażającym brakiem wiedzy polskiej ortografii...a sama nieraz walne jakieś słownictwo bo mam dziecko na oku i piszę w pośpiechu...
Tak nie mówią Miriam ze względu na stan zdrowia niczego...no no ciekawe jak to będzie lecieć...Że w między czasie będą silne wątki...ciekawi mnie czy Daniel "zdradzi "Camilę...;p

ocenił(a) serial na 3
nm_1996

No i właśnie poszłam ;p Powodzenia w życiu z "nie dla mnie uwagę zwracać" :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nm_1996

A mi twój sposób zwracania się do innych bardziej kojarzy się z jakąś meliną niż słoneczną Hiszpanią.
Ok, może ci się nie podobać, ze ktoś ci zwrócił uwagę, ale nie musisz od razu tego kogoś wyzywać od najgorszych.
Acha, i możesz sobie darować wyzwiska pod moim adresem, bo nie robią na mnie wrażenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
nm_1996

ty mi się nie podobasz

ocenił(a) serial na 7
nm_1996

Nadużywasz to ty mojej cierpliwości. Piszemy tu o serialu, który lubimy. Jeśli chcesz się popisać swoimi wulgarnymi tekstami to poszukaj innego forum

nm_1996

Ty raczej nie lubisz, jak ci się poprawia pisownię, więc bądź konsekwentna i sama też tego nie rób. Nigdzie nie napisałam, że jestem ekspertem od pisowni.
Będzie chyba lepiej dla wszystkich, jeśli swoje frustracje będziesz wyładowywać gdzie indziej, a twoje 'hiszpańskie' pochodzenie niewiele mnie obchodzi, równie dobrze możesz napisać, że jesteś kosmitką, prawdopodobieństwo jest zbliżone - hiszpanie to przyjazny naród, nie masz z nimi nic wspólnego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nm_1996

Przeraziłaś mnie na śmierć :) Widzisz, prawda jest taka, że w realnym życiu nikt po mnie nie próbuje 'jechać', przykro mi, że po tobie tak, to pewnie przyczyna twojej agresji.
Pamiętaj jednak, że istnieje coś takiego jak groźby karalne, a internet jest anonimowy, ale do pewnego momentu...
Masz wyraźnie jakiś problem ze sobą, dlatego nie zamierzam dłużej kontynuować tej miłej konwersacji.

ocenił(a) serial na 6
nm_1996

Miriam nie jest byłą żoną Daniela , tylko aktualną żoną.Ślub z Camilą jest nieważny bo Daniel już był żonaty kiedy brał rzekomy ślub z Cam.

ocenił(a) serial na 8
nm_1996

Mówiąc szczerze to przestało mi się chcieć oglądać tą telkę po całej akcji z Miriam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones