PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Aaron jest najfajniejszym facetem z całej teli, ma najlepszy charakter ze wszystkich a scenarzyści
nie pomyśleli żeby dać mu jakąś fajną dziewczynę, to niesprawiedliwe... taki wkurzający Daniel ma
wokół siebie dwie kobiety, kurde nawet w Dionisiu zabujała sie Isadora a on jest sam...

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Zgadzam się, też uważam, że Aaron to fajny facet i jego wątek mógłby być lepiej zakończony. Ale pamiętajmy, że on też się w nikim nie zakochał:)

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Dla mnie on powinien być z tą dziewczyną co się kocha w Pablu .

ocenił(a) serial na 6
marta150391

W zupełności się z Tobą zgadzam, cały czas miałam nadzieję,że znajdzie sobie jakąś dziewczynę ale niestety pewnie zostanie w tej swojej wspólnocie.

marta150391

Pamiętam jak Rafa mówił Vivi, że Aarona nie interesują kobiety xD Wybrał jakąś formę cywilnego celibatu? xD Czy istnieją w ogóle tacy faceci??? Postać mocno przerysowana moim skromnym zdaniem ;)

ocenił(a) serial na 10
Arek_Ric

A może raczej świecki celibat? Nie trzeba być od razu księdzem, żeby poświęcić całe swoje życie dla innych. Sam mam przyjaciela na misjach - człowiek kochający ludzi, oddany, o sobie i swoich potrzebach myśli na samym końcu, żeby nie napisać w ogóle :P Aaron bardzo mi go przypomina z tą swoją działalnością na rzecz ludzi ubogich, zagubionych i potrzebujących pomocy. Tylko ktoś taki mógł bezinteresownie zgodzić się narażać życie i pomagać obcej w gruncie rzeczy osobie. I chwała mu za to! :P

Arek_Ric

jak dla mnie on ma świetny charakter, może gdyby w jego życiu pojawiła się jakaś dobra dziewczyna to może by się w niej zakochał, kto wie? :)

marta150391

Mnie strasznie podobało się to jak grał sprawując funkcję Daniela- był taki zaangażowany, emocjonalny, pomysłowy. Poza tym jak chyba wszyscy zauważyli on ma takie psychologiczno- duchowe podejście do każdej sprawy, widać że jest z Chiapas- to najbiedniejszy stan w Mexico, a ludzie tam są bardzo blisko natury. Poza tym wydaje mi się jakby Aaron miał cały czas tłuste włosy, podczas gdy Rafa zawsze prezentował wspaniale ułożone włosy- extra uczesanie ;)

ocenił(a) serial na 3
kocyk_

mowilam od poczatku ze vivi i aron byliby swietna para ale rafa tez fajny a aaronek najfajniejszy i mogliby mu kogos polecic a za to daniel byl fajny ale odkad est z kamila stal sie wkurzajacy jak ktos z was wlasnie powiedzial i taki gosc ma 2 kobiety..

ocenił(a) serial na 3
Monalia

i wogule to moim zdaniem luzma i pablo wygladaja na glownych bohaterow w tym serialu to co oni przezyli i nadal przywaja to zadna para tak nie przezywala i na dodatek ten gwalt leoncia i wogule taka para jakich malo a co daniel i kamila takiego robia nic tyle ze teraz wpiepszyli ta miriam do filmu i to poswiecenie kamili na koniec ale itak do niego nie dojdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones