PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Mnie nie do konca przekonuje, nooo ale ogladac bede. A Wy ? :)

ocenił(a) serial na 7
dropsik417

Jeden odcinek juz mnie przekonal :D

dropsik417

Ja oglądałam i wg mnie Ab to świetna telka ;)

jagodajulia

Nawet spoko :) a odcinki będą trwać 25 minut tylko?

virginia_virgi

Jeżeli idą z oryginałem to pierwsze chyba 10 odcinków było około 25 minutowych, ale później już są normalne około 40 minutowe.

jagodajulia

Ok dzieki ;d

virginia_virgi

A gdzie można oglądać ten serial?

ocenił(a) serial na 7
beatahe

http://amorbravio.novela.pl/

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

Super, dawno się nie spotkałam z telką żeby juz tyle płakać w pierwszym odcinku. A Silvia mistrzyni gry aktorskiej :)

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

A mnie ona cos drazni tutaj ..... tylko nie ukamieniujcie mnie od razu za to ;)

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

Ja dopiero oglądałam dwa odcinki i jak narazie dalej ją uwielbiam :) Ale drażni mnie Alonso choć widziałam go może 2min dopiero, ta jego mimika twarzy jest okropna...

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

Jak "calowal" Camile po plecach, myslalam, ze sie porzygam ;<

p_o_n_

Mnie Alonso też drażnił, ale wg mnie ten aktor świetnie odgrywa swoją rolę.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Rzeczywiście, w tych scenach w hotelu co szalał skojarzył mi się z Roseleną z Ukrytej miłości. ona też była nieźle walnięta :)

ocenił(a) serial na 10
p_o_n_

Czy u Was również nie wyświetla sie strona z odcinkami Amor Bravio, które można obejrzeć? :(

ocenił(a) serial na 8
madzia124

niestety :( Już myślałam ze novela zrezygnowała z dodawania odcinków ale na szczęście znalazłam na fb taki ich wpis: "Od wczoraj próbujemy rozwiązać problem z bazą danych. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.". Więc mam nadzieje ze niedługo będziemy mogli znowu oglądać AB :)

ocenił(a) serial na 10
p_o_n_

mam nadzieję, bo przyznam, szczerze, że nastawiłam się chyba na oglądanie tej telki :P
A powiedz mi czy mogłabyś polecić mi jakomś inną równie fajna wartą obejrzenia telke? Dodam, zę oglądałam Kiedy się zakocham, Ukryta miłość, Otchłań namiętności i Zakazane uczucie

ocenił(a) serial na 8
madzia124

Nie mam specjalnie czasu na nowe telki wiec nie wiem czy pomoge. W klimacie tych co wymieniłaś podabał mi sie Mój grzech ale fajna też jest Pokojówka na manhatanie lub Ja ona i ewa tylko ze ta ostatnia to komediowa jest :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

A osobiście uwielbiam Gorzką zemste, ale to stara telenowela więc nie wiem czy Cie zainteresuje :)

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

Noooo to dobrze :) tez myslalam, ze juz po telenoweli :)

madzia124

tak jest erorr

kalcjakl

Uwazam ,że to bardzo dobra telenowela ,aktorzy dobrani znakomicie.Mam tylko problem od odcinka 111 az do końca -to istna tortura dla naszych uczuć .Camila ma czterech adoratorów ,marzenie i udręka i tylko jeden jest idealnym mężczyzna .Obsesja ,impo. marzenia i własnie i ten najdoskonalszy męzczyzna.POLECAM-

kalcjakl

Porównanie .Jest jeszcze lepsza niż Zaklęta Miłość

ocenił(a) serial na 8
madzia124

"Strona telenoweli "Odważna miłość" jest ponownie dostępna. Niestety, ucierpiało kilka podstron oraz komentarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko wróciło do normy. Dziękujemy za cierpliwość. Na nowe odcinki zapraszmy od poniedziałku." czyli musimy poczekac jeszcze do poniedziałku :/

p_o_n_

Chcieli sobie zrobić przerwę w dodawaniu odcinków i zrobili. Bo niby czemu nie dodali dziś odcinków z tego tygodnia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones