PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Brawo. To chyba pierwsza telka

użytkownik usunięty

w której ludzie w końcu logicznie myślą i domyślają się wielu rzeczy...w końcu nie muszę się
denerwować na bohaterów... :)

ocenił(a) serial na 8

Fakt też jest troche nieścisłości, ale nie aż tak jak w innych telenowelach. Jest całkiem dobra:)

użytkownik usunięty
Dorisa_d

Otóż to. Wiadomo jakieś tajemnice muszą być.. w końcu to telenowela ale własnie nie wygląda to tak irytująco jak w innych. Moim zdaniem jest nawet wyjątkowo dobrze xD Śmieszne, ale w końcu się doczekałam takiej telki gdzie własnie tak to będzie wyglądać jak tutaj :)

ocenił(a) serial na 8

Bardzo się różni od innych też przez główną bohaterkę, nie jest to ładniutka, naiwna, rozmodlona i młoda dziewczyna tylko już troche poważniejsza kobieta, no i tez nie jest jakąś typową sztuczną pięknością latynoską

ocenił(a) serial na 10
Dorisa_d

Dokładnie się z wami zgadzam, chociaż Silvia nawet bez super stylizacji i makijażu jest po prostu naturalnie ładną kobietą, więc wcale mi to nie przeszkadza że nie zrobili z niej laluni barbie jak robią to w innych telkach.

Też jestem tym mile zaskoczona xD
Kojarzą fakty jak jeszcze w żadnej innej telce ;p
Najgorzej w tej kwestii było w 'Otchłani namiętności' tam to dopiero bohaterowie byli ciężko kapujący ;x
Ta telka to miła odmiana xD

użytkownik usunięty
Lenkaaa_93

haha dokładnie, też tą telkę oglądałam i rzeczywiście tam była masakra z tym..mimo, że nawet dziecko by się domyśliło różnych spraw...pomijając już fakt, że bohaterowie chyba nawet nie mieli pojęcia co to jest telefon komórkowy...

A tu naprawdę aż miło się ogląda i tylko potakuję głową że tacy domyślni.. :) Super :) W końcu.

Camila też długo nie miała telefonu :D

ocenił(a) serial na 8
cocco03

ale przynajmniej miała komputer, bo w Otchłani namiętności to na maszynie pisali:)

Dorisa_d

Naprawdę? No to faktycznie dramat :-)

ocenił(a) serial na 7

Mi też sie podoba ..ale Jimena i Andres są rodzeństwem .. najpierw urodził sie Daniel czy ona ? Nie ogarniem powoli .,jeszcze Natalia to córka Dionisia ..Pablo jest spokrewniony z Camila (kto w ogóle jest jej ojcem ? ) TO WSZYSTKIE TAKIE ZAGMATWANE i już sie czasem gubie w ich intrygach,.

pati1109

Też się zastanawiam kto jest starszy: Ximena, czy Daniel, a ojcem Camili jest brat don Daniela.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Z tego, co plotła Ximena wynika, że straszy jest Daniel. Chyba przedwczoraj palnęła coś w stylu "mam starszego braciszka"?... Nie pamiętam dokładnie.

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Daniel jest chyba starszy, bo Augustina mówiła ojcowi Ximeny że nic nie wiedziała o jego przeszłości, a on jej mówił ją to nic nie interesowało z kim był kiedyś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones