PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość


Jak Isadore wypędzili z Rancza hahah no w końcu!!!Ale miała minę,ale to było przepiękne!!!Ledwo
zdążyli przed spaleniem rzeczy....Aj tylko mi szkoda biednej Matki Alonsa...Musiała się ;przyznać nie
wiem co będzie dalej z nią bo nie oglądałam na necie późniejszych odcinków....I matki Natalii,mogła nie
ukrywać prawdy ale wiadomo to dla jej dobra...a ta wiecznie się rzuca na swoją Matkę(Ale zajebiście
dobrali ją jako córkę Dyzia,pasuje na jego córkę )

użytkownik usunięty
11koala19

ostatnio odcinki są świetne :)

jestem za tym aby ranczo bylo Camili ale szkoda ze tak szybko Isadora je stracila - odcinki juz teraz na pewno nie beda tak trzymaly w napieciu :/ owszem milo sie patrzylo jak ja wypedzali ale jakos za szybko to wszystko... zeby nie bylo ze teraz bedzie nuda przez 10 odcinkow

ocenił(a) serial na 9

Nie zgadzam się, napięcie będzie na pewno rosło, ale nie będę spoilerować:)

ocenił(a) serial na 9
petit_fleur

To super,mam nadzieję że będzie coraz coraz lepiej....No w końcu Isadora zapowiedziała wojnę....

11koala19

Dzisiaj za to było fajne nawiązanie do "Kiedy się Zakocham " :)

Szczerze powiem, że pierwszy raz się z czymś takim spotykam i było to całkiem fajne, ze strony twórców :)

Najśmieszniejsze, gdy Camila opowiadała o Renacie, czyli de facto o sobie hehe

ocenił(a) serial na 9
devilll2305

He akurat nie oglądałam Kiedy się zakocham ale czytałam streszczenie tego serialu,i już wcześniejsze wypowiedzi że ma się pojawić ten moment:)śmiesznie to wyglądało właśnie z jej strony jak opowiada o tej samej osobie w sumie:)Teraz mnie ciekawi jak wyjdzie z tym ich ślubem...

ocenił(a) serial na 3
11koala19

mogliby dac po 2 odcinki a nie beda sie pierdzielic z tym do maja;/

ocenił(a) serial na 9
Monalia

Dokładnie...tak samo prawdziwe uczucie....Nie wiem jak ale mogliby gdzieś zmieścić po dwa....Alb dodać w sobotę ze dwa....

ocenił(a) serial na 3
11koala19

watpie zeby to zrobili jeszcze nigdy w soboty nie widzialam telenowel:(

Monalia

Na tv4, czy tv6 nie było nigdy w soboty, ale na jakimś kanale z tego co czytałam były powtórki telki właśnie w soboty.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Powtórki jak powtórki ale przydałyby się normalne odcinki....Ale chociaż już w tygodniu po dwa...i byłoby superextra:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones