PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Pytanie bardziej do tych, którzy oglądali wersję oryginalną, albo coś więcej wiedzą o serialu. Gdzieś w necie
widziałam nakręcone sceny ze ślubu pani Amandy i mecenasa Becerry, gdzie Natalia w mocno
zaawansowanej ciąży nakładała na nich ten różaniec czy coś tam no i był tam też Rodolfo i się do siebie
uśmiechali. A o ile pamięć mnie nie myli, bo obejrzałam wszystkie odcinki to nie widziałam tego w żadnym
odcinku. Dobrze pamietam?? czy były jeszcze jakieś inne sceny w wersji oryginalnej, których później w
polsce nie bylo??

maaajenka

no wlasnie to powinno byc w finale w Polsce, bo w orginale bylo.
Nie wiem dlaczego w Polsce to wycieli. W orginale byla taka scena jak piszesz.
Byla jeszcze scena jak Yago upija sie sam w barze.

ocenił(a) serial na 7
Idiszka

a wiesz może gdzie można obejrzeć to w oryginale?? bo patrzymał na novelasgratis, ale tam nie ma.

maaajenka

na youtubie mozesz obejrzec

Idiszka

były jeszcze sceny z Romanem, Vivi i Rafa byli z nim w szkole

ocenił(a) serial na 7
Idiszka

powiem Ci, że też szukałam, ale nie namierzyłam. jakbyś mogła podesłać mi link.

użytkownik usunięty
maaajenka

http://w ww.downvids.net/amor-bravio-capitulo-166-5-263042.html

Tutaj jest część z wyciętymi u nas scenami. Jakość może nie najlepsza, ale przynajmniej jest.

ocenił(a) serial na 7

dziękuję bardzo. Faktycznie, bez sensu, że to wycięli.

dzięki za link, sceny były świetne, oglądałam dwa razy ślub Amandy, przepiękny!

maaajenka

nie widziałam jeszcze finału ale chyba obejrzę oryginalny, to skandal, żeby wycinano sceny z ostatniego odcinka, mogli przedłuzyc pasmo a nie

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Aż mnie trafia jak pomyśle ile pominęli.

-Koniec Yago, upija się i sprzedaje zegarek.
-Ślub Amandy, Natalia i Rodolfo się schodzą.
-Uroczystość w szkole Romana.

wr.

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Masakra ,że wycieli :(
Chciałabym zobaczyć ten ślub i Natalie w zaawansowanej ciąży ..no i co bedzie z nią i Rodolfem...zostali parą?
Yaga też bym chciała zobaczyć...

Uroczystość w szkole Romana to wsumie mało ważne ale i tak nie powinni wycinać.

ocenił(a) serial na 7
pati1109

Tak zostali parą, ale to chyba najmniej wiarygodna para serialu :)

maaajenka

Wycięli coś? Przecież to jawny brak szacunku dla widza, twórców i aktorów serialu!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

No nie mówcie że to wycieli! ja oglądałam narazie w wersji hiszpańskiej na youtube, i tam te sceny były, bardzo fajnie to wyglądało jak Amanda brała slub i pokazywali Natalię w ciąży z Rodolfem

maaajenka

mogli zrezygnować z jednej reklamy i wszystkie wycięte ale istotne sceny mogli puścić, one nie były długie

ocenił(a) serial na 10
marta150391

Reklamy są dla stacji jak widać najważniejsze, bo to kasa.
Widzę, że niezły cyrk odstawili na koniec?!!! Myślałem, że zmianą pory i kanału emisji przeszli samych siebie, ale okazuje się, że to nie był koniec popisu!!!! Ciekawe, czy to zgodne z prawem, że wycięli dość istotny dla wielu widzów kawałek odcinka? Czy w momencie, kiedy płacą za zakup telenoweli mogą później robić z nią co chcą, nawet puszczać odcinki od końca hehhe? Zawsze mnie wkurzało, że ucinali sceny w polskiej wersji przy okazji usuwania tych meksykańskich "ozdobników", których u nas nie było, powodowali że tak dla przykładu: pierwszy pocałunek Camili i Daniela okroili o kilka ładnych sekund, a przecież to było dość przełomowe dla telenoweli wydarzenie. Zresztą wczoraj też nieźle spłycili wątek głównych bohaterów. Wyglądało to na koniec tak, że Daniel zapakował żonę i dziecko do samolotu i prosto z lotniska wślizgnął się Camili do wanny :D :D :D A przecież to nie było tak. To było dopiero po kilku dniach. Jak dla mnie to to robi różnicę :D :D :D
Ehhhh... okazuje się, że w Polsce to wszystko jest możliwe, a na pewno wiadomo jedno: reklamy to świętość!!!!

ocenił(a) serial na 3
Ranczer

Jak dla mnie to było ich aż za dużo, wiecznie tylko gadają jacy są szczęśliwi albo nieszczęśliwi i jaką to Dionisio ma obsesję... A ja bym chciała żeby pokazali losy drugoplanowych bohaterów bo np. jakoś nie chce mi się wierzyć, że Luzma po tylu próbach z Pablem nagle w ostatnim odcinku się otworzyła... Albo jak rozwija się związek Natalii i Rodolfa... A nie, że wszyscy nagle szczęśliwi bo Camila zaciążyła... Ta telenowela byłaby lepsza gdyby pokazano emocje innych bohaterów a nie tylko tych dwóch brzydali.

ocenił(a) serial na 5
SaltStrawberry

Świetnie to ujęłaś nic dodać nić ująć . Też nieprzypadła mi do gustu główna para bohaterów . Bardziej mnie ciekawiły losy innych par
np. Natalii i Rodolfa . Wiele scen tak okroili że szło dostać nerwicy .

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Czy możecie podać linki do tych wyciętych scen. bo wszędzie już szukałam i jakoś nie ma tego o czym piszecie??

sandia23

troche wyzej AllyCraig podala link

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones