PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Dalsze losy...

użytkownik usunięty

Witam. Mam kilka pytań do osób, które widziały telkę :)
1. Co się stanie z Leonciem?
2. Jaki los czeka Isadorę i Dionisia?
3. Czy Cayetano zginie?
4. W którym odcinku Vivi i Rafa będą razem?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Leoncio za jakis czas ucieknie z wiezienia, porachuje sie z Isadora i ostatecznie bedzie w wiezieniu, jest taka scena jak Dionisio jest w wiezieniu i stoi Leoncio i na niego patrzy, a Dionisio przerazony
Isadore dorwie w hotelu Leoncio, obleje ja kwasem , obetnie jezyk, ona bedzie szla droga i policja ja zatrzyma...... I Isadora i Dionisio na koniec beda w wiezieniu
Nie, Cayetano nie umrze, pogodzi sie z Rocio, zaakceptuje Luzme i Natalie, pogodzi z synami, oprocz Yago, kaze mu znalezc prace daleko od rancza
Vivi i Rafa beda miec troche problemow odnosnie adopcji Romana, ale na koniec bedzie ok.... zaadoptuja go i Rafa tez go pokocha

użytkownik usunięty
Idiszka

Dziękuję za pomoc ;) a w którym odcinku Camila i Daniel będą razem?

W ostatnim.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Szkoda, że tak późno, ale dziękuję zaodpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanko. Czy Camila będzie z Marianem? Jeśli tak to w którym odc. ?

Nie, nie będzie.

Idiszka

Jeju, zaś obcięcie jezyka? Przesadzają z tym.

Camilla3

Zastosowali zasadę oko za oko..., w tym wypadku język za język. Myślę że Leoncio jest mściwy i okrutny, więc takie coś pasuje mi to tej postaci.

Rohini

Tak, pasuje, ale takie coś mi osobiście obrzydza film. Ileż można tych mordów i zbrodni.

Camilla3

Fakt przesadzili z tym, no ale przynajmniej będzie jakaś akcja. Szkoda tylko że w końcowych odcinkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones