PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Co on tak naprawdę czuje do Camili? Pożąda jej, czy może jednak kocha? A może chce tylko upokorzyć, ujarzmić?
Ja mam czasami mieszane uczucia... bo Dionisio jest dla mnie zagadkową postacią...

ocenił(a) serial na 10
Madziulka_aa_2

Dla mnie Dionisio nie jest żadną zagadką. Oglądam uważnie, słucham albo sam wyciągam wnioski. To co Camila mówiła o nim go obrazuje najlepiej (bo z Camili, to też niezły psycholog jest) i zgadzam się z nią. Dla niego najważniejszy jest on sam i jego ego! Jest chciwy i żądny władzy i nie potrafi przyjmować odmowy i sprzeciwu. Ot, cała charakterystyka postaci. Ale nie od dziś wiadomo, że Camila ma niezwykłą moc zmieniania ludzi z gorszych na lepszych, więc co do jego uczuć do Camili, to tak:

- "upokorzyć" - nie, zdecydowanie nie, przynajmniej jemu tak się wydaje, bo jest tak zapatrzony w siebie i przekonany o swojej "wartości", że na pewno niestosowną propozycję traktuje jako zaszczyt, który dosięgnął Camili. Sądzę, że mówił prawdę twierdząc, że nigdy nie był bardziej szczery w owej rozmowie w ogrodzie.

- "ujarzmić" - tak, zdecydowanie tak! Zwłaszcza po tym jak Camila przywaliła mu z liścia na komisariacie. To musiało podziałać na jego wyobraźnię. Któż by nie chciał poskromić takiej niedostępnej i nieokrzesanej dzikuski?!!! :D :D :D Camila nawet nie zdaje sobie do końca sprawy jakie uczucia prowokuje swoją niezależnością, zadziornością, nieustępliwością, nieposkromionym temperamentem!

"pożąda" - oczywiście! Wyżej wymienione cechy charakteru Camili + pociągający wygląd + kraciaste koszule = obsesja na jej punkcie :D

- "kocha" - hmmm ??? Jeśli już, to na pewno miłością chorą. Jestem w stanie uwierzyć w to, że wyjątkowość Camili, jej spojrzenie, wewnętrzne ciepło, któremu nie jest w stanie oprzeć się prawie żaden facet, prowokuje na dnie jego duszy chęć bycia dobrym, kochanym i kochającym. Ale zła w nim jest więcej, więc nawet Camila nie byłaby go w stanie zmienić. Chyba, że udałoby się jej go pokochać, ale to jest nierealne!

Ranczer

No nie wiem, czy ma moc zmieniania z gorszych na lepszych. Daniel przy niej stał się podły dla żony. Alonsa doprowadziła do szału, więc... :)

A co do Dionisia, to po prostu zły człowiek i tyle, na pewno nie można tu mówić o żadnej miłości do Camilli.

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

Chora, obsesyjna miłość to też miłość!

Daniel był żądny zemsty, chciał ją nienawidzić - nie potrafił, dzięki miłości i miłości do Camili . Alonso w końcu zrozumiał dzięki Camili, że jego życie jest bagnem i najpierw musi pokochać sam siebie, a dopiero później próbować kochać innych.

ocenił(a) serial na 7
Ranczer

Chora, obsesyjna miłość to choroba, a nie miłość.
A Daniel to nie wie na czym mu d**a jeździ

Madziulka_aa_2

Ależ świetny był ten odcinek ! ! ! Nie obejrzałam specjalnie tej noveli na youtube do końca i nie wiem jeszcze czy Cama ulegnie Dionisiowi i jak na to wszystko zareaguje Daniel /ach ten Daniel <3 /. Jednym słowewm film genialny i przyspiesza niestety .. ;( A Ty Ranczer znowu swoje: gdzie ona ma atrakcyjny wygląd- Silvia w tej teli prezentuje się dość blado /nie mam na myśli jej serialowego charakteru/.

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

Co do wyglądu Silvii w tej teli ja wiem swoje :D A cała tela rzeczywiście nabiera znów rumieńców :P

ocenił(a) serial na 3
Ranczer

Ja to się zastanawiam Ranczer, co Ty będziesz robił jak telenowela się skończy...

ocenił(a) serial na 6
SaltStrawberry

To jest dobre pytanie, pierwszy raz widzę,żeby chłopak tak wciągnął się w oglądanie telki :D

ocenił(a) serial na 7
Violetowa00

Ranczer ma coś wspólnego z Dionisiem - obsesję na punkcie Camili;)

Edi13

Mnie to nurtuje, czy jego nick pochodzi od rancza Malquerida ;))

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

1. Jak widzicie obsesja na punkcie Camili nie jest wyssana z palca, bo jest możliwa także w realu, nie tylko w serialu ;)
2. Tak, mój nick jest inspirowany miejscem akcji serialu.
3. Dla mnie Amor Bravio już dawno temu się skończyło, ponieważ oglądałem w oryginale i... jakoś żyję jeszcze i mam się całkiem nieźle, ponieważ na długo AB pozostanie w mojej pamięci i mogę sobie rozpamiętywać przez długie lata to, co tam się działo u bohaterów telenoweli i ilu wrażeń i emocji oni mi dostarczyli :P

Pozdrawiam!

Ranczer

Ha! Czyli zgadłam :))

Pozdrawiamy również..

Camilla3

To trochę żenujące, że ilekroć Ranczer pojawia się ze swoją fascynacją, czy obsesją na punkcie Camili Wy szydzicie z każdego jego zachwytu nad Camilą :? Przecież fajna babka z Camili jest, sama bardzo ją lubię i cenię i wcale mnie nie dziwi, że może podobać się mężczyznom, bo z życia wiem, że kobiety silne i niezależne, wyróżnaijące się spośród innych kobiet np. profesją, przykuwają uwagę mężczyzn bardziej niż typowe kury domowe, bądź kobiety wykonujące bardziej kobiece niż Camila zawody. Panowie szukają wrażeń, a Camila potrafi ich dostarczyć. A do tego jest bardzo atrakcyjną babką, pomimo tego, że nie za bardzo dba o wierzchnie odzienie ;) Ale przecież nie to w życiu jest najważniejsze, co się na sobie, ale w sobie, a Camila to wartościowy człowiek <3

ocenił(a) serial na 7
Madziulka_aa_2

Z nikogo nie szydzimy, po prostu się z Ranczerem nie zgadzamy. A te małe złośliwości na temat Ranczera to żarty:)
Z resztą to chyba dobrze, że każdemu podoba się co innego i inaczej ocenia to, co ogląda

ocenił(a) serial na 3
Madziulka_aa_2

Wy zachwycacie się nad Camilą a np. ja osobiście uważam, że jest mocno przeciętna z wyglądu i ma pretensjonalny charakter tak więc nie rozumiem szału na punkcie jej osoby ;)

SaltStrawberry

Ja to samo właśnie. Równie dobrze mogłaby główną bohaterką być Miriam i to jej delikatność i ciepło ujmowało by facetów, a nie emocjonalność Camilli. Zależy jak by sobie ktoś wymyślił :)

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

Spoko i dzięki Madziulka aa 2 - ale po mnie to spływa :D Nigdy szczególnie nie przejmowałem się zdaniem innych na mój temat i nie wstydziłem się swoich uczuć, z którymi zawsze szczerze się obnosiłem i zawsze wyrabiam swoją opinię na podstawie własnych odczuć, a nie tego, co piszą inni , czy co poniektórzy :P

Camilla3 Tylko nie porównuj mojej obsesji z obsesją Dionisia! Ja nie napalam się na szklaneczkę whisky widząc w niej Camilę hehehe choć to mnie dzisiaj rozbawiło (Cezar jest genialny w swojej roli) :D :D :D Ani tym bardziej nie krzywdziłbym jej i nie zmuszał szantażem do współżycia ze mną wiedząc, że czuje do mnie jedynie wstręt i obrzydzenie ;D
Jedyne za co można pochwalić Dionisia to jego upór w dążeniu do celu. Koleś jest twardy :D Camila wybrała młodszego nie poddał się, Camila rzuca w niego wyzwiskami, on prawi jej szczerze komplementy, Camila napada na niego, on zniewala ją chwytając ją za ręce - btw. to chyba jedyna "bliskość" na jaką może ten stary drab liczyć ze strony Camili :D Świetny wątek, głównej bohaterki, świetni bohaterowie, genialni aktorzy i dziwicie mi się, że pomimo tego że jestem facetem oglądam telenowelę? Miałem przeczucie, kiedy przypadkowo zatrzymywałem się na TV4, że ten serial jest nietuzinkowy (przynajmniej po części) i się nie myliłem ;)

Ranczer

Nie ma sprawy ;) Chcę jeszcze napisać, że bardzo mi imponujesz ;)

Ranczer

Ale to nie ja porównałam Cię do Dionisia, ja powiedziałam, że masz nick pochodzący od rancza :)

ocenił(a) serial na 7
Ranczer

Mógł byś napisać ile masz lat ? Ciekawość mnie zjada, jak nie chcesz to ok ;)

Madziulka_aa_2

Ale ohydny wieprz z tego Dionisia. Jego bezczelność nie zna granic.

Denerwujące w tej telce jest to, że jest taki bezkarny, policja nie jest nawet w stanie sprawdzić jego tożsamości. Poza tym Camila mogła nieraz już nagrać te ich rozmowy, nawet komórki mają dyktafon....

Didi_5

Dokładnie, wystarczyło, że miała by gdzieś w ubraniu schowaną komórkę, albo cokolwiek żeby nagrać Dionisia, w końcu zazwyczaj te spotkania z nim są umawiane. Daniel niepotrzebnie się w to miesza, bo wyrywa się na bestię, a wiadomo, że z Dionisiem nikt nie wygra, bo ma za dużą obstawę.

ocenił(a) serial na 8
Didi_5

Dionisio to po prostu gnój, chwast, wrzód - chętnie chciałbym żeby ktoś albo porządnie skopał mu dupę albo po prostu dał kulkę w łeb. Jak dla mnie to najbardziej wnerwiająca postać.

Angulo

A dla mnie to genialny czarny charakter, świetnie zagrany, wogóle ci villani to siła napędowa tej noveli- to dla Evory idealna rola.


<<<długo AB pozostanie w mojej pamięci i mogę sobie rozpamiętywać przez długie lata to, co tam się działo u bohaterów telenoweli i ilu wrażeń i emocji oni mi dostarczyli>>> ------------------ to cytat Ranczera, ale naprawdę jakbym sama go powiedziała

kocyk_

Ranczer to nic zlego ze ogladasz telenowele ,tylko czasem sie tak zachwycasz Camilą niemal w kazdej wypowiedzi,ze to mnie troche smieszy(sorry);p A tak swoja droga jestem ciekawa czy twoja kobieta to czyta ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones