PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Kim tak naprawdę okaże się Dionisio.

ewelina84

czy będzie on "dobrym"charkterem.Intryguje mnie ten facet.W późniejszych odcinkach po hiszpańsku które oglądnęłam na yt jest scena że Dionisio (zdemaskowany) mówi do camili że nikt nie będzie chronił jej rodziny tak jak on to robił.

ewelina84

Dionisio posługuje się fałszywymi tożsamościami. I (chyba naprawdę) nazywa się Hector Gutierrez, bo pod takim nazwiskiem wziął ślub z Amandą i miał z nią córeczkę Natalię. Dionisio nie będzie dobry, będzie zły. On będzie robił wszystko, aby przejąć ranczo i przeistoczyć go w ośrodek agroturystyczny. Będzie też, powiedzmy okradał swoją żonę Agustinę i później za jego przekręty to ona pójdzie do więzienia.

jagodajulia

teraz juz wiem,udało mi się przeglądnąc już końcowe odcinki.Miałam jednak nadzieję,że okaże się dobry,ponieważ bardzo lubię Evorę i nie pasuje mi w złych rolach.
Jednak widziałam że Dionisio miał kilka scen w których przejawiał dobroć,kiedy leżał w szpitalu miał wyrzuty że camili może się coś stać z jego winy i jeszcze kilka innych.

ewelina84

Dionisio kochał Camilę w pewien dziwny sposób tylko z tego powodu miał te wyrzuty...:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones