PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Dzisiejszy odcinek bym najlepszy z wszystkich do tej pory i wątpię, by jakiś inny go przebił.
Nudzi mnie ta telenowela, oglądam ją tylko dla Luzmy i Pabla, dzisiejszy odcinek oglądałam przyklejona do telewizora jak nigdy, tyle emocji. ;p

Ps. Wie ktoś może jak nazywa się ta piosenka, która leci jak pokazują Luzmę i Pabla? Śpiewa ją kobieta.

Lenkaaa_93

Silikon-volver a creer albo quisiera(to ta bardziej smutna).

cocco03

Dzięki xD
Chodziło mi o 'Quisiera' ;]

ocenił(a) serial na 8
Lenkaaa_93

a tą piosenkę która leci gdy pojawiają się Rafael i Viviana ktoś kojarzy? Jest fajna:)

Dorisa_d

Nie wsłuchwałam się, ale z tego co znalazłamw necie to może być :
David Cavazos “Algo de ti” albo “Qué no daría”.

ocenił(a) serial na 8
Lenkaaa_93

o tak tak, chodziło mi o Algo de ti:)

Dorisa_d

Może to: Algo de ti || David Cavazos, albo :Que no daría || David Cavazos

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

dzięki za odpowiedzi:)

ocenił(a) serial na 8
Lenkaaa_93

tak masz racje! Dzisiejszy odcinek był pełen emocji, po prostu nie mogłam sie oderwać od telewizora..

ocenił(a) serial na 8
Lenkaaa_93

Ciekawe tylko co będzie z dzieckiem Luzmy:/

Dorisa_d

W którymś tam temacie jest spam na ten temat jakbyś chciała sobie poczytać xD

Lenkaaa_93

Wow masz rację, ogladalam dopiero dzisiaj i jestem pod wrażeniem. To był bardzo emocjonujący odcinek. Najlepsze sceny: pocieszanie Luzmy przez Daniela nad jeziorem i bicie po mordzie Leoncia.

ocenił(a) serial na 8
cocco03

mnie za każdym razem sceny Daniela i Luzmy bardzo wzruszają, sama nie wiem czemu

Dorisa_d

Mnie też. Daniel jest w stosunku do niej bardzo opiekuńczy, jak starszy brat.

ocenił(a) serial na 7
cocco03

On jest REWELACYJNY !!! Luzme tez uwielbiam. Scenka nad jeziorkiem bardzo wzruszajaca.

Ale PEIDAT ?!
Boze co za bezmozga baba !

ocenił(a) serial na 7
dropsik417

* Piedat

dropsik417

Wszyscy jej mówią, że Leoncio to gwałciciel, a ona gada Luzmie, żeby nie kłamała.

ocenił(a) serial na 7
cocco03

Gorsze chyba bylo dla mnie "nie mozesz usunac tego dziecka" co za zacofana baba !
A zmieniajac temat. Andres nie powinien czasem unikac policji?

dropsik417

No tak, bo Bog ją ukarze. Biedna ta Luzma :(

Oj tez mi sie wydaje, że DAniel nie powinien się tak afiszowac. :D

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

no może że jej się ta aborcja nie podoba to nie takie dziwne, ale już mogła by się nie odzywać i dać Luzmie zdecydować

ocenił(a) serial na 8
Dorisa_d

Uważam podobnie, może się jej to nie podobać ale to nie ona ma decydować. Dobrze że lekarka jasno jej to przedstawiła ze decyzja należy jedynie do Luzmy.

p_o_n_

No dokładnie Luzma sama powinna zdecydować, a nie, żeby matka nią rządziła. To nie Piedad została zgwalcona, więc nie ma prawa decydować.

dropsik417

Piedat to jest najgłupsza postać filmowa od x czasu... Co by się nie działo, ona zawsze musi dowalić jakiś głupi tekst... Straszna baba... A co do Daniela i policji, to w sumie racja, chyba sam zapomniał, że powinien ich unikać, haha :D

Camilla3

Pewnie zapomniał, bo innego wytłumaczenia nie ma :-)

Lenkaaa_93

potrzebuje tytuł i wykonawcę tej piosenki co leciała na weselu Luzmy i Pabla śpewała ją kobieta miała czerwone włosy i kolczyk w nosie na you tube ją znalazłam " Amor Bravio"

Ewcia19_09

To jedna z tych: Silikon || Quisiera lub Silikon || Volver a creer, ale nie wiem która, bo już dawno oglądałam tę telkę.

jagodajulia

jeszcze jedna była piosenka na ich weselu bo Silikon || Quisiera lub Silikon || Volver a creer to na ślubie leciało

Ewcia19_09

Podczas tańca Luzmy i Pablo kobieta śpiewała Volver a creer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones