PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość
ocenił(a) serial na 8
Saray

Tak, ładnie jej było w tej sukience rózowej :)

MI się także Luzma podobała, bardzo ładnie jej w zielonym kolorze. Niby biedna a jak dla mnie wyglądała dużo lepiej niż Ruda.

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Wg mnie Luz Maria jest jedną z najładniejszych aktorek w tej telce(:

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Też tak uważam :) Ma bardzo piękne zdjęcie na filmwebie ta aktorka :) I do tego jej cudny uśmiech :)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Tak, ślicznie się uśmiecha i ma ładne oczy. I co najważniejsze - talent aktorski(:

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Zdecydowanie :) Z chęcią obejrzałabym jakąś telke w której grałaby główną role :)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

He he, ja również i nawet wybrałam jej już partnera(:

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Tak? A kogo? :)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Brandona Peniche -moim zdaniem on także jest świetnym aktorem i zasługuje na rolę prota(:

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Pato ♥ Ciekawie by było ;) Choć jak dla mnie z tym aktorem grającym Pabla też ładnie wygląda, uwielbiam tą parę :) Od poczatku ich polubiłam gdy spotykali się po kryjomu a teraz gdy tyle przechodzą to jeszcze bardziej bo widać jak się kochają :)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Oj tak z Patitem stworzyliby superparę!!
Liczę, że producenci wpadną na mój pomysł:D

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Brandon! <3 Szkoda ze w Ukrytej Miłośći wiekszość czasu był na wózku..

angel94_filmweb

Tak szkoda. Ja się cieszyłam, że Brandon pojawił się w Corazon Indomable. Szkoda, że dopiero pod koniec...

petit_fleur

O tak to jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Ten uśmiech...ach ;)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Myślę że aktorka grająca Luzme po tej telce zyska na popularnosci i może dostanie kiedyś główną rolę, liczę na to bo jest śliczna:)

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Mi Luzma podoba się od początku telenoweli i jej wątek też jest bardzo ciekawy a przede wszystkim życiowy. Sukienki naprawdę super szczególnie ta którą Luzma dostała ok Camilii...

ocenił(a) serial na 9
Elwirka10

A mnie na początku ten wątek w ogóle się nie podobał, a wręcz nudził. Jednak teraz jest jednym z ciekawszych. Kibicuję Luzmie i Pablowi, żeby szybko wyjaśnili nieporozumienia. Nawet pasują do siebie.

Saray

wszystkie kobietki wyglądały super w tych tradycyjnych strojach :)

marta150391

Prócz matki Alonsa ;p

Lenkaaa_93

hahaha, no tak :D ona wyglądała śmiesznie, jak on sam powiedział ;D

ocenił(a) serial na 7
Saray

Mi się bardziej podobała Jimena ,jest bardzo ładna a ta suknia była śliczna .
W Sukni Camili podobał mi się tylko kolor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones