PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Takjak w tytule jak sądzicie? Czy jak pojawi się Miriam będzie je kochał obie?

ocenił(a) serial na 8
NiceShe

chyba bardziej bedzie kochał Camille xd

NiceShe

Ta, w jego miłość do Miriam przestałam wierzyć, a skoro tak szybko mu przechodzi to może i Camilę równie średnio kocha, kto wie.

Camilla3

Mnie też się czasem wydaje że średnio ją kocha....szybko mu przeszło uczucie nawet już nic nie wspomina.... a przecież dla niej przyjechał na Ranczo żeby odnaleźć winnego jej śmierci. Też mi się nie podoba że skoro tak kocha Camilę ciągle ją okłamuje....tam już prawie każdy zna prawdę tylko nie ona. Widać średnio jej ufa. Jest dość nietypową postacią na tego typu telenowele, główny bohater zawsze kochał jedną kobietę;) A tu zagadka?

NiceShe

Hmm... ale on też kocha teoretycznie jedną, bo Miriam to myślę tylko dawne wspomnienie. A co do bohaterów, to często był między dwoma kobietami, tyle, że zawsze ta druga wygrywała, a ta pierwsza żona, czy dziewczyna szła w odstawkę.

ocenił(a) serial na 8
NiceShe

No oczywiście że Camille przecież to jego wielka miłość:D a tak w realu to by pewniej było bardziej skomplikowane i pewnie by wrócił do Miriam

Dorisa_d

I pewnie wróci do Miriam ją też kocha i ma z nią dziecko... no i w filmie mają swoją piosnkę całkiem ładną.

ocenił(a) serial na 10
NiceShe

Ale wy wszyscy głupoty gadacie. Są różne rodzaje miłości i nawet w prawdziwym życiu tak się zdarza, że prawdziwą miłość odnajdujesz dopiero po jakimś czasie w kolejnym związku. To wcale nie znaczy, że poprzedniej osoby się nie kochało, ale kochało się w inny sposób. To co teraz Daniel czuje do Camilii jest dla niego nowe, nieznane i nieplanowane więc nic dziwnego, że nie myśli o Miriam w końcu ona nie żyje, a to by było nie fer ( w stosunku to C&M ) gdyby teraz porównywał obie te miłości.

sandia23

Daniel myśli że jego żona nie żyje więc zakochał się ponownie.. tak jak Camila :) Oboje stracili najważniejsze osoby .. nie rozumiem czemu tego nie pojmują co nie które osoby i że Daniel tak szybko zapomniał a Camila ?

ocenił(a) serial na 10
kamilKa_9634

Dokładnie tak, a poza tym to że oboje przeżyli podobne tragedie tylko ich do siebie zbliżyło więc nie rozumiem tych wszystkich zdziwionych osób.

kamilKa_9634

Camila ponad 3 lata po śmierci Luisa zakochała się w Andresie/Danielu. A Miriam nie żyje dopiero od jakiś kilku miesięcy...

jagodajulia

Dokładnie, to jest właśnie ta różnica.

jagodajulia

Takiej wypowiedzi brakowało :) O to właśnie chodzi.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

no to widać tylko wydawało mu się że kocha Miriam, i dopiero z Camillą poznał co to prawdziwa miłość. A tak wogule to w realu pewnie bym się czepiałą jak by się coś się takiego zdarzyło ale w telenoweli nie, nie będą sobie psuła oglądani takimi domysłami bo lubie pare jaką jest Camilla i Daniel, inaczej bym nie oglądała

sandia23

Pewnie, że są.... różne odmiany miłości.... Każda milość jest inna.... ale miedzy Camilą i Danielem jest specyficzna namiętność i przyciąganie.... co wcale nie oznacza że Daniel był impotentem w stosunku do Miriam...Ja Alonso:) Myślę że ta namiętność też ma swoją dużo rolę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones