PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Rozumiem bład błędem ale żeby to tak długo trwało i jeszcze w piątek żeby napisali chamsko że "na kolejny odcinek zapraszamy w poniedziałek" myślałam że szlag mnie trafi i jeszcze w dodatku w poniedziałek strona była w ogóle zamknięta... W ogóle po co dawać tę telenowelę do obejrzenia skoro tak z nami postępuje jak z przedszkolakami po co wogóle sie do tego zobowiązali nie dość że wydłużuli ją jak tylko mogli jak jakoś "Modę na sukces" ... i jeszcze na ich koncie na facebooku, ludzie piszą co się dzieje, to nawet łaskawie im nie odpiszą. Chamstwo jak nic. Może niektórzy napiszą że "ciesz się że w ogóle ją dali nawet z napisami" ale mnie jakoś nie satysfakcjonuję to że robią z nas kretynów. Może w końcu jakaś stacja by wyemitowała ten film i naprawdę było by jak należy o normalnej godzinie bo to co robi novela.pl to przerasta ludzkie pojęcia. Z ich rozmachem telka będzie trwała z 5 lat licząc przerwy techniczne oraz oraz swoje" widzi mi się"

Dziękuję za uwagę.

loczek0660

Popieram,że się złościmy ,brak następnych odcinków.Ordynarne słowa -NIE

kalcjakl

A co widzisz w tym ordyrarnego??? Poprostu napisałam co o tym myślę i wcale nie tak wulgarnie

loczek0660

Będzie na tv4 od 2 września ;)

jagodajulia

i ile odcinkow ma

magazynier_48

166 odcinków,ale u nas będzie mniej.

jagodajulia

to gdzies ile

magazynier_48

Chyba 162.

jagodajulia

i oczym to bedzie

magazynier_48

Mniej więcej o tym.
Jest to historia Camili z Meksyku i Daniela z Chile, którzy spotykają się w Meksyku.
Camila Monterde, jest młodą kobietą zakochaną w Luisie, z którym niedługo zamierza się pobrać. Niestety kilka dni przed ślubem Luis i Camila mają wypadek, który kończy się tragicznie dla Luisa. W tym samym czasie w Chile, młody mężczyzna Daniel Dias Acosta żeni się z Miriam, kobietą którą kocha. Camila po śmierci ukochanego zostaje zabrana na ranczo swojego wuja, gdzie odpoczywa, następnie pracuje, gdyż z zawodu jest weterynarzem i jakiś czas później poślubia Alonsa. Natomiast Daniel z Miriam oczekują swojego pierwszego dziecka.
Wuj Camili po ślubie swojej bratanicy dowiaduje się, że Alonso nie jest tak prawym człowiekiem za jakiego go uważał, aby uchronić ją przed mężem postanawia cały swój majątek przepisać swojemu nieślubnemu synowi, o którym dowiedział się niedawno i sądzi, że jest nim Daniel Dias Acosta, mieszkający obecnie w Chile. Niestety wuj umiera, nie wyjawiwszy Camili powodu swojej decyzji.
Daniel, jest zaskoczony, że otrzymał spadek od bogatego i nieznajomego Meksykanina. Jednak postanawia wyjechać do Meksyku i go odebrać. Niestety testament nie podoba się wspólnikowi Alonsa, Dionisio, który robi wszystko, aby pokrzyżować plany Daniela i nie zamierza się cofnąć nawet przed zabójstwem. Niestety mężczyzna wynajęty do zlikwidowania Daniela, podczas szamotaniny z Danielem rani Miriam, która jest w stanie krytycznym. Daniel trafia do więzienia, brat Miriam nie ma zamiaru pomóc Danielowi, bo wierzy w jego winę. W więzieniu mówi mu, że Miriam nie żyje, a on spędzi resztę życia w więzieniu. Daniel dochodzi do wniosku, że wpadł w pułapkę rodziny Monterde, która nie chce pożegnać się ze spadkiem don Daniela. Daniel, postanawia uciec z więzienia i znaleźć prawdziwego zabójcę swojej żony. Daniel ucieka i zjawia się na ranczu incognito, podając się za Andresa Duarte i znajduje zatrudnienie na hacjendzie „La Malquerida”. Jest przekonany, że Camila też jest odpowiedzialna za jego nieszczęście. Mimo, że tego nie chce, zakochuje się w Camili z wzajemnością...

jagodajulia

mogli by dac o 17 telke

magazynier_48

Widocznie nie mogli. Wg mnie godzina jest dobra.

jagodajulia

ciekawo czy tak bedzie przez cala telke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones