PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Tutaj proponuję wpisywać tytuły i wykonawców piosenek z telenoweli. Chyba większość zgodzi się
ze mną, że wszystkie są piękne i dobrze dopasowane do par/ sytuacji:)

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

W tej telenoweli co piosenka to lepsza :) Uwielbiam tą ścieżke dźiękową :) Z racji tego że jestem fanką Luzmy i Pabla bardzo lubie utwory Silikon: Quiesiera i Volver a creer. Lubię także piosenke Tu perfume Maciasa. A do piosenki Juana Pabla Manzanero - Amando sin amar z wątku Camili i Mariana mam słabość choć dla tej dwójki przyszłości wspólnej nie widze :)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Jeju ta ostatnia jest przepiękna. W ogóle wszystkie mi się podobają, ale tytuły znam mało której...

petit_fleur

to może dorzucę parę :) moja ulubiona piosenka to Te odio - Sofi Mayen pary Alonso&Ximena; inne ładne piosenki to Laura Pausini Te digo adios, Jamas abandone - Miriam i Daniel, Algo de ti - Rafa i Vivi, Divina tu - Camila i Daniel (tych dwóch ostatnich to nie znam nazwisk piosenkarzy, którzy je śpiewają)

petit_fleur

Samo || Tan solo pido (uwielbiam)
Laura Pausini || Jamás abandoné
Laura Pausini || Te digo adiós
Carlos Macias ft. Fernanda Castillo || Mil vidas
Carlos Macias || Mil vidas
Carlos Macias || Amarte así
Carlos Macias || Divina tú
Carlos Macías || Olvidarte jamás
Carlos Macías || Amarte así
Sofi Mayen || Te odio
Merche || Todo no es rosa (mimo, że nie lubię wątku Natalii i Yago tę piosenkę lubię)
Merche || Si te marchas
Tommy Torres || 11:11
David Cavazos || Qué no daría
David Cavazos || Algo de ti
Ale Rojas || El hombre mas hermoso del mundo
Juan Solo || Querido corazón
Original Banda El Limón || Quererte me hace bien

użytkownik usunięty
jagodajulia

o jej wszystkie piosenki :) Super. Ja bardzo lubię Divina tu i Te odio oraz właśnie pioseneczkę Pabla i Luzmy :)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

jagodajulia jesteś najlepsza!!!! (;

petit_fleur

Patrzcie- jaka cudna piosenka, jaka szkoda, że nie występuje w filmie, byłoby to plusem /aż sobie na mp3 ściągnęłam lol/

https://www.youtube.com/watch?v=b2z8t8NDwwY ;)

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Ktoś tu zapomniał o najważniejszym - głównym temacie serialu: Vicente Fernandez ,,Cuando manda el corazón'' :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones