PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Polska wersja :p

ocenił(a) serial na 7

Może to trochę dziwne pytanie ale jestem ciekawa..
Gdyby powstało AB w Polskiej wersji ( hehehe ale to by była kicha) którzy Polscy aktorzy powinni być
w obsadzie ? Kto kogo powinien zagrać ? :)

Ja do roli Camili dałabym chyba Małgorzatę Sochę ..a co do reszty to jeszcze sie zastanawiam :D

ocenił(a) serial na 9
pati1109

A ja jakoś nie widzę polskiej wersji AB. Wszystkie seriale i filmy romantyczne made in Poland są jakieś takie.... nieromantyczne. I dlatego nie wyobrażam sobie żeby nasi aktorzy zdołali zagrać to, co tak dobrze wychodzi gorącym Meksykanom:) ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie.

petit_fleur

Ja się zgadzam z Twoim zdaniem, bo ja też nie widzę polskiej wersji AB.

pati1109

nie wyobrażam sobie polskiej wersji, ale...
w roli Miriam mogłaby wystąpić np. K. Cichopek, w roli Ximeny - Ania Przybylska, Alonsa - Kacper Kuszewski. I to na razie na tyle, nie umiem teraz wyobrazić sobie kto mógłby zagrać Daniela, Dionisia i Isadorę, także nie mam pomysłu na resztę np. Pabla Luzmę czy Mariana

marta150391

przekopałam filmweb i wymysliłam pół obsady ;D

Dionisio - Jan Frycz
Agustina - Małgorzata Foremniak
Amanda Danuta Stenka
mecenas Becerra - Artur Żmijewski
Viviana - Aneta Zając
Cayetano - Witold Pyrkosz
Mariano - Radosław Pazura
Natalia - Julia Kamińska
Ileana - Maria Niklińska
Rodolfo - Antoni Pawlicki
Yago - Kuba Wesołowski
Leoncio - Paweł Królikowski
Daniel - Mateusz Damięcki

marta150391

reszta:

Rocio - Ewa Wiśniewska
Bruno - Mikołaj Krawczyk
Rafael - Jan Wieczorkowski
Aaron - Marcin Bosak
Isadora - Grażyna Szapołowska
ksiądz Anselmo - Michał Żebrowski
ksiądz Baldomero - Franciszek Pieczka

nie mam kompletnie pomysłu na Luzmę i Pabla

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Przyznam ,że niezła obsada ;)

U mnie :
Camila - Małgorzata Socha ( włosy trochę przyciemnić + koszula w kratę i chyba będzie w sam raz )
Daniel- Mikołaj Krawczyk

Xmena- Marta Żmuda Trzebiatowska
Natalia- chyba Kasia Glinka
Miriam-Kasia Cichopek
Viviana- Zając albo Koroniewska
Illeana- Dagmara Krasowska

Też nie wiem kto móglby zagrać Luzmę ..moze Joanna Osyda a Pabla .. hmm Zakościelny ? za stary :( nie mam pojecia kto mógłby zagrac Pabla.

Rafael- Marcin Bosak
Aron- Mateusz Damięcki
Yago- Filip Bobek

Z resztą chyba zgodzę sie z Tobą :)

ocenił(a) serial na 7
pati1109

Foremniak nie pasuje mi na Augustine ale z drugiej strony nie wiem kto mógłby ją zagrac ;D

pati1109

mi też ona średnio pasuje do roli Agustiny, ale ta postać jest strasznie naiwna i wkurzająca, więc myślę, że Foremniakowa dałaby rade ;D jeszcze pomyślałam, że zamiast Przybylskiej w roli Ximeny prędzej widziałabym Weronikę Rosati

ocenił(a) serial na 3
marta150391

zgodzilabym sie tylko co do ximeny arona i mariana a natalia do julii Z akiej strony? albo miriam do cichiopek ttez nie bazo . mysle ze zadni aktorzy by nie zastapili meksykanow .ale luzme to by przypominala mi olka z na wspolnej chociazma jasne wlosy ale nie mowie ze tak bardzo bo takich aktorow to nie ma..

Monalia

to są tylko luźne sugestie, w stylu ,,co by było gdyby", uważam, że Julia Kamińska jest ładną i zdolną aktorką, nie jest może wizualnie podobna do Natalii, ale pasowałaby mi do niej w polskiej wersji; Cichopek osobiście nie lubię ale z wyglądu nieco przypomina mi Miriam; napisałam we wcześniejszym komentarzu, że nie wyobrażam sobie nakręcenia polskiej wersji (przeniesienie wizji rancza z bykami do corridy na polskie realia byłoby śmieszne), a to po prostu zabawa

ocenił(a) serial na 3
marta150391

heh no wiem. kamile mi przypomina troche kinga z na wpsolnej heheh

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Ja jako Ximenę dałam wyżej Żmudę-Trzebiatowską ale faktycznie Weronika Rosati to dobry pomysł :)

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Ja bym może i widział polską wersję, ale wolałabym żeby zagrali troche mniej oklepanii aktorzy, których ciągle się widzi u nas w tv.
ale jeśli już to mi jakoś nie pasuje Socha, nie pasuje mi ten sposób grania do tej postaci. Z aktorek mysle że nadawałyby się tak jak pisaliście:
Weronika Rosati na Ximenę lub faktycznie Żmuda Trzebiatowska.( choć one wg mnie są za ładne do tej roli, ale umią grać zołzy:)
A Socha to by może bardziej na Viviane się nadawała
Na Natalie Katarzyna Glinka lub Julia Kamińska
Miriam może Katarzyna Zielińska....z inną fryzurą
Na Luzmę może Laura Samojłowicz lub Osyda a na Pabla może Krzysztof Kwiatkowski( grał Artura w Hotelu 52)
Augustina może Ewa Ziętek
Jeżeli chodzi o Camile może Anita Sokołowska albo Ilona Ostrowska( z rancza), alb Katarzyna Cynke( grała w serialu Oficer )
A Daniela to nie wiem ciężko znaleźć tak przystojnego aktora u nas muszę bardziej poszukać;)


ocenił(a) serial na 8
Dorisa_d

Katarzyna Herman- Isadora...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones