PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Piękna piosenka pojawiła się /jak na utwory w novelach oczywiście/ w 122 odc. ok. 33-34min, kiedy po tej
burzliwej kłótni na placu D. obserwuje C. przez okno w jej domku. Obok Jamas Abandone to jest
druga /moim zdaniem/ najładniejsza piosenka w tym filmie. Pojawiła się już wcześniej podczas ich
podróży poślubnej. Zna ktoś tytuł?

Podałabym link do odcinka na youtube ale filmweb nie chce mi przyjąć- w hiszp versji to jest cap 127 ;)


Pozdrawiam

kocyk_

Chyba masz na myśli: Carlos Macias "Tu perfume"

Didi_5

Didi tak to jest ona- jak znalazłaś .. ? :D

Szukałam, szukałam i u Carlosa Maciasa też i nie mogłam, tudzież ślepa mogłam być. Tak swoją drogą to on stworzył chyba ścieżkę do tego filmu, ale pozostałe jego mi nie podeszły jakoś hmm..

kocyk_

Mam swoje sposoby :)
Najczęściej wpisuję w google jakiś charakterystyczny fragment tekstu piosenki i często udaje się dojść do wykonawcy. W tym przypadku wpisałam w YT hasło 'Amor Bravio canciones' no i wyskoczyły piosenki związane z tą telką.

Ostatnio chodziła za mną melodia, wiedziałam, że pochodzi z jakiejś telki i że śpiewa tę piosenkę mężczyzna, ale nie mogłam sobie przypomnieć nawet kawałka tekstu, męczyło mnie to przez kilka dni aż w końcu sobie przypomniałam, że to 'Sortilegio de amor' :)

kocyk_

A mi się spodobała z AB piosenka SAMO_ TAN SOLO PIDO. Fajne momenty są w filmie jak leci w tle.

NiceShe

Uwielbiam tę piosenkę. Hmm, czy jest moją ulubioną to nie wiem, bo mi się większość piosenek podoba w AB.

jagodajulia

Tak wszystkie są fajne....szczególnie w połączeniu Camila i Daniel bądź Miriam i Daniel. Podoba mi się w tym serialu, że żadne uczucie nie jest pominięte i ma swoją piosnkę. Pamiętamy przecież piosnki Pabla i Luzmy jak ich związek był bardziej burzliwy... Czy Alonsa i Ximeny.... Ostatnio do Camili dzwonił tel.... jeszcze nie zdążyła odebrać a po muzyce w tle już wiedziałam że to Mariano. Podoba mi się większość muzyki z filmu. Ale jak mam wybierać najlepszą to jednak chwyta mnie za serce Jamas Abandone a najmniej do mnie przemawia piosnka z początku filmu. Tego pana co był na hacjendzie.

NiceShe

Dokładnie. Każdy ma swoją piosenkę nawet Rodolfo i Natalia, czy Natalia i Yago. Ja chyba nie potrafiłabym wybrać tej jedynej. Wg mnie piosenka z entrady pasuje do entrady, ale nie należy do moich ulubionych.

ocenił(a) serial na 10
NiceShe

TAN SOLO PIDO jest zajeb**te :P To najlepszy kawałek z całej teki :P Faktycznie towarzyszy najfajniejszym momentom z filmu. Najpierw jest to kawałek Camili i Luisa - ich miłość choć pokazana tylko w jednym odcinku była o wiele piękniejsza niż Camili i Daniela - żal, że nic z tego nie wyszło. A później kawałek pojawiał się, kiedy Camila czuła się osamotniona, czyli w tych najmocniejszych momentach, kiedy Camila/Silvia wchodziły na wyżyny swoich stanów emocjonalnych... i pewnie w tych momentach czuła ponownie ból, poczucie winy i ogromną pustkę po odejściu i stracie Luisa, bo Daniel w gruncie rzeczy na jej miłość.... tak ogromną miłość, niczym szczególnym sobie nie zasłużył :/ Szkoda, że Luis nie zmartwychwstał :/ :D

kocyk_

A wiecie może jak się nazywa piosenka, która często leci w momentach Camilli i Mariano? Była też dzisiaj w momencie zakupów Camilli i Any. Śliczna jest, ale nie wiem jak się nazywa.

Camilla3

A dokładniej kiedy Ana mówiła Camilli o tym, że czuła jakby była na zakupach z mamą...

Camilla3

Jak często leci w momentach Camili i Mariano to powinna być ta Juan Pablo Manzanero - Amando sin amar. Jeżeli to nie ta to daj znać ;)

jagodajulia

Tak, to ta. Dziękuję bardzo, jakoś nie mogłam jej znaleźc. Cudowna jest :)

Camilla3

Nie ma za co ;) Cieszę się, że mogłam pomóc ;)

ocenił(a) serial na 8
kocyk_

A wiecie może która to była piosenka, kiedy Daniel i Camila rozmawiali w centrum handlowym, ta pierwsza kiedy Daniel powiedział o chorobie miriam?

Dorisa_d

A w którym to odcinku?

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

127 nie wiem czy leciał dzisiaj czy wczoraj bo pglądam na internecie a tam chyba nie jest na bieżąco

ocenił(a) serial na 8
Dorisa_d

ok już mam to jest carlos macias olvidarte jamas:), bardzo smutna piosenka ale i piękna

kocyk_

Oj bardzo smutna, nie słuchałabym jej sama w domu ;) Wrzucajcie tytuły piosenek, które Wam się podobają albo które zapadły wam w pamięć. Ja uwielbiam też Te Digo Adios Laury Pausini / a moment kiedy D. wspomina M. jest zaakcentowany tą pisenką i wtapia się w cały ten klimat/ ..

kocyk_

Ja musiałabym wrzucić prawie wszystkie tytuły piosenek :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones