PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ ..............................



W jednym z odcinków AB będzie piosenka Cuando me enamoro Enrique Iglesias, Juan Luis Guerra. Mówię Wam, a raczej piszę, to było coś niesamowitego usłyszeć tę piosenkę w AB, ale Moreno tak lubi wplatać telkę, do telki ;)

jagodajulia

O mamuniu muszę to zobaczyć!

Blab

SPOILER

Ale to było niesamowite uczucie... Daniel, Cami, Vivi, Rafa, Aaron, a w tle leci uuu uuu uuu (gdy Camila odpowiada na pytanie Daniela dlaczego to wino jest takie specjalne).

jagodajulia

Ta piosenka mi się kojarzy tylko z CME ale fajnie będzie ją usłyszeć w AB ;)

jagodajulia

omg!!!! :D
Jak pięknie usłyszeć piosenkę z CME i jeszcze, z tą samą aktorką,która tam cudnie grała:))) jago, to super wiadomość:) tylko AB,gdzie zobaczę;(

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Nie mogłam się powstrzymać i obejrzałam ten odcinek. Super scenka, szczególnie jak Camila opowiada o Jeronimie, jego żonie Renacie i bracie Rafaelu. To z pewnością mój ulubiony odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

A pamiętasz,w którym to było/będzie odcinku? Jestem mega ciekawa :D

petit_fleur

To chyba było w 106 odcinku.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

dzięx :D

petit_fleur

De nada :)

jagodajulia

Wow super...nie moge się doczekać aż będzie ten odcinek

cocco03

świetnie! ale to wymyślili :D, to będzie taka klamra łącząca obydwa seriale, w sumie to tym łącznikiem jest już przecież sama Silvia Navarro ale taki akcent i przypomnienie piosenki z CME bardzo mi się podoba, choć jeszcze tego nie widziałam xp.
czekam na ten odcinek

Marta18

Wg mnie takim "łącznikiem" jest już sam Moreno hehe

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Super ! Pierwszy raz widzę takie łączenie telek :D

jagodajulia

http://www.dailymotion.com/video/xyu4yc_guino-de-cuando-me-enamoro-en-amor-bravi o_shortfilms

cocco03

To nie pierwsza telenowala gdzie wpletli inną.W "Do diabłą z przystojniakami" (remake Zbuntowanego anioła) była wstawka z Idiotki nie idą do nieba

ewelina84

A w CME wpletli En nombre de amor.

jagodajulia

A ja nie lubię takiego czegoś. Dla mnie każda telenowela jest jedyna i niepowtarzalna i wplatanie jednej do drugiej jest już trochę naciągane i na siłę.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Widzialam i ... NIEPODOBA MI SIE :/
Moze dlatego, ze ogladam aktualnie CME po raz pierwszy i juz wystarczajaco mi sie miesza widzac az tyle tych samych aktorow.
Po za tym mam wrazenie, ze Camila opowiada o sobie z przeszlosci ...
Nieee, to nie dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
dropsik417

Eeee. Mnie też się nie podoba.
Każda piosenka do każdej telenoweli ma szczególe znaczenie... słuchając jakiejkolwiek zawsze sobie mówię : AH to z tej telenoweli...
Po co mieszać , kombinować ?

ocenił(a) serial na 10
telenowelas

Wiadomo, że każda telka ma swoje piosenki, ale tutaj akurat jest to wkomponowane w fajny sposób.

sandia23

Też tak uważam. Piosenka jest wkomponowana, gdy Camila opowiada o Renacie i Jero.

jagodajulia

spotkałam się z tym we wspomnianym wcześniej ,,Kiedy się zakocham" gdzie był wpleciony fragment z ,,En nombe de amor" i uważam, że wyszło to świetnie, zachęciło mnie to obejrzenia tej telenoweli, więc z niecierpliwością czekam na fragment CME w AB :)

ocenił(a) serial na 3
marta150391

tak wyglada to ajkby o sobie gadala z przeszlosci a wogule to tak cicho puscili to piosenke ze musialm powtorke obejrzec bo nawet jej nie usyszalam tylko poznie sie skapnelam jak gadala o pieknej rafaelu i renacie , wiec n mnie nie zrobilo to wrazenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones