PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Jak oceniacie zachowanie Viviany, względem adopcji dziecka, a jak zachowanie Rafaela? Po kogo
stronie jesteście?

Moim zdaniem Vivi powinna się trochę wstrzymać z adopcją i póki co próbować się odnaleźć w
samym związku z drugą osobą, bo mam wrażenie, że nie czuje się pewnie będąc z kimś...
Więc w pewnym sensie rozumiem obawy Rafaela.

ocenił(a) serial na 7
Camilla3

Kibicowałam im, ale straciłam do Vivi sympatię. To, co ostatnio wyprawia w głowie się nie mieści. Kompletnie nie liczy się z Rafą

Edi13

Dokładnie, odbija jej trochę, nie wiem czym to spowodowane, bo powinna się cieszyc, że ma fajnego faceta, przy którym może czuc się bezpiecznie...

ocenił(a) serial na 7
Camilla3

Tłumaczą to tym, że się boi, że ma za sobą nieudane małżeństwo i nie może mieć własnych dzieci. Że nie chce ślubu, to z trudem, ale jeszcze zrozumiem, ale adopcja Romana bez żadnej rozmowy z Rafaelem, to już dla mnie za dużo. I już naprawdę zapominam o tym, jak bardzo nie lubię tego dzieciaka, bo wiadomo, że Vivi go pokochała. Rafa i tak jest cierpliwy jak na tą sytuację... Niestety, ale Viviana nie uwzględnia go w swoich planach:/

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

Odpowiem dość przewrotnie :D Mam inne rozwiązanie problemu. Mianowicie, uważam, że Viviana powinna związać się z Camilą :D Może to śmieszne, ale kiedy przypadkiem zaczynałem moją przygodę z "Nieposkromioną...", a było to gdzieś w okolicach 5. odcinka, kiedy Viviana z Camilą wpadły na siebie na cmentarzu, tak jakoś na siebie nietypowo patrzyły... z jakąś nostalgią, a jednocześnie nadzieją, że przemknęło mi przez myśl: czy to będzie wątek lesbijski? :D I takie uczucia towarzyszyły mi podczas ich kolejnych spotkań, dopiero później postukałem się w głowę :D
Ale teraz sobie myślę, że skoro obie mają za sobą nieudane związki z facetami, a ich przyjaźń ma za sobą burzliwe chwile, które ją scementowały, świetnie się rozumieją, jedna jest dla drugiej podporą, powinny spróbować szczęścia razem :D :D :D :D

Ranczer

Żeś wymyślił... :)

ocenił(a) serial na 8
Camilla3

Rafael ma zdecydowanie racje, adopcja obcego dziecka nawet w przypadku małżeństw jest skomplikowaną sprawą, a co dopiero para która jest od niedawna ze sobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones