PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

WOOOOOOW !

ocenił(a) serial na 7

Ale dali z tym snem !
Juz myslalam, ze w koncu cos sie dzieje .... :(

dropsik417

ja też tak myślałam, a to tylko sen ;(

dropsik417

Narobili smaku, a tu lipa.

ocenił(a) serial na 7
cocco03

A ja sie podjaralam jak glupia :/
Zmieniajace temat, ostatnimi czasy zal mi bylo troche Alonsa, ale dzisiaj to juz przegiecie paly. Jak stara moze z takim spokojem planowac smierc Camili, a on tak obojetnie na to przystal. W ogole jak mozna byc, az tak chciwym ?! :/

++++++++++++++++++++++++++++++++

Matka tego mlodego, ktory mial wyjsc za Luzme (wciaz nie moge zapamietac wszystkich imion), nie grala czasem w Fiorelli ?

dropsik417

Tak Alonso jest coraz gorszy :

dropsik417

ja to samo, żal mi go było i jakiś taki biedny mi się wydawał, osaczony przez isadorę, a tu najpier z łapami wyskoczył na Camilę a potem boska rozmowa z mamuisą, myslałam, że zaprotestuje a ten się pyta kiedy zaplanowala śmierć jego żony, no i oczywiście poleciał na skarge do Ximeny, której nie znoszę, mam ochotę rzucić czymś w telewizor jak ona tylko otwiera swoją parszywą gebę...

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Mnie o dziwo, az tak nie irytuje chociaz widac, ze jest niezla intrygantka.

ocenił(a) serial na 8
marta150391

Ja tak samo myślę, Alonso zachowuje się jak wariat, A Ximena jest beznadziejna:/ jak mogła takie podłe rzeczy mówić Camilli, dziwie się że Camilla jej nie przywaliła, i nie wywaliła za te jej kłaki z domu

ocenił(a) serial na 8
marta150391

Alonso już przegina, teraz ani troche mi go nie żal. Ale gratulacje dla Agustiny za obrone Camili, ładnie się po nim przejechała :)

Nie warto niszczyć telewizora dla takiej postaci ;)

dropsik417

Młody ma na imię Pablo :)

ocenił(a) serial na 7
dropsik417

Ja wiedzialam,ze to sen bo nagle kolory sie zmieniły i w ogóle Daniel tak nagle się pojawił .. dziwne ,że by tak sie kochali po prostu ,nie bojąc się,że ktoś ich nakryje :p

ocenił(a) serial na 7
pati1109

Ja zauwazylam zapalone swiece, ktire nie wiadomo skad sie wziely. Ale pomyslalam, ze Daniel je zapalil jak Camila przysnela ^^
Najlepsze, ze swiece byly prawie cale wypalone, a pod koniec sceny nagle o wiele wyzsze :D

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

A ja bym się zdziwiła że tak os razu poszli by na całość:)

ocenił(a) serial na 7
Dorisa_d

Ja sie zdziwilam, ale po chwili mysle A CO TAM :D

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

"A co tam, moze to jednak to na co czekamy :D" A potem buch i że to sen :/

dropsik417

Pamiętam, jak oglądałam w oryginale :) I też byłam zaskoczona, stwierdziłam, że jakoś tak za szybko. A później się okazało, że o tylko sen ;)

ocenił(a) serial na 10
dropsik417

Bardzo dobrze, że to tylko sen bo jak dla mnie to by było za szybko przez co nie byłoby odpowiedniego efektu, a tak mamy na co czekać....

ocenił(a) serial na 10
Elwirka10

I doczekałyśmy się:))) Ja sama miałam motyle w brzuchu na widok tej scenki miłosnej...Co za facet , masakra. Kiedyś byłam z kimś podobnym do Daniela więc chyba wspomnienia powróciły:)
Świetnie odegrali role , ich miłość z czuć na odległość.

ocenił(a) serial na 10
szabea_2

racja scenka super no i teraz będą już razem więc sama przyjemność w oglądaniu....

ocenił(a) serial na 10
Elwirka10

Trochę długo to trwało ale w końcu zacznę tęsknić za kolejnym odcinkiem. Ciekawe kiedy Daniel powie Kamili kim jest naprawdę. Pewnie ona wtedy się obrazi i będzie się dąsać prawie do końca filmu... Muszę zaopatrzyć się w relanium hihi:)

ocenił(a) serial na 8
szabea_2

Tak panuje między nimi ogromna chemia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones