PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość
Narcyz123

;3333

Narcyz123

Natalia będzie zakochana w Yago, będzie z nim w ciąży. Nawet będzie planowała z nim ślub. Niestety Yago nie będzie jej kochał, to kobieciarz. Jednak postanowi ją poślubić, bo ojciec Natalii będzie mu płacił i dawał drogie prezenty, gdy będzie widział, że jego córka jest szczęśliwa.

Na końcu, jeżeli się nie mylę to w finel można przypuszczać, że Natalia będzie z Rodolfem.

jagodajulia

okey dzięki ;))

jagodajulia

W ciąży? I urodzi? Skąd się weźmie ojciec Natalii? ;)

cocco03

Tak, będzie w ciąży z Yago. Do finału będzie w ciąży ;) Ojciec Natalii już jest, nazywa się Hector Gutierrez, ale w telenoweli znamy go pod innym imieniem i nazwiskiem. Napisać jakim?

jagodajulia

OMG!!! To Dyziek!!! Co zrobi jak się dowie, że ma córkę? Czego Nati rozstanie się z Yago? Pisz wszystko, bo mnie zżera ciekawość :D

cocco03

Tak, tak :) To Dyziek. Dyziek wie, że ma córkę. Amanda była jego żoną (a może nawet wciąż jest ;)), Natalia miała chyba jakiś roczek jak od niego uciekła, gdy znalazła w jego teczce paszporty z jego zdjęciem, ale innymi imionami i nazwiskami. Jak się dowie, że to właśnie Natalia jest jego córka, będzie chciał się wybielić. Natalia będzie naiwna trochę, ale ostatecznie przekona się jaki jest jej tatuś. Natalia rozstanie się z Yago, bo zrozumie, że ten jej nie kocha, robi to wszystko dla kasy, którą dostaje od jej ojca. Oczywiście też ją zdradza z innymi...:/

jagodajulia

Ooo czyli Dyziek cały czas wie, że to Natalia jest jego córką?

cocco03

Nie. On wie, że ma córkę, ale nie wie, że jest nią Natalia. Dopiero później, gdy zobaczy Amandę i dowie się, ta jest matką Natalii zrozumie, że Natalia jest jego córką.

jagodajulia

Aha takie buty ;)

Dziwi mnie fakt, że Dionisio się szlaja i afiszuje w okolicach. Przecież w każdej chwili może się natknąć na Amandę.

cocco03

Tak, właśnie tak. Dyziek chce odnaleźć córkę i żonę. Bardziej to Amanda nie chce go spotkać.

jagodajulia

Naprawdę? To jestem w szoku.

jagodajulia

a czemu on je szuka? kocha Amandę?

marta150391

Amandy nie kocha. Jeżeli się nie mylę chce wiedzieć z jakiego powodu od niego odeszła i może ile o nim wie...

jagodajulia

No tak...Czego więcej się można spodziewać po takim człowieku.

jagodajulia

a no tak, nie pomyślałam o tym, ja tu myślę naiwnie, że ją kocha i tak szuka a tu chodzi mu o to ile ona o nim wie

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Czyli córkę kocha? Czy tylko żeby ładnie było że mu zależy będzie przekupywał Yago?

p_o_n_

Tak, sądzę, że ją kocha. Będzie przekupywał Yago, ale Natalia o tym nie będzie wiedziała. Będzie uważała, Yago zgodził się na łśub, bo ją kocha. Dopiero później wyjdzie na jaw, że jej tatuś mu płaci...

jagodajulia

A co się stanie z Dionisiem na końcu? Była już o tym mowa w spojlerach?

cocco03

Nie pamiętam, czy była, ale skończy w więzieniu. Hmm i jeżeli się nie mylę to jak zobaczy Leoncia to będzie przerażony.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Ale że w więzieniu go spotka??

I jeszcze jedno pytania w związku z Yago: jego rodzina zbankrutuje czy coś? Bo przecież on jest bogaty to po co mu pieniądze Dionisia?

p_o_n_

Tak, tak w więzieniu go spotka.

Nie, rodzina nie zbankrutuje.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Oby sie wzajemnie wykończyli w tym więzieniu :D

To dziwne, może potem zrozumiem, dzięki :)

jagodajulia

A Rodolfo jak Natalia będzie z Yagiem, to będzie z kimś związany ?

silvia190996

Z Ileaną :/

cocco03

Co z tą wredną rudą, przecież ona jest okropna a Rodolfo jest taki przystojny i słodki

cocco03

coooooo?! O NIEEE!

cocco03

Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo? Żart jakiś?? Przecież to niebo, a ziemia, gdzież on oczy zgubił? No nie, aż mnie powaliło!

Camilla3

No niestety... też byłam w szoku jak mi napisała jagodajulia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones