PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

wlasnie bylam na jej koncie na filmwebie i tam wlasnie na nia narzekaja...

ocenił(a) serial na 10
yecur

Ja wcale tak nie uważam, a wręcz przeciwnie uwielbiam jej grę aktorską.... Jest mega naturalna w każdej roli a to dla mnie duży plus dla aktora/aktorki.

yecur

Ja tak nie uważam, wg mnie Silvia jest świetną aktorką.

yecur

ja tak nie uważam, Silvia była i jest moją ulubioną aktorką meksykańską, uważam, że każdą postać inaczej kreuje i dzięki temu są one bardzo wiarygodne

ocenił(a) serial na 3
marta150391

fajnie grala w cme ale w ab mi sie nie podoba na poczatku byla dosc fajnie grala a pozniej sie jej gra zrypala

ocenił(a) serial na 7
yecur

Dla mnie gra tak samo. Dobrze i naturalnie.
Po prostu wydaje mi sie,że postać Renaty bardziej pokazywała jej zdolności a Camila jest bardziej opanowana .
Wg mnie to po prostu kwestia roli i dopasowania do postaci.

pati1109

Zawsze znajdzie się banda idiotek, która każdego zmiesza z błotem, tylko dlatego, że sama niczego nie potrafi. Sylwia jest zawsze w świetnej formie. Nie widziałem jeszcze, żeby nie podołała roli, lub nie przekazała uczuć, a chyba to najważniejsze w pracy aktora. I darujcie sobie komentarze typu : jako blondynka wyglądała lepiej. To nie ma nic wspólnego z kunsztem aktorskim.

ocenił(a) serial na 10
casic

Dla mnie ona jest niepowtarzalna. Żadna aktorka nie potrafi grać tak naturalnie. Wszystko przeżywam razem z nią czy to smutki czy radości i to najlepszy dowód na to, że jest świetną aktorką....

ocenił(a) serial na 10
Elwirka10

Jedna z moich ulubionych. :) bardzo mi się podoba..
nic nie robi na siłę , gra naturalnie.. na prawdę świetna aktorka.

ocenił(a) serial na 9
yecur

Bardzo ją lubię jako aktorke...gra super naturalnie...widac u niej emocje itd...Pamiętam ją jeszcze z Cataliny i Sebastiana he he

yecur

Według mnie gra świetnie :-)

cocco03

Dokładnie gra świetnie do tego stopnia, że na obecnym etapie AB jest mi strasznie szkoda jej postaci.

Diana33

Ja niestety przestałam oglądać, bo nie miałam czasu. Bardzo nad tym ubolewam ;) Bede musiała nadrabiac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones