PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

wie ktos może w którym odcinku Miriam wreszcie dowie sie wszystkiego?

ocenił(a) serial na 6
roksana_goly

SPOILER-Dopiero w ostatnim odcinku pozna prawdę.

ocenił(a) serial na 7
Arwenka1

:O
DOPIERO ?!!!
Gdzieś czytałam, że na końcu pokażą to tak jak by Miriam miała być w przyszłości z Marianem ...
To w jednym odcinku pokaża coś w stylu "pół roku później" czy Miriam, odrazu będzie miała gdzieś Daniela ? :D
Nie cierpie takich zakończeń, gdzie zostawiają wszystko na ostatni odc, a później nie są w stanie wszystkiego zakończyć jak należy i zjadają wątki :/

dropsik417

tak, dopiero.
Tak, na koncu tak wlasnie pokaza, ze ich zwiazek jest rozwojowy.
Miriam znajdzie zdjecie slubne Daniela i Camili, ktore Daniel ukryl w lazience w szafce. Zadzwoni do niego, ale on bedzie akurat pocieszal Camile po smierci matki. Potem Ludzie Dionisia porwia coreczke Daniela i Miriam i jeden z nich przylozy Miriam pistoletem w glowe, ona znajdzie sie w szpitalu. Tam lekaze odkryja ze nie ma tetniaka, wtedy we trojke porozmawiaja. Miriam zrozumie wszystko i odda Daniela Camili i powie by dala mu szczescie. Z tego co pamietam to wieksze pretensje miala o to ze ja oklamywano niz ze Daniel zakochal sie w Camili. Potem wyjedzie z coreczka do Chile ale wroci na promocje ksiazki Rafaela. Mariano bedzie zegnal ja na lotnisku, bedzie mu smutno...
Tak, w finale bedzie przeskok czasowy....na prezentacji ksiazki Rafy, Camila bedzie w zaawansowanej ciazy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones