PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

dlaczego luzma nie powie ze ten wuj ja zgwalcil? on ja czyms nastraszyl? pytam bo nie wiedzialam odcinka

baska1112

zagrozil jej, że jak powie to zabije Pabla

ocenił(a) serial na 9
marta150391

aha dzieki

marta150391

Ja i tak na jej miejscu powiedziałabym Camili, albo Danielowi. Oni by wiedzieli jak to rozegrać. Na jej mamę bym nie liczyła, bo umysł tej kobiety mnie dobija. Wierzy w braciszka, pomimo, że widzi jaki jest.

Camilla3

Piedad konkuruje trochę z agustiną pod względem naiwności, widzi jak Luzma reaguje na samo wspomnienie imienia Leoncia i zamiast ją przycisnąć, by wyznała prawdę i dać oparcie to ta siedzi i gada, że chciała by był dla niej jak ojciec... Przecież to nie od Leoncia zależy czy Piedad i Luzma zostaną w Malqueridzie czy nie, więc nie wiem czemu Piedad tak się boi wyrzucenia z pracy

ocenił(a) serial na 8
marta150391

Wg mnie Agustiny nikt nie pobije. Agustina jest naiwna sama z siebie a Piedad jest skrzywdzona przez los i władczy charakter Leoncia sprawia że prędko się nie poprawi. Jest pod ogromnym jego wpływem i pozwala na wszystko co on postanowi (w tym poniżanie siebie i swojej córki) niestety :(

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

A ja sie zastanawiam kto jest ojcem Luzmy......

dropsik417

Hmmm... Nikt póki co nie przychodzi mi do głowy.

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

też mnie to ciekawi, i podobnie jak ktoś już pisał na forum interesuje mnie to czy Leoncio miał coś wspólnego z tym że Piedad jest samotną matką...

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

Pewnie ma coś wspólnego, ciagle gada o tym, że przyszła z brzuchem do domu.
Jezu jaki on jest obrzydliwy :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones