PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

odc. 117

ocenił(a) serial na 7

Losowo trafiłam na odcinek w którym przyjeżdża Miriam ...
Ale się popłakałam ...

dropsik417

w Polsce bedzie to 112

Idiszka

z dzieckiem Daniela

ocenił(a) serial na 7
Idiszka

A czemu tak ?
Znowu cos powycinali ?! :/

dropsik417

nie, poprostu na poczatku w orginale byly krotsze odcinki... a potem je wydluzyli, dzis jest 96 odcinek a w orginale 101

ocenił(a) serial na 7
Idiszka

Szkoda, ze nie puszczaja po dwa :/
Do tego tv6 nie odbiera mi w Niemczech i moge liczyc tylko na powtrorki na tv4 ... ale lepsze to niz nic :)

dropsik417

właśnie też oglądnęłam ten fragment, novela.pl udostępniła z napisami kawałek odcinka i brak słow... biedna, biedna Camila, będzie strasznie cierpieć... ;/ już mi jej szkoda...

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Tez pozniej widzialam urywek na noveli, ale bez napisow. Tez strasznie zal mi Camili, nie moge sie juz doczekac, nie moge sobie wyobrazic jak ta sytuacja sie rozwiaze. Pamietam jeszcze jak Daniel mowil, ze on nigdy nie porzucil by swojego dziecka chocby nie wiadomo co ...
A ta cala Miriam (mimowolnie jej nie lubie) nie zauwazyla, ze jej "ukochany" trzymal Camile za reke ???

dropsik417

rozumiem Cię, ja też nie lubię Miriam, jak tylko ją zobaczyłam to od razu poczułam do niej niechęć... nie mam pojęcia jak oni to rozwiążą, ale Camili będzie bardzo ciężko...

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Ogladam to juz 4 raz i ciagle czuje takie same emocje i lzy mi sie cisna do oczu.
Mogli by ja jakos powiazac z Marianem, ale watpie ...

dropsik417

Czuję, że Mariano jak się dowie co się dzieje to przybiegnie pocieszać Camilę i znowu będzie snuł wizje cudownej rodzinki z Aną i Romanem... cóż zobaczymy, Miriam na pewno nie odpuści walki o Daniela

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Pozostaje nam czekac, ale z filmiku wywnioskowalam, ze Camila z Danielem jednak odzyskali swoje ranczo. Ciekawe co z Biala glowa (?)
Korci mnie, zeby ogladac na yt bez tlumaczenia ...

dropsik417

mnie też korci, tym bardziej, że nie mam tv6 i oglądam powtórki na necie albo na tv4 rano, a teraz przez weekend odcinka z piątku pewnie nie będzie i ciekawi mnie co będzie dalej, a dzieje się teraz dużo

ocenił(a) serial na 10
marta150391

Sama scena gdy Miriam się pojawia , jak i piosenka przy której wszystko się dzieje sprawiają ,że chce się płakać. Piosenka to Paura Pausini - Jamas abandore. Chciałam obejrzeć odcinki na yt , bo się doczekać nie mogę jak to wszystko się potoczy...ale prawda jest taka ,że i tak nie zrozumiem do końca o czym mówią , a stracę te fajne emocje oglądając je w telewizorze.

ocenił(a) serial na 7
dropsik417

Nie wiem czy chcecie to wiedzieć jeśli tak to czytajcie ? Chodzi mi jak Camila i Daniel odzyska ranczo i dowie się ,że Isadora to nie jest prawdziwa mama Alonsa itd. Jeśli wiecie nie czytajcie.
Odzyskają ranczo i to niedługo prawdziwa mama Alonsa pójdzie do księdza do spowiedzi on ją ochrzani co zrobiła i pójdą razem do Daniela i Camilii ona im opowie jak było naprawdę i ,że ona jest jego prawdziwa matką. Daniel nie będzie zbytnio wierzył dopiero uwierzy jak mecenas przyniesie im akt własności od Alonsa i ,że on im zapisał spadek . Daniel i Camila pójdą wykosić z rancza białą głowę bo ona urządziła już tam grilla :) ona wypędzona i wciekła wyjedzie samochodem i będzie wspominała tą pielęgniarkę która myślała,że nic się nie wyda i powie - Ale byłam głupia lub coś takiego:) A mama Alonsa pójdzie na policję wiadomo po co na pewno żeby powiedzieć co wie a dalej już nie oglądałam.

dropsik417

Nie ma co pochopnie osądzać Miriam, ona nie zawiniła tylko jej braciszek...

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Wiem. Ale nie lubie jej od pierwszych odcinków. Czasami tak jest.

dropsik417

Aha. Rozumiem, czasem tak jest.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Wiem. Ale nie lubie jej od pierwszych odcinków. Czasami tak jest.

ocenił(a) serial na 7
dropsik417

Fajnie ,że użyłaś mojego przezwiska które nadałam Isadorze czyli biała głowa i tak trzymaj.
A co do wzruszeń to ja się popłakałam na odcinkach na you tube gdzie cierpiał Alonso bo był sparaliżowany i wspominał swoje życie trochę tam rozumiałam bo mama i niektóre słówka te łatwe to ja kapuje ogląda się tu i tam i się człowiek uczy. A co do Daniela i Miriam to będą smutne odcinki:(

ocenił(a) serial na 7
Mela0203

Jej przydomek odrazu przypadl mi do gustu :D

dropsik417

Smutna scenka...

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

heh ja tez sie nauczylam hiszpanskiego troche przez te filmy hahah s wracajac do miriam to ja ja lubie i beznasziejnie to zrobili jak w cme ze gosc ma dziecko a est z inna to bez sensu

Monalia

Ja się nauczyłam hiszpańskiego głównie przez telki hehe
Ja też do Miriam nic nie mam. Wg mnie w CME zrobili o wiele gorzej, bo w AB Miriam była/jest żoną Daniela, a w CME Jero zdradził Renatę, a niby tak bardzo ją kochał.... Ehhhhh Wątek bliźniaków Jero i Mariny zepsuł mi CME.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

no nie wiem po co dali taki watek niby nie byli razem wtedy ale po co takie cos robia skoro itak wiadomo ze bedzie z renata tylko ta marine zrobili z niej ofiare niedoz ze samotna matka to jescze 2 dzieci i jakby tego bylo malo to poszli na latwizne i ja usmiercili to byla porazka moim zdaniem i zepsula przynajmniej mi zepsula cala telke. niepodobala mi sie tez smierc ezechiela biedna alfonsuina z 2 dzieci sama i na dodatek tak mieli go chronic przed agustinem a tu takie cos. Reszta filmu mi sie podobala dlatego mnie wciagnela zwlaszcza ta zemsta dla rafaela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones