PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Mam pytanie, nie jest ono związane z tą telenowelą, po prostu myślę że tutaj szybciej znajdę
odpowiedź ;)
Kiedyś chyba na tv4 leciała telenowela gdzie główna (tak mi się zdaje) bohaterka była niewidoma
a akcja działa się gdzieś w pobliżu morza lub oceanu w takiej małej wiosce - nie pamiętam
dokładnie jedyne co mi zapadło to że bohaterka była niewidoma i byłabym wdzięczna za pomoc :)

Avinashi13

jedyna telenowela jaka mi przychodzi na mysl to Esmeralda

Avinashi13

Też tylko Esmeralda mi się przypomina.

Avinashi13

Pierwsze skojarzenie: może Esmeralda, ale jeżeli się nie mylę Esmeralda nie leciała na tv4... A może pamiętasz jak ta niewidoma dziewczyna wyglądała?

ocenił(a) serial na 8
Avinashi13

Esmeralda....? Napisz kiedy leciała ta telenowela mniej więcej, bo Esmeralda to była bardzo dawno

Dorisa_d

a powiedzcie mi czy tam były jakieś takie kobiety które uważały się za wiedźmy czy coś takiego? Pamiętam tyle że niewidoma, brunetka długie włosy no i te wiedźmy czy coś takiego które się na polanie czy w lesie spotykały. Może i nie leciała na tv4 ale jak nie tam to nie wiem gdzie indziej i było to już troszkę temu, może z 5-6 lat temu?

ocenił(a) serial na 8
Avinashi13

Esmeralda była koło 1998 r., coś mi się wydaje że to nie to....

Avinashi13

Czasami nie bedzie to "Morze milosci '' ?

Aniucha30

Ehh to ja nie wiem, no nic dzięki za chęć pomocy :)

Avinashi13

hmm, jeszcze coś mi się przypomniało tylko, że ta telenowela leciała na pulsie kiedyś i ja widziałam dosłownie jeden odcinek ale byla tam niewidoma dziewczyna, ,,Hacjenda La Tormenta" może to ta?

marta150391

Tak to jest to! No dobra nie jest ona główną boahterką ale widziałam tylko kilka odcinków gdzie spora cześć odcinków była poświęcona jej. Dzięki wielkie za pomoc :)

Avinashi13

nie ma za co ;) właśnie utkwił mi bardzo w pamięci odcinek, który widziałam i była tam właśnie ona ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones