PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Ostatnio tak ponuro w NM, że zaczęłam zastanawiać się, czy kiedyś było tu coś śmiesznego,
zabawnego, coś co wywoływało uśmiech na twarzy? Ogólnie telenowela z gatunku dramat, a
czasami nawet thriller, ale parę momentów zabawnych pewnie by się znalazło.

Na razie do głowy przychodzi mi ten, kiedy Camila i Daniel obwieszczają przyjaciołom, tuż po
odzyskaniu rancza z rąk Isadory, że biorą ślub. Gadu, gadu o sukni ślubnej, aż tu nagle Camila źle
odczytuje intencje Daniela, że ten chce się wycofać chcąc przełożyć ślub i wyskakuje z tekstem, że:
"wyjdzie za niego choćby w jeansach i koszuli w kratę, albo nago, żeby tylko wziąć ślub w ustalonym
terminie" :-D

No i późniejsza rozmowa Camili z Vivi o tym jaki to "Daniel piękny i wspaniały, a ona (Camila) taka
sobie" :-D

Gdyby ktoś chciał, znaleźć można to na Youtube wklepując "Nieposkromiona miłość odc 101 część 2
" 2:30 sek.

Madziulka_aa_2

Hehehhe nie widziałem tego xD Dobreeeee xD Wznieśmy toast xD
Mój typ:
Niezaspokojona kobieta jest gorsza niż demon - Isadora do Alonsa xD

Madziulka_aa_2

Alonso do Dionisia: tekst w stylu: przestań traktować mnie jakbym miał pięć lat, nie jestem dzieckiem! a Dionisio do niego: to przestań się tak zachowywać!
rozwaliło mnie to bo po tej rozmowie telefonicznej Alonso padł na fotel skulił się i zaczął obgryzać paznokcie xD

marta150391

Tak mi było żal Alonsa jak zaczynał obgryzać paznokcie a Isadora pac go w łapę jak bachora :(

Madziulka_aa_2

Dramat na całego, Miriam z bratem i córką przyjechałała na ranczo, Camila załamana, a Augustina przychodzi do niej i mówi: Malquerida zaczyna przypominać pensjonat Amandy xD Nawet przybita Camila się wtedy uśmiechnęła :)

ocenił(a) serial na 10
Madziulka_aa_2

Dla mnie idolem od pewnego czasu jest Eleutherio, a mianowicie za tekst: "Daniel też zawiódł panią Camilę tak jak Alonso?" :D :D :D :D :D
To było po powrocie Miriam, kiedy Piedad kazała przenieść rzeczy Daniela z domku Camili do rezydencji :D

Ranczer

trzeba to zobaczyć: Nieposkromiona miłość odc 114 część 2 ha ha hah hah ;D Eleuterio to w ogóle moim zdaniem najmniej wykorzystany potencjał aktorski telenoweli. on już na sam wygląd jest śmieszny a jak jeszcze zacznie się ruszać, do tego ma cudny głos jak śpiewa <3 żal że tak go mało ;( mógłby rozruszać wiele scen jak w ostatnich odcinkach.

ocenił(a) serial na 10
Madziulka_aa_2

Taaaa ma facet polot :D :D

ocenił(a) serial na 10
Madziulka_aa_2

"Jestem zła, kiedy ktoś mi mówi, że jestem zła" - to słowa Camili, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kontekstu?!!!!!!!!!!!!!!

Ranczer

To było na początku, kiedy Camila myślała, że Andres chodzi z Natalią, on zaprzeczał, a ona wieczorem widziała ich razem wracających do pensjonatu Amandy. Obudziła się w niej zazdrość i szorstko odezwała się do Augustiny, która zapytała ją dlaczego jest zła, na co odpowiedziała przytoczonymi przez Ciebie słowami ;P

ocenił(a) serial na 3
Madziulka_aa_2

Ja nie zapomnę jak Agustina opowiadała księdzu w kościele o ojcu Ximeny: "On mi zawsze dogadzał... A przynajmniej tak twierdził".

ocenił(a) serial na 8
Madziulka_aa_2

Był taki moment gdy Piedad rozmawia z kimś w kuchnii chyba z Doroteo i komentują jakąś sytuacje i Piedad mówi "No jak w telenoweli" tylko nie pamiętam kiedy to było

Madziulka_aa_2

To może nie był zabawny tekst, tylko zabawna sytuacja (przynajmniej dla mnie), czyli zaręczyny Camili i Alonsa. On ubrany i pozapinany jak tylko się da, a jego mamusia Isadora wręcz odwrotnie.

ocenił(a) serial na 6
Madziulka_aa_2

Co tam mówili to już nie pamiętam ale najśmieszniejsza scena, którą pamiętam była w szpitalu, w chwili gdy wszyscy dowiedzieli się, że Alonso trafił tam po wzięciu viagry.

Selena_Evrillo

Taaakk.. A później świetny wątek jak Camila wstawiła się u Viviany i próbując wstać zatoczyła się i gdyby nie pomoc Viviany to zaliczyłaby glebę ;D W niezłym szoku byłam, że taka poukładana Camila opróżniła całą butelkę tequili ;DD I późniejsza pogawędka z Andresem o niewierności facetów, której Andres się wypierał jak mógł, ale Camila go zripostowała mówiąc: "Kto ma narzeczoną, a podrywa każdą po drodze? Kto to może być, kto to może być?"

Youtube => Nieposkromiona miłość odc 16 część 3
Polecam ;P

Madziulka_aa_2

Zgadzam się i gdy Camila powiedziała do Daniela, że Viviana ma na imię Viviana, a także (do Daniela), aby jej nie dotykał, a do Vivi, aby nikomu jej nie powierzała i gdyby Daniel nie złapał Camilli to ta by pewnie się przewróciła :D I w samochodzie, gdy najpierw prosi Daniela, aby pomógł jej zdjąć kurtkę, a za chwilę krzyczy, aby tego nie robił :D

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Dołączam do fan clubu tej sceny :D :D :D Kiedy widziałem ją po raz pierwszy oniemiałem z wrażenia i pokładałem się ze śmiechu. I co najważniejsze dzieje się tak za każdym razem, ilekroć ją oglądam :D :D Fenomenalna, Silvia fenomenalnie # wstawioną :P Chociaż gdybym to ja był scenarzystą pociągnąłbym temat dalej i kiedy Daniel zaniósł Camilę do sypialni, gdybym był na jego miejscu, próbowałbym uwieść Camilę - chciał się na niej w ten sposób zemścić, więc okazja była świetna ku temu, ale Pan Frajer jej nie wykorzystał :d :D :D

Ranczer

I bardzo dobrze, że tego nie zrobił, bo wg mnie tylko frajer uwodzi pijaną kobietę :P

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Był frajerem, bo skoro chciał na tym etapie mścić się na Camili, to miał ku temu okazję i z niej nie skorzystał. Mściciel z niego żaden. Nie mówię, że od razu miałoby między nimi do czegoś dojść, ale mógł spróbować, a Camili na przykład w pewnym momencie urwałby się film a on by się opamiętał :D Czyż nie byłoby to ekscytujące? :D

Ranczer

Nie.

Ranczer

Ale z tego co widziałam to Camila zasnęła, a 'uwodzenie' nieprzytomnej kobiety to już się chyba inaczej nazywa....

Didi_5

Tym bardziej, że było b. blisko, pamiętacie? Ona go objęła ręką i praaaaawie pocałowała btw. tak mi się wydaje. A później padła.. :D On nie wcielił wtedy /po raz pierwszy zresztą/ swojego planu zemsty w czyn, bo już wtedy ją kochał, choć jeszcze o tym nie wiedział.

Madziulka_aa_2

Isadora po wejściu do domku Camili: "Ale tu śmierdzi psem" xD

ocenił(a) serial na 10
Arek_Ric

Serio? :O Kiedy to było? :D::D

Ranczer

Nie wiem, kiedy dokładnie. Isadora polazła coś wykraść do domku Camili. Chyba jakiś dokument tożsamości, żeby sporządzić jej fałszywy testament. Po wejściu zastała tam Maję, która o dziwo łasiła się do niej. O dziwo, bo na Alonsa warczała xD Na pewno to było przed 35 odcinkiem, tak więc możesz sobie zrobić małą rundkę xD

ocenił(a) serial na 10
Arek_Ric

Dzięki :D Znalazłem!
A przy okazji jeszcze jeden tekst Leoncia do Camili, kiedy nazwał ją "rajfurką", po tym jak się okazało, że pomagała i wiedziała o ślubie Luzmy i Pabla :D :D Ten film mnie rozwija ze wszech stron i to w dodatku za sprawą Leoncia, bo wcześniej nie wiedziałem, że tak można powiedzieć o stręczycielce, burdelmamie :D :D :D :D

Madziulka_aa_2

Po postrzeleniu i operacji Andresa Camila chciała po kryjomu wejść do niego, ale przeszkodziła jej pielęgniarka.

Pielęgniarka: Nie wolno pani tu przebywać (...)
Camila zahaczając torebką o klamkę: Nawet torebka nie chce wyjść :)))

Myślę, że tego nie było w scenariuszu, ale Silvia sprytnie to wykorzystała i wplotła to w kwestię :)

Youtube => "Nieposkromiona miłość odc 61 część 1" czas: 7:17

Madziulka_aa_2

Jeszcze z tego odcinka :P Po całej nocy spędzonej w szpitalu.

Mariano do Camili: Może podrzucić Cię do Malqueridy? Jadę do domu się wykąpać(...)
(...)
Viviana do Camili: (...) jedź z Marianem.
Camila: Nieprzyjemnie pachnę? :)))))


Youtube => "Nieposkromiona miłość odc 61 część 2" czas:12:42

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones