PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 965
ocen
7,8 10 1 7965
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Pierwsze dwa sezony były świetne 9/10, trzeci też był niezły ale od czwartego sezonu to jakaś porażka 4/10. To nawet nie chodzi o dubbing te odcinki są po prostu jakieś inne. Szkoda bo uwielbiałem ten serial, ale z tego co widzę to większości się te odcinki podobają więc jestem jednym z nielicznych którzy tak sądzą.

tiktak10

Dla mnie najsłabszy był pierwszy sezon (trochę za bardzo dziecinny i grzeczny jak na mój gust, ale to też kwestia wieku, bo dzieciom na pewno się podobał), ale można mu to wybaczyć, bo to był taki testowy sezon. Twórcy jeszcze nie wiedzieli do końca co chcą tworzyć i dlatego od drugiego sezonu zmienił się wygląd postaci, ich charakter (zwłaszcza Gumballa) a nawet grupa docelowa (na starszą). Natomiast najlepszy to moim zdaniem 3. Od trzeciego sezonu serial idzie coraz mocniej w kierunku czarnego humoru, humoru dla dorosłych i absurdalnych sytuacji, ale też pojawia się coraz więcej wątków o większym znaczeniu fabularnym dla całości serialu. W 4 sezonie mamy apogeum tych cech. I chociaż wolę trzecią serię, to w czwartej naprawdę mnóstwo się dzieje. Jest np. nowy mąż babci Jojo, odcinek pokazujący początki Darwina (zresztą pierwszy 2-częściowy w historii serialu), odcinek z fragmentami w stylu anime, odcinek, w którym bohaterowie orientują się, że są w serialu no i na koniec sezonu planowany jest epizod o wymownym tytule The Disaster ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones