PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

-10/10

ocenił(a) serial na 1

Najgorszy szajs, chłam, kicz i żenada jaka widzialem, samochod tylko fajny wiadomo ale caly serial kabaret na maksa, cyrk i wogole.Mialem wszystkie epizody ale po obejrzeniu polowy pierwszego odrazu wszystko wyrzucilem, jakiegos bonda z kosmosu z 58 wieku chcieli zrobic, wogole nakrecony starsznie tandetnie, fabula do bani, wszystko po prostu na najnizszym poziomie, nie polecam, stary Nieustraszony przy tym to po prostu ideał 10/10 naprawde, nie ogladajcie tego i wogole szkoda miejsca na portalu na takie cos. pozdrawiam.

mefio47

Nie wypowiadaj się bo, aż mi takich ludzi jak ty szkoda.
Jak można oceniać serie po oglądnięciu połowy odcinka?! To jak oceniać książkę po okładce. Z początku serial mi się średnio podobał. Po obejrzeniu wszystkich odcinków daję mu 7. Polecam wszystkim którzy teraz czytają. Wiadomo, że nie jest to nie wiadomo co, ale serial fajnie się ogląda. Trzeba tylko trochę dystansu, nie jest to "rzeczywisty" serial, w końcu fabuła jest o gadającym aucie, ale ogólnie polecam.

ocenił(a) serial na 10
mefio47

za przedmowca grzesieksw, jak oceniasz w ten sposob seriale, to pewnie filmy osadzasz po obejzeniu poczatkowych napisow...

Rusty_5

W Dniu dzisiejszym serial dostał cancela. Nie bedzie 2 sezonu

LordSkylar

Słyszałem, że ciągle nic nie wiadomo, masz jakieś potwierdzenie?

LordSkylar

"W Dniu dzisiejszym serial dostał cancela. Nie bedzie 2 sezonu"

źródło ?

ocenił(a) serial na 10
Daeli

Nie zostało to jeszcze potwierdzone; to zwykła plota na razie

ocenił(a) serial na 9
LordSkylar

Siusianie po ścianie.
NBC swoją jesienną ramówkę ma ogłosić dopiero na poczatku maja, więc dopiero wtedy najpewniej dowiemy się czy serial będzie miał drugi sezon czy nie.
Oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo, chociaż amerykańskie portale jeszcze przed emisją serialu krzyczały, że szybko przepadnie.

ocenił(a) serial na 9
mefio47

Właśnie dzięki takim ludziom, jak autor tematu nie powstanie druga seria.

Zero dystansu do świata i tego, co zaproponowali autorzy Knight Rider to ich główna cecha. W końcu to nigdy nie miał być thriller psychologiczny (co ostatnio bardzo modne w serialach), a rozrywkowe kino akcji mieszające pomysły z Szybkich i Wściekłych z dawnym Bondem i oryginalnym KR. Później (po 13 odcinku) założenia się zmieniły, jednak KITT pozostał taki sam (bezbłędny).

Cóż, nadal pozostanie mi czekać na kolejną kontynuację lub remake Knight Rider, tylko dlatego, że ktoś miał skrzywione wyobrażenie o oryginale.

Jako fan mówię do pseudo-fanów oryginalnego KR:
Walcie się, k****, ch** wam w pupę.

ocenił(a) serial na 10
serek_5

Popieram przedmówcę :D a szczególnie końcówkę wypowiedzi xD
Bardzo lubię ten serial i zależy mi na tym aby powstała 2 seria...:)
pozdrawiam fanów KR

mefio47

Jeśli ktoś już chce oglądać, to zachęcam od 8 odcinka. Pierwsze 7 - do kosza. Pozdrawiam, i gloria, że nie będzie więcej.

Moja ocena serii: 2/10

YoGi_11

Czemu gloria? Skoro ci się nie podobało to przecież nie musiałeś oglądać. Chyba nikt cię nie zmusza. Seria się robi ciekawsza gdzieś od 4-5 odcinka. Ale i tak bym polecał od początku oglądać łącznie z pilotem S01E00, bardziej się wczuwa w klimat humorowy serialu ;)

ocenił(a) serial na 3
grzesieksw

Serek nie płacz, serial nie jest wysokich lotów, momentami jest błazeński. Wielu za nim płakać nie będzie... a forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię i auotr tego posta ma do tego prawo. Jakby twórcy polskich seriali sugerowali się filmwebem to nie byłoby już od dawna wiekszosci naszych rodzimych tasiemcow w ramowce. To po prostu ludziom nie przypadl do gustu KR a nie tylko 2% którzy na forum sie wypowiadaja...

ocenił(a) serial na 8
Biey

serial nie jest zły(na razie 17 odcinków), ja dałbym mu 6/10, ale ze względu na to że KITT'a oceniam na 10/10 to dam mu 7/10, naprawdę Kilmer doskonale wciela się w KITT'a, Teraz jest już mniej aktorów pierwszoplanowych,(4) i według mnie wychodzi to na dobre serialowi.

ocenił(a) serial na 3
Vampire19

co 4 aktorów pierwszoplanowych? Ja w tym serialu widzę tylko jednego...

ocenił(a) serial na 8
Biey

no zależy jakby na to patrzeć, tych 4 aktorów widzimy(chyba) w każdym odcinku, dlatego tak napisałem

ocenił(a) serial na 9
Vampire19

Moim zdaniem każdy z odcinków jest interesujące - owszem sa lepsze i gorsze odcinki, ale każdy z nich jest troche inny, opowiada o czym innym, jest na swój sposób ciekawy i napweno w kazdym mozna znaleźć jakies dobre strony. :)

I tak BTW: Serialu nie da sie ocenic nawet obejrzawszy jeden odcinek.
Czasami serial na poczatku jest bardzo wciągający i interesujący, ale potem zaczyna człowieka zwyczajnie męczyć.
W innym przypadku, serial może nie mieć wybitnego wejścia, które wstrząśnie lub zachęci widza, ale może się bardzo przyjemnie rozwinąć. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones