PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Mike Traceur ma zabezpieczy pewną przesyłkę. Odcinek zaczyna scena na przyjęciu dyplomatycznym.

Scenariusz: Gary Scott Thompson (m.in. "W mgnieniu oka", "Szybcy i wściekli", "88 minut")
Reżyseria: David Solomon (m.in. 5 odcinków "Dollhouse", 19 "Buffy - postrachu wampirów")

...:::[SPOILERY]:::...
KITT w płomieniach; Spyker C8; akcja w metrze
...:::[SPOILER OFF]:::...

ocenił(a) serial na 6
Khaosth

Dziwny odcinek. Właściwie podziwiam scenarzystę za to, że akcja w tym odcinku właściwie się nie kończy, a wszystkie zwroty akcji, ważniejsze rozmowy odbywają się bez przerywania akcji. Szczerze powiedziawszy - jest to też właściwie jedyna rzecz jaka mi się w tym odcinku podobała (no może jeszcze głos KITTa i kilka kwestii).

Męczyły mnie natomiast efekty wizualne, a zwłaszcza wszystkie transformacje KITTa, zbędne światła z podwozia, żarty z podtekstem seksualnym, który za chwilę był podkreślany w dialogu (jakby ktoś nie zrozumiał), nadmiar technologii i to w dodatku czasem zupełnie zbędnych, przeróbki w motywie muzycznym.

Ogólnie rzecz ujmując - oglądając ten odcinek czułem się jakbym był przez twórców uważany za idiotę. W tylu miejscach ten odcinek został przesadzony, że zamiast mi się spodobać, niczym mnie nie zachwycił. Niby źle mi się go nie oglądało, ale nie mam ochoty do niego wracać. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones