PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

4/10 Poniżej oczekiwań.

ocenił(a) serial na 4

Mam naprawde duży sentyment do genialnego dla mnie starego Knight Ridera.
Natomiast ten serial oglądam co prawda, ale jest to takie wlał, wylał. Serial nie ma klimatu po prostu. Nie dziwię się, że oglądalność spada bo w sumie nie przyciąga widza, tak jak to robił starszy. Przede wszystkim by uleczyć ten serial to jestem za całkowitym wywaleniem Centrum i całej tej ekipy. Denerwuje mnie taki natłok ludzi. W obsadzie powinno być około 4 osób max. Michael powinien pomagać ludziom, tak jak David to robił w starym a nie jakieś afery szpiegowskie rozwiązywać. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią bo się z nim pożegnamy chyba.

MackKL

To wyobraź sobie, że teraz ma być emitowany 3 i ostatni odcinek, wprowadzający zmiany w scenariuszu. Carrie Rivai (ta agentka FBI) trochę się uszkodziła w wybuchu, Charles Grainman zginął w eksplozji samolotu a z tego co wiem to i Alex Torres zniknie.

Już w czwartek będziemy mogli obejrzeć odcinek w którym z za grobu powraca KARR jako robot z transformersów. Ciekawostką jest fakt, że KARR nie wystąpi jako Knight Automated Roving Robot tylko KARRe (Knight Automated Roving Robot-exoskeleton). Głosu użyczy mu Peter Cullen - co już wpisałem ale czekam na zatwierdzenie kontrybucji...

ocenił(a) serial na 9
kurzi5

Opuściłeś jeden człon z imienia Karra. xD
Pełna nazwa brzmi: Knight Auto-Cybernetic Roving Robot-Exoskeleton. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones