PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 195
ocen
7,0 10 1 7195
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Przepraszam, ale jak dla mnie to jest to po raz kolejny czyste chamstwo ze strony telewizji publicznej wobec fanów Nieustraszonego. Dlaczego emisja została przesunięta z 20:25 na 23:40? Żałosne...

użytkownik usunięty
nasty13

Każdy fan jest za pewne zbulwersowany tym przeniesieniem. Jakby nie mogli tego zostawić tak jak było, że jutro o 20:25. Już dzisiaj nie musieli emitować tego odcinka. Ale to nie tylko chamstwo, to dowód na to, że robią z ludzi jedną wielką bandę idiotów. Ciekawe czy się zastanawiają nad tym, że to właśnie oni w naszych oczach uchodzą za idiotów. Robią takie rzeczy i żądają abonamentu. Gdzie tu jest logika?

Dokładnie a najlepsze filmy to się puszcza o 23 albo później ..

ocenił(a) serial na 10
Priscilla22

I już po serialu, dla mnie najgorsze jest ten ostatni odcinek że był o tak późnej porze to nie było to samo co wcześniejsze odcinki Ja nie odczułem tego klimatu w trakcie i po emisji serialu bo było już późno.
Świetny serial szkoda że tylko 19 odcinków ( wliczam 2 odcinki pilota) no cóż pozostaje tylko mieć nadzieję że może nakręcą jeszcze parę odcinków.
Takimi serialami z którymi się tak zżyłem jest właśnie Nieustraszony(2008) oraz Kyle XY oba te seriale obejrzałem przez przypadek, akurat natrafiłem na pierwsze odcinki w TVP1 i tak się zaczęła Moja pasja nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones