PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7,2 tys. ocen
7,0 10 1 7203
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Powiem szczerze mam bardzo mieszane uczucia co do tego filmu
niby Knight Rider a niby nie myślę że oba filmy trzeba rozpatrywać osobno Ten nowy film tylko czerpie niektóre wątki ze starego serialu
Nie wiem czy realizatorzy tego projektu naoglądali sie Transformersów i wyścigów Nascar ale chyba nie taki miła być zamierzony efekt KITT chyba połknął fragment Cube bo te jego transformacje są kosmiczne:)
Nie mam nic do obsady niskobudżetowa produkcja i tyle Myślę że główny aktor jeszcze się rozkręci co do głosu Kitta Val z początku nie podobał mi się w tej roli ale coraz bardziej się do niego przekonuje
Samochód Mustang jak mustang reklamowany wszędzie od piątki nieustraszonych (domino), Im legend Death Race ciekawe jaki następny film będzie z mustangiem :D :D (Chyba tylko w Tranformersach mustanga nie było)
Na plus na pewno zasługuje muza i intryga (tylko ta intryga tak na prawdę jeszcze mnie trzyma by obejrzeć kolejny odcinek) w oraz samorozwój Kitta i jego postrzeganie pewnych spraw ;)Oczywiście na plus zasługują również ładne bryczki pojawiające się w tle o jakich przeciętny zjadacz chleba mógłby tylko pomarzyć ^-------^
Mimo licznych minusów serial ogląda się dobrze (ale tylko wtedy gdy widz nie zaczyna go porównywać ze starą wersja) Akcja rozrywka rozwałka wyścigi dobry odmóżdżacz po ciężkim dniu pracy nie wymagający myślenia i tyle.
Dla tych co wymagają od tego serialu czegoś więcej niech lepiej sobie serial odpuszczą Jestem ciekawa czy serial doczeka się tylu odcinków co piątka nie ustraszonych czy też skończą go wcześniej

Raditz

W Transformers radiowóz policyjny to był mustang, a dokładnie nazywa się Saleen S281e-tuningowany mustang przez firmę Saleen.O koniec.

911GT2

Hmmm mnie tam się podoba serial. Fajnie się rozwija wątek KITT-a, który uczy się człowieczeństwa i Knighta, któremu nie wiadomo co się stało w/po Iraku. Serial idzie w dobrą stronę ;)

ocenił(a) serial na 10
Raditz

Serial mi się podoba. nie jest to co prawda majstersztyk pokroju pierwszego sezony Skazanego czy też Smallville, ale serial miło się ogląda. Mam nadzieje że doczeka się dalszej kontynuacji.