PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 195
ocen
7,0 10 1 7195
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Jakie są Wasze zdania na temat tego serialu ?.

Ja powiem że w tym nowym "Knight Rider",jest za dużo komputerowego udziału ;),jakoś tak się tego uczepiłem bo w starym "Knight Rider" nie było
to jeszcze takie nagminne.Co do obsady jest bardzo dobra,Mike wielki szlachetny rycerz :D,Sara też dobrze odgrywa swoją rolę,szkoda tylko ze umarł ten dziadek ale to inna bajka.Co do samochodu bardzo fajnie go zrobili (przydał by się taki w realu).Moim zdaniem starsza seria była lepsza,byłem młodszy mniej rozumiałem i każdy odcinek oglądałem z rumieńcami na twarzy myśląc że istnieje takie auto (nie śmiać się):D.
Ahhh te stare seriale "Drużyna A" "Adam 12" "Eurlf" :)

ocenił(a) serial na 7
Daeli

hehe stare czasy faktycznie dobre a "eurulf" XDDDD kozacki był ;D mam takiego zbudowanego z LEGO:D tzn podobnego;))

MastaBlasta

I ta jego baza zawsze jak startował to muzyczka leciała :D.

Sorry za błąd wyżej

Daeli

coś wspaniałego.. "Drużyna a" czy "Airwolf" - to było coś
Dawny "Knight Rider" też był niesamowity.. ach to dzieciństwo :D
Czy jest jakaś możliwość zdobycia tych seriali ??

ocenił(a) serial na 9
wladek737

Wszystkie 3 seriale wydawane sa na dvd przez firme AmerCom. :)
Poszukaj na necie, napewno znajdziesz ich ofertę. :)

fenix_the_best

Stary Knight Rider 10/10
Nowy Knight Rider 03/10

Zetnakatel

stary night rider 9/10
nowy night rider 2/10
chodź serial jest z 2008 roku efekty są na poziomu żenującym, fabuła strasznie naciągnięta ( no nie da się patrzeć momentami :), gra aktorów - poniżej krytyki, jedynie Bruce Davison ( czyli starszy pan, kontruktor kitta) gra dość przyzwoicie.

w starym serialu mieliśmy pontiac'a trans am z 1982r przerobionego w sposób futurystyczny.wtedy auto wyglądało jak z przyszłości i pasowało do całości idealnie.
teraz mamy forda mustng'a GT, który w miare ciekawie wygląda tylko w wersji podstawowej. po przejściu na "atack mode" bardziej przypomina calibrę wieśniaka z pod remizy - szczególnie pasujący do tego charakteru jest olbrzymi spojler na tylnej klapie, który bardziej przypomina półkę na kwiatki. chwila dość !!! nie będę juz obrażał ... właścicieli calibry.

kolejne odcinki oglądam tylko kiedy jestem pijany a nie chce mi sie spać. na trzeźwo fabuła,gra aktorów, efekty i mustang w trybie "atack mode" są po prostu nie przyjęcia .

wladek737

Do tej listy dodałbym jeszcze - Miami Vice, MacGyver, Magnum, Gliniarz i Prokurator.

Daeli

KNIGHT RIDER 2009 BYŁ O NIEBO LEPSZY CHOCIAŻBY Z TEGO POWODU ŻE DZISIEJSZE MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE DAJĄ POLE DO POPISU I NIENAŻEKAJCIE ŻE BYŁO ICH ZA DUŻO BO PRZYNAJMNIEJ COŚ SIĘ DZIAŁO I BYŁO UROZMAICONE! CO DO SAMOCHODU TO JEST ŚWIETNY TEN STARY KITT SIE NIEUMYWA DO NOWOCZESNEGO SUPERANCKIEGO MUSTANGA A JEŚLI CHODZI O AKTORÓW TO BYLI BARDZO WYLUZOWANI ZABAWNI I WPORZĄDKU. SARA PIEKNA DZIWCZYNA MICHAEL NIEZŁE CIACHO I CHARAKTEREK NOI OCZYWIŚCIE RESZTA MŁODEJ DRUŻYNY CZYLI ZOE I BILLY ZNAKOMITE ZABAWNE UZUPEŁNIENIE !!!!!! SERIAL POPROSTU W DECHE

londontown

cały ten piękny opis uświadcza mnie że masz ok 11-13 lat.
pisanei całego posta z capsem wręcz to potwierdza.
więc być może dla ciebie serial jest w dechę bo kiedy ok 15 lat temu puszczali w TV knight ridera ciebie jeszcze na świecie nie było.
oryginalnego odcinka pewnie nie oglądałeś ani jednego a widziałeś jedynie fragmenty na youtubie ( pod warunkiem że mama pozwoliła wejść na youtube )

ocenił(a) serial na 10
Daeli

nowy

ocenił(a) serial na 9
Jill Valentine

Nowy knight rider wymiata 10/10 ale stary też był dobry 9/10

ocenił(a) serial na 10
Daeli

Avenger w życiu się z tobą nie zgodzę
Wszystko było w tym filmie (2008) zarypiste ;)
Najbardziej podoba mi się w tym te teksty kiedy mike gada z kitt-em czy billy i zoe robia zaklady . Bo mozna sie posmiac ;D
No i wreszczie wnętrze kitt-a to nie jest kokpit samolotu
Film jest bardzo dobry i tyle .
Po 1 . wciąga
Po 2. Ciekawy
Po 3. Można się pośmiać

ocenił(a) serial na 10
mikeknight

Pośmiać to mało powiedzianeXD

ocenił(a) serial na 10
Dodger_Rita

O tak! Momentami to musialem przerywac ogladanie bo albo orzeszkami sie zaksztuszalem albo ktos siedzacy obok mnie czyms mnie oblal:D
Jednak apropo tematu to osobiscie uwazam ze nic ani nikt nie jest wstanie pobic starego K2000. Klasyk to klasyk!
Chetnie powracam do starych odcinkow, ale jedynie nowy Mike(moj imiennik <Oh yee>) i K.I.T.T moga kontynuowac ta serie ponadczasowego serialu. Nowe odcinki Nieustraszonego (a raczej Jezdzica Rycerza:D) mam na mojej czarnulce (czyt. PSP) i chetnie udostepnie je innym zainteresowanym osobom. Wiecej info na priv.

użytkownik usunięty
boyve5013

Hehehe, z serii mokre oglądanie? ;D
Ja jestem za tym, że nowy KR jest the best. Bo nie było odcinka, w którym chociaż raz się nie zaśmiałam. Starego KR (pewnie już wspomniałam) nie oglądałam, jedynie kilka odcinków, ale to już nie to samo dla mnie.
Ha, gdybyś napisał wcześniej, to bym się odezwała parę tygodni temu jak szukałam odcinka 14 'Fight Knight', a teraz to ja też mam wszystkie. ;D

ocenił(a) serial na 10
boyve5013

Ja nie mogę jeść bo nawet nie będę żuła jestem zbyt bardzo skupiona.Tylko wzięłam pocorna na KITT vs. KARR żeby znęcać się nad popcornem kiedy zobaczę KARRaXD.(Nazwy nie spamiętam a więc pisze tak)

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

Ja tak samo. Zresztą, ja bym nawet zapomniała, że jest jakieś jedzenie,. bo za każdym razem, gdy oglądam, to siedzę wgapiona w ekran i może na około się walić, czy co tam jeszcze, ja na to uwagi nie zwrócę, hehe.
Z serii znęcanie się nad popcornem na fragmencie z K.A.R.R.-em. K.A.R.R. jedzie, a Ty rzucasz w ekran popcornem, hehe. Hm, ciekawa wizja. Ja na szczęście nic nie miałam nawet w pobliżu, więc nie mogłam rzucać. ;)

ocenił(a) serial na 10

Ja swoim PSP po scianach rzucalem przez co mi pajeczynka na wyswietlaczy mi wyskoczyla...
nie no zart nad orzeszkami solonymi sie z znecalem i topilem w Coli.

Czy macie jakies pomysly co mozna zrobic w odcinku KR robionym na grze nfs mw. Bo jakos nic nie moge wymyslic:/

użytkownik usunięty
boyve5013

Też fajny pomysł. ;) A prawie uwierzyłam w te rzuty PSP, ale prawie robi wielką różnicę.

Hm, pomysły? Ok, to ja Ci podrzucę coś z mojej weny. Więc tak. Powrócę do motywu K.A.R.R.-a. Skoro to gra, to można powymyślać. Więc zrobić tak, że ktoś włamał się do bazy i skopiował dane K.I.T.T.-a (a nie wyjął procesor, jak to było w serialu) i ożywił K.A.R.R.-a. Tymczasem K.I.T.T. Mike (i ewentualnie Sarah) byliby na jakiejś akcji. A potem to resztę można nawymyślać, np,. Zoe i Billy dowiedzieliby się o całym zajściu i mieliby ileś tam czasu, żeby przekazać informacje o tym, że włączono K.A.R.R.-a. A resztę to albo coś domyślisz, albo napisz, to dopisze coś jeszcze.
Pomogłam?

ocenił(a) serial na 10

chym a wiec mam taki pomysl: FBI znajduje wrak K.A.R.R.'a i ze zdefragmentowanego procesora zgrywaja dane, buduja caly oddzial wozow zdolnych do nie kontrolowanych czynow. FBI uzywa wozow Hummer H2 i Lamborghini Murcielago. wozy sa trodne do zniszczenia i sa wspierane przez helikopter. Oddzial FBI porywa Mika podczas jednej misji i chce go zmusic do wylaczenia K.I.T.T.'a i zamkniecia bazy COS. Kit wraca do bazy i posranawia za pozwoleniem Sary odbic Mika. Po poscigu wreszcie udaje sie K.I.T.T.'owi odnalezc Mika. Wprowadze kilka efektow specjalnych dobrze znanych z MW i filmu. K.I.T.T.'a juz mam teraz zajme sie wozami FBI. Poscig okolo 25 K.A.R.R.'ow za jednym K.I.T.T.'em. malo fair.
I jak?

użytkownik usunięty
boyve5013

25 K.A.R.R.-ów? Toż to będzie zagłada świata. ;D Ale nie jest złe, a nawet ciekawe. Tylko ta liczba tych K.A.R.R.-ów... Ale kij, da się przeboleć.

ocenił(a) serial na 10

kto powiedzial ze nie bedzie mozna zrobic rzezni K.A.R.R.'ow:D
w koncu K.I.T.T. jest super wytrzymaly:D
Ale z drugiej zas strony wolal bym nie przesadzic:/
niestety nie a bardzo da sie zrobic poscig z udzialem 1 radiowozu ;/

użytkownik usunięty
boyve5013

Nie stosuj tak dużej dawki przemocy. ;D Nawet jeśli to przemoc między samochodami, bo jeszcze K.I.T.T.-a zniszczysz. ;P
O, radiowozów możesz dać więcej, a K.A.R.R.-ów mniej. ;) Dodatkowo coś jeszcze można wymyślić. Hm, może zamiast tych 25 właśnie K.A.R.R.-ów, to jednego K.A.R.R.-a i do tego jeszcze jakiś samochód, dodać nazwę np. K.A.R.T. (nie wiem jak to rozwinąć, musisz się wykazać inwencją ;D) i wtedy będą mniej więcej równe szanse.

ocenił(a) serial na 10

Oj ale wlasnie "zszedlem" z planu KR (czyt. zakonczylem nagrywac ujecia) z 25 K.A.R.R.'ami. Chym... teraz jak to poskladam i wypelnie dziury w ktorych nie wiem co wrzocic to zauploaduje na YT. Uszkodzenia K.I.T.T.'a tez juz sa:P - dramatyzmu tez nie moglo zabraknac:D. Po za tym to potrzebnych jest kilka tekstow sytuacyjnych.

użytkownik usunięty
boyve5013

Hmm, chyba odbiegacie od wątku ;)
Nie możecie założyć oddzielnego tematu?

użytkownik usunięty
boyve5013

Spoko. Jakby co, to ja chcę linka. ;D Zobaczę tą nową armię K.A.R.R.-ów. ;D
Tylko mi tam nie zniszcz K.I.T.T.-a! ;)

ocenił(a) serial na 10

Sarah_G Oki... kitowi nic strasznego sie nie stanie;)
albatros_ Wybacz ze nie piszemy pod temat jakos samo wyszlo;)

użytkownik usunięty
boyve5013

No, ja mam nadzieję. ;)

ocenił(a) serial na 10

Ja też chcę linka :D.Komputer nie wytrzyma drapania....bo popcornu już nie wezmę bo już mam telewizor tłusty...

ocenił(a) serial na 10
boyve5013

Ty masz Need For Speed?! o_O

ocenił(a) serial na 10

Tak,i się darłam wynocha! poszed! itp.Nie na szczerze, nie chciała byś tego widzieć..... drapanie ekranu telewizora w trakcie walki XD.

użytkownik usunięty
mikeknight

Właśnie, pośmiać się to za mało... Po obejrzeniu jednego odcinka (przynajmniej w moim przypadku) na cały tydzień miałam porcje dobrego humoru. I nadal mam, tylko w większej dawce, bo oglądam jeden odcinek dziennie. ;D

ocenił(a) serial na 9

Nowa wersja Nieustraszonego jest lepsza od starej i można się przy niej pośmiać ale szkoda że jest tak mało odcinków tego świetnego serialu.

ocenił(a) serial na 10

>>Sarah_G U mnie na jednym dziennie sie nie konczy :D jak zaczynam ogladac to minimum 2 dziennie ale najgorszy jest schok jak ogladam a w pewnym momencie bateria w PSP zdycha, ladowarka w pokoju obok a szanownej spod koldry sie wyciagac nie chce:D
>>JillValentine Jak Cie to ucieszy to jestem podczas "krecenia" filmiku z KITT'em w NFS MW. Wiem gra stara ale jak na razie tylko do niej znalazlem JAKIS model Forda Mustanga GT oczywiscie bedzie przedstawial tylko kilka mozliwosci wozu i chyba nic po za tym no moze fragmenty poscigow lub wyscigow bo w NFS'ach nic innego nie da sie wykombinowac bo swojej twarzy jako Mika nie zamieszcze w tym filmie - raczej bez aktorow... przynajmniej narazie:D
W ten sposob chce rowniez promowac serial na YT i Wrzucie. W ciagu najblizszych m-cy postaram sie zauploadowac odcinki serialu wlasnie na PSP a pozniej na SonyEricsson'y i Nokie puki co to tylko zwykle plany ale w praniu sie zobaczy co wypali:/ Czas, czas i jeszcze raz czas:/

użytkownik usunięty
boyve5013

Też b ym oglądała po kilka dziennie, gdybym tylko mogła, ale niestety mam tak pozawalane dni, że... no comment, a dodatkowo tylko dostęp na kompie, ewentualnie na DVD, którego brak. ;P Hehehe, e, to ja bym się wkurzyła i walnęła tym o ścianę, nie no joke, bo potem bym nie miała gdzie oglądać.
Hm, gra o KR:TS? Ha, to ja się zgłaszam jako aktorka. Nie no, to też był żart, bo ludzie by padli na zawał, jakby zobaczyli moją mordę... Pff, trzeba mieć wygląd, aby się pokazać. Ale jakby większy retusz zrobić, to może i prawie Deanna Russo by wyszła. ;D
I zrób na Samsunga! Bo ja mam. ;D Będę oglądać KR na lekcjach, hihi.

ocenił(a) serial na 9
boyve5013

Gdy już wstawisz ten filmik na Wrzute i YT to daj mi link to go obejrzę ;)

ocenił(a) serial na 10
Jill Valentine

>>Sarah_G Niestety na brak czasu sam narzekam. Film na samsungi tez treba wziac pod uwage zwlaszacza ze spora jest ich liczba na rynku - cenne przypomnienie/uwaga!
Nie robie gry tylko nagrywam filmik z gry. Jesli wezme sie za grobsza produkcje to dam Ci znac;) Nie przejmuj sie znam wiele osob ktore wygladaja kiepsko a sa bardzo popularne;) Ale znajac Was kobiety domyslam sie ze zwyczajnie tragiujesz i nie jest tak zle:D
>>JillValentine Jak co to na YT jestem MichuBoyVe i mam zamieszczony jeden odcinek serialu SAMW z moim dawnym historykiem w roli glownej:D, a na wrzucie mam nick BoyVe - to tak nawiasem;P
Linka dostarcze jak tylko zrealizuje te pomysly co juz mam:D
No i mam juz pierwszy sykces. Udalo mi sie rozwiazac najtrudniejsze... motyw transformacji co prawda nie ma opcji terenowej, ale spoilerek sie pojawia;D.
(Przepraszam za bledy w pisowni - nie posiadam polskich znakow w systemie!)

użytkownik usunięty
boyve5013

No właśnie. Brak czasu najgorszy. Na przykład teraz latam po stronach i siedzę nad zadaniami z matmy. ;D Własnie. Bo ja chce mieć na moim fonie KR. ;)
Spoko, dzięki. ;) W sumie, może to i racja. Zresztą, zależy jakie oświetlenie. Raz lepiej, raz gorzej - normalka. ;P

ocenił(a) serial na 10
boyve5013

Masz Need For Speed Most Wanted !!!!!! ^^.

ocenił(a) serial na 10
Dodger_Rita

No taa, mam inaczej nie nagrał bym tego filmiku mam (napisałem "już" ale nie sapuje tu jak nie wiem:/) dopiero wszystkie części. Teraz cziągle zostaje ułożenie tekstu zauważyłem że Sarah_G ożywiła się na forum więc zauploaduję dam Wam linki licząc na to, że pomożecie cośik wymyślić;)
Dobrze że ostatnio mi necika dostawca 2-krotnie przyspieszył... :P

użytkownik usunięty
boyve5013

Taak. Zrobiłam wielki powrót. ;D
Ja mogę pomóc w układaniu tekstu dla K.I.T.T.-usia. ;) Bo ja tak potrafię pisać. I będzie filmik.
Ja na razie na prędkość nie narzekam, bo mi się horrorki na YT nie zacinają. ;D

ocenił(a) serial na 10
Daeli

Stara jak nowa są bardzo dobre 10\10

Daeli

Stara 9/10
Nowa 7/10

keeek

https://www.youtube.com/watch?v=yBqOgtk1-Bo ten filmik idealnie oddaje moje odczucia, co do filmu. Jednym słowem GÓWNO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones