PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Niewypał i dno.

ocenił(a) serial na 3

Film jest niewypałem,brakuje klimatu ze starego dobrego knight ridera.Nowy kitt jest niezwykle sztywny w porównaniu do swojego poprzednika.Nowy micheal też do mnie jakoś nie przemawia.Kolejna produkcja skierowana do mało wymagającej młodzieży.Moja ocena to 4 na 10.

użytkownik usunięty
delpiero5

Potwierdzam, ostatnich kilku odcinków już nie miałem siły oglądać.

delpiero5

KNIGHT RIDER 2009 BYŁ O NIEBO LEPSZY CHOCIAŻBY Z TEGO POWODU ŻE DZISIEJSZE MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE DAJĄ POLE DO POPISU I NIENAŻEKAJCIE ŻE BYŁO ICH ZA DUŻO BO PRZYNAJMNIEJ COŚ SIĘ DZIAŁO I BYŁO UROZMAICONE! CO DO SAMOCHODU TO JEST ŚWIETNY TEN STARY KITT SIE NIEUMYWA DO NOWOCZESNEGO SUPERANCKIEGO MUSTANGA A JEŚLI CHODZI O AKTORÓW TO BYLI BARDZO WYLUZOWANI ZABAWNI I WPORZĄDKU. SARA PIEKNA DZIWCZYNA MICHAEL NIEZŁE CIACHO I CHARAKTEREK NOI OCZYWIŚCIE RESZTA MŁODEJ DRUŻYNY CZYLI ZOE I BILLY ZNAKOMITE ZABAWNE UZUPEŁNIENIE !!!!!! SERIAL POPROSTU W DECHE

ocenił(a) serial na 3
londontown

Gdyby chciało mi się pisać, przepisałabym powyższy post w przeciwnym znaczeniu. NIC mnie nie zainteresowało. 1/10. Z bólem serca. :p

użytkownik usunięty
londontown

Pewnie urodzony w latach 90'?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones