PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Pewny powrót KR:TS do TVP.

użytkownik usunięty

Prawdopodobnie już od 5 lipca 'Nieustraszony' na stałe powróci do ramówki TVP1. Zmieniony zostanie jednak dzień emisji. Tym razem będzie to poniedziałek, godzina 20:25 (pierwotny dzień emisji to czwartek 20:25, kolejno jeden odcinek był wyemitowany we wtorek o tej samej porze). Jeśli wszystko pójdzie dobrze, przez wakacje będzie nam towarzyszyć Knight Rider. Jak na razie mamy się z czego cieszyć. Informacja potwierdzona przez Serwis Knight Rider [knight-rider.pl].

ocenił(a) serial na 10

wyprzedziłaś mnie=) no miejmy nadzieję że na stałe

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

Jakoś tak wyszło. ;D I raczej na stałe, bo już 12 lipca (również poniedziałek) będzie emisja kolejnego odcinka. ;>

użytkownik usunięty

To już dzisiaj. ;> O 20:25 w TVP1 kolejny odcinek 'Knight Rider: The Series'; 'Knight of the zodiac'.

ocenił(a) serial na 10

ej czy tvp się nie pomyliło? teraz w poniedziałek miał być wyemitowany odcinek z KAARem a jak tam go nie było, znowu się mylę?

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

Nie. Odcinek z K.A.R.R.-em będzie wyemitowany dopiero 2 sierpnia. A TVP emituje odcinki zgodnie z kolejnością.

ocenił(a) serial na 10

http://www.knight-rider.pl/2008-odcinek110.php spójrz,coś musi być nie tak skoro na telegazecie tvp ten odcinek podpisany jest jako 12,czyli ten z KARRem jest jako 14.

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

Wszystko winna jest TVP, bo podzieli nam pilot serialu na dwie części i wychodzi, że jesteśmy z numeracją do przodu. Też się na tym gubiłam na początku. Bo odcinek z K.A.R.R.-em ma numer 12, a skoro w Polsce jest dwa do przodu, to u nas jest 14. Głupio trochę, bo idzie się pogubić.

ocenił(a) serial na 10

ja też się pogubiłam ale już jest ok,nie wiem po raz który już Ci dziękuję ;D

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

Ha, to ja po raz któryś tam napiszę: nie ma za co, hehe. ;D

użytkownik usunięty

Ostatni odcinek, 'I love the Knight life' prawdopodobnie będzie wyemitowany w poniedziałek (30 sierpnia) o jakże wspaniałej godzinie, 23:40.

ocenił(a) serial na 10

Najpierw pisało w tym programie http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0 że we wtorek(31 sierpnia) teraz zmienili na poniedziałek(30 sierpnia) szkoda tylko tej pory mogli by przecież puścić go przed filmem Heraklesem( cz.2) tak jak w tym tygodniu i było by dobrze nie rozumiem tej decyzji o kolejności nadawania.

Sarah_G dzięki za te info, bez Ciebie mógłbym przegapić serial bo byłem przekonany że we wtorek.

A co do pilota to w sumie podobało Mi się że TVP1 tak to zrobiło i wyszło 19 odcinków Nieustraszonego 2008.

użytkownik usunięty
adamxy

Szczerze mówiąc ja też nie rozumiem ich decyzji. Może to ja jestem za głupia, albo oni. I też jestem zdania, że mogliby puścić KR przed tym Heraklesem, bo to nie jest nic ciekawego. Zresztą, mogli zostawić ten wtorek. Ale widać chcieli się popisać swoją 'wspaniałomyślnością'. Szkoda tylko, że im nie wyszło. Jak widać nadal pokazują, że fanów serialu traktują jak idiotów.

I nie ma za co, staram się, żeby serial zdobył trochę fanów, bo na to zasługuje.

Też jestem zdania, że fajnie to zrobili. Przynajmniej my mieliśmy o jeden więcej niż w innych krajach. No, chyba że i tam tak zrobili. Tylko teraz niektórym się myli numeracja, ale idzie się przyzwyczaić.

ocenił(a) serial na 10

Wtorek jest mocno zajęty, co do poniedziałku to źle zrobili z tą kolejnością wielka szkoda.

Pewnie że zasługuje, Ja lubię go za humor i dobrych aktorów [głównie patrzę na urodę pań ;) ] oraz za to że w trakcie oglądania jak i po świat nabiera kolorów, można sobie wyobrazić że ma się taki samochód, i w ogóle różne sytuacje związane z serialem.

Z numeracją nie mam problemów bo oglądam w tv tylko, Ja myślałem że dobrze by było obejrzeć jeszcze ten film a tu się okazało że TVP1 podzieliła go na 2 części ta informacja mnie ucieszyła bo znaczyło że nic nie przegapiłem ;) teraz czekam na ostatni odcinek, tylko szkoda że tak mało go jest to chyba jedyny mankament tego serialu.

użytkownik usunięty
adamxy

Bardzo źle, ale cóż, TVP już tak ma. Gdyby czegoś nie wyćwiczyli, to nie byłaby Telewizja Polska.

Widać, że nie tylko ja mam podczas oglądania i po oglądaniu o wiele lepszy humor i inny punkt widzenia na świat. A humor w serialu jest wyjątkowy, rzadko w jakim filmie czy serialu można spotkać takie humorystyczne sceny jak i teksty. A o takim samochodzie to chyba każdy fan marzy, bo ja bym mogła wiele oddać, żeby taki mieć.

Ja wcale nie miałam problemów też. Można było się przyzwyczaić o używanej podwójnej numeracji. W sumie to i ja się bałam, że przegapiłam, bo oni tak namieszali, że masakra, ale potem okazało się, ze serial i było świetnie. ;) I też czekam na ostatni odcinek. I linki do odcinka 16 (z 16 sierpnia) i do tego, co będzie. Bo mi brakuje kolekcji.
Racja, o wiele za mało odcinków. Początkowo miało być 25, ale produkcja zakończyła się na 17 plus pilot serialu, a szkoda, bo za pewne byłoby jeszcze wiele ciekawych rzeczy i humoru.

ocenił(a) serial na 10

Ja jestem idiotą, i i tak mnie to uraża D8.

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

E, Ty idiota? Mi coś tu nie pasuje. Może według TVP jesteś, zresztą wg nich to i ja jestem, a w rzeczywistości to my normalne. ;)

ocenił(a) serial na 10

Nie tam jestem taka idiotka jak ja pierwszaką w szkole dokuczam.Dla jedynki wszyscy jesteśmy idiotyzmem.

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

Hihi, tak? No to pierwszaki mają fajnie. Ale nie martw się, jak byłam w gimnazjum, to też zadawałam się z ekipą, z którą dokuczałyśmy pierwszakom. ;) To chyba normalne, że starsi lubią podręczyć młodszych.
Niestety. dla jedynki wszyscy bez wyjątku są jedną bandą idiotów, z którymi robią co chcą. A potem narzekają, że nikt nie płaci abonamentu, pff. I biorąc pod uwagę ten fakt, widać kto tu zalicza się do prawdziwych idiotów. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones