PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Moje oceny odcinków:
Pilot - bdb, odcinek 1 - dobry, odc.2 - dostateczny, odc.3 - dop. odc. 4 - niedostateczny, serial robi się z każdym odcinkiem coraz bardziej beznadziejny. Oryginalna wersja była 100 razy lepsza! Dobrze że w końcu wydają ją w Polsce na DVD to kupuje i oglądam :) Nowy Knight Rider ma niedługo zniknąć z ramówki w USA i się nie dziwie, taki badziewny serial niech se ci producenci oglądają jak ich to bawi!

joker_mroczny_rycerz

Żeby było wszystko tak jak w pilocie to byłby nawet fajny serial, a najgorsze to są te transformacje.Był już pickup, furgon a co będzie następne,autobus?

ocenił(a) serial na 3
911GT2

była już łódź podwodna... ja osobiście czekam na przemianę w dom handlowy albo lodziarnie

ocenił(a) serial na 8
joker_mroczny_rycerz

W tym serialu są wykorzystywane najtańsze efekty specjalne i to jest irytujące

johny11_2

Ja na przykład nie rozumiem o co wam ludzie chodzi... Świeży pomysł na serial, dobry humor w nim zawarty i auta na miarę naszych czasów. Przyjemna rozrywka, a przecież o to właśnie chodzi, czyż nie??

ocenił(a) serial na 5
kitajec87

Właśnie nie jest to dobra rozrywka! coraz bardziej absurdalne głupie odcinki (wymyślają, a nie mają pomysłów), humor na poziomie chyba podstawówki, nędzna gra aktorów! A idzie z tym serialem! Jak by był wysokobudżetowy zatrudnili by jakiś innych aktorów to by był spoko.

ocenił(a) serial na 8
joker_mroczny_rycerz

Akurat aktorom nie mam nic do zarzucenia...

ocenił(a) serial na 3
mafioso_pl

Nic? Ojcem Breuniniga, czy jak mu tam był zapewne Gepetto, matką rasiak Justin to najgorszy aktor pierwszoplanowy w historii małego ekranu. Dziadek ma fryz jak lalka i cały czas minę jakby nie mógł zrobić kupy, azjatka ma tak absurdalnie głupie dialogi, że głowa może człowieka rozboleć. Jakiś koleś mający ponad 3 doktoraty walczy z Michaelem na pistolety na wodę <lol> Widzieliście takiego doktora w Polsce, który zachowywałby się podobnie?
Najnormalniejsza z tej całej cyrkowej bandy jest partnerka Mike`a i Kitt, resztę bym wyjebał, bo biją obydwu Mroczków na głowę.

ocenił(a) serial na 8
Biey

Jezu, a widziałeś w Polsce gadający samochód? Znów w filmie fantastycznym doszukujecie się braku realizmu no ludzie wracajcie do oglądania biografii i melodramatów...

ocenił(a) serial na 3
mafioso_pl

Nie jestem Jezusem. widziałem 10 lat temu, w telewizji był, i nie miałem nic przeciwko oglądaniu tego serialu bo był zajebisty... nie mam nic przeciwko s-f(oglądałem Sarah conor przez chwilę, Supernatural non-stop, jestem zagorzałym fanem x-files)... ale ten serial razi idiotyzmem na bardzo dalekie odległości. Wystarczy jedna minuta, kiedy to Kitt rozpędza się do 600 km na godzinę na mieście, żeby zrazić się do tego serialu... nie musisz podzielać mojego zdania, opinia jak dupa, każdy ma swoją(bez obrazy)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Biey

To jasne że każdy ma swoją opinię, po prostu nie rozumiałem danych aspektów filmu których tak nie lubisz ;)

mafioso_pl

gdyby ten serial mial wysoki budzet co zatym idzie dobre efekty to bym go ogladal,ale...jest jak jest:(

joker_mroczny_rycerz

no rożne dziwne akcje się dzieją w tym filmie ;] ale mimo tego można go pooglądać ;p

przemo240zp

W ostatnim odcinku muzyka była swietna. Zwlaszcza jak Michael kradł KITTa (ten rockowy kawałek)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones