PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Mustang GT 500 jest bodaj najmocniej promowanym samochodem od lat. JEST DOSłOWNIE WSZęDZIE. Czy to w "TOP GEAR", lub "I am Legend". Teraz dostał swój pierwszy serial. Kiedy wyjdą płatki kukurydziane w kształcie tego auta?

baraja_2

moze po prostu jets dobrym samochodem ?

ocenił(a) serial na 6
slocik

To co jest dobre nie musi byc reklamowane. Zresztą zobacz jak często leci reklama mercedesa a jak często Peugeota czy Opla... a ze wszędzie jest Mustang, znaczy że jest mały popyt i pakują kasę żeby schodził.

ocenił(a) serial na 1
Zanthus

Zgadza się mam kolegę który pracuje u kolesia sprowadzającego samochody z USA oraz inne sportowe auta z Europy to naprawdę jakość wykonania takiego właśnie Mustanga do Porsche to niebo a ziemia.Wiadomo jedyne co taki Mustang ma imponującego to silnik dla którego można się dać zabić.Co do filmu być może patrząc pod kątem trailera serialu film jest ok ja obejrzałem pierwsze 10 minut i miałem dosyć.Może dlatego że nie oglądam seriali w tv.Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
rzoska

Hehe a jaka jest roznica w cenie pomiedzy tym mustangiem a porsche?? Osobiscie wolalbym tego wlasnie mustanga od jakiegokolwiek porscha'ka. Serial raczej słaby

ocenił(a) serial na 1
Tofik504

Jaka jest różnica w cenie ... no jest ale przecież dwie odmienne maszyny chyba że patrzysz w ten sposób że mają 4 koła i kierownicę oba.

rzoska

Niby to tylko drobne różnice ale to jednak shelby ;D

ocenił(a) serial na 1
Darek8x9

Który na pierwszym zakręcie wylatuje z jezdni :)

ocenił(a) serial na 9
rzoska

A to to juz zależy od kierowcy i jego umiejętności. Pozatym Mustang wydaje sie byc bardziej egzotyczny od porsche gdyź jeszcze go w kraju nie widziałem a porsche juz kilka i to wcale nie w duzych miastach ... Zresztą Porsche jakoś nigdy mi nie podchodziło bardziej podoba mi się Lamborghini bardziej drapieżne

ocenił(a) serial na 1
Tofik504

Spoko każdy ma własne spojrzenie na furki

ocenił(a) serial na 9
rzoska

Takie myslenie mi sie podoba>POZdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones