PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 195
ocen
7,0 10 1 7195
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

czas antenowy kr:ts

ocenił(a) serial na 10

Co myślicie o godzinie emisji tego serialu na TVP 1? Jak dla mnie jest prawie idealna, ale dr House może zabierac widzów...

evelynka1500

Czwartek 20:25 to doskonała godzina, jednak TVP1 ma taką tendencję, że jak serial ma niezbyt dużą oglądalność, to spychają go po kilku odcinkach na inne, już dużo mniej dogodne godziny. Trzeba mieć nadzieję, że oglądalność będzie dobra i go nie przesuną na 23:00 albo na jeszcze później :).

direct39

Mnie kompletnie zdezorientował program telewizyjny. Zamiast nieustraszony
albo knight rider pisało "serial fabularny"

alijons

Ja, gdybym rano nie zajrzał na telegazetę TVP1 (a naprawdę rzadko to robię) na stronę 304 z programem na wieczór, to bym kompletnie nie wiedział, że nowy KR leci w jakiejś polskiej stacji.
Raczej nie oglądam TVP1, więc zwiastuna bym nie zobaczył, a w normalnej gazecie z programem był, tak jak piszesz "serial fabularny" (w środę zresztą też).
Ogólnie, jeśli ktoś nie śledzi programu TV i nie ogląda za często Jedynki, to raczej się nie dowie o KR, a to może spowodować kiepską oglądalność i tak jak wyżej napisałem, zepchnięcie serialu na późne godziny albo całkiem zaprzestanie jego emisji.

ocenił(a) serial na 10
direct39

W tele tygodniu to samo : "serial" po prostu i tyle. Na następny tydzień tak samo. Szkoda słów normalnie. O tym że tvp wyemituje serial dowiedziałem się ze strony www.knight-rider.pl. Inaczej też pewnie bym się nie dowiedział bo rzadko oglądam tvp1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones