PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

najlepszy odcinek?

ocenił(a) serial na 10

Ktory odcinek najbardziej zapadł wam w pamiec? mi zostało jeszcze dwa odc do obejrzenia 1sezonu. fajnie by bylo gdyby 2s powstał... fajny jest odcinek z walkami FIGHT NIGHT pod barem... niestety nie pamietam ktory to byl z kolei pozdro

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

Mi się najbardziej podoba ostatni odcinek.:)
Jest naprawde intrygujący, ciekawy i zabawny. :) A pijany Mike jest taki pocieszny. :)

Przyznam jednak, że mi się za bardzo Fight Knight nie podobał, ale moze to dlatego, że jestem dziewczyną, a pranie się po gębach jest takie niedziewczyńskie. :P
Ale mimo wszystko fabuła jest dosyc ciekawa, chociaż dosyć przewidywalna. :) Podoba mi się też obdukcja zwlok tego wojskowego przez Mike'a - takie CSI. :D

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

A ja właśnie coraz częściej słyszę ze jednak dziewczyny lubią takie nawalanki ale czy to napewno prawda to nie wiem¿ z wielką chęcią obejrzałbym drugi sezon:) pzdr

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

Zależy kto co lubi. :D
Wśród fanów KR zresztą trudno spotkac jakąś dziewczynę, która na dodatek by się aktywnie udzielała. :)
Na polskim serwisie, właściwie tylko ja w tej chwili jestem aktywna, bo drugą dzewczynę gdzieś wsiąklo. ;)
Trzecia jest natomiast ze Słowacji i też już dawno nic od niej nie słyszałam. :)

Też bardzo chciałabym, żeby powstał ten drugi sezon. :) Ta wersje KR jest właściwie jednyną, która naprawdę mi przypadła do gustu pomimo tego, że ma swoje wady. :) Może ta nowa odsłona nie spodobałaby mi się tak bardzo, gdybym nie interesowała się jej produkcją, ale ciężko mi w tej chwili to osądzić.
Na pewno jednak przymykam oko na pewne wpadki, niedoróbki czy inne błędy, dlatego, że wiem że NBC naciskała na wprowadzenie pewnych zmian.
Mam jednak nadzieję, że choć NBC działa mi na nerwy tym jak popsuło ten serial, że znajdzie nowych sponsorów, którzy będą patronowali drugiemu sezonowi.
I naprawdę nie będzie mi przeszkadzać, że 95% samochodów w serialu to Fordy czy że w KITTCavie korzystają z technologii Microsoftu. :P

ocenił(a) serial na 9
fenix_the_best

Aj, trochę się rozpisałam. xD
No ale od kiedy własciwie nic nie wiadomo o żadnym nowym KR to drastycznie spadła ilość dyskusji na serialowe tematy. :)

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

No właśnie a nie powinno tak byc:) ja natomiast w dalekiej przeszłości ubóstwiałem Nieustraszonego z Hasselhoffem, oglądałem kazdy odcinek na polsacie. co prawda to bylo dawno a ja bylem jeszcze dzieckiem więc nie dostrzegałem wad, błędów czy pomyłek serialu ale duzo bym dał by obejrzeć wszystkie sezony jeszcze raz. obecnie mam cala serię KR2008 i 4odc z roku 1982. juz w pierwszym odcinku tzw pilotowym mozna dostrzec wiele błędów twórców, i tak przeniosło sie to na nowa serię, jest wiele rzeczy za które mozna by sie przyczepić ale szczerze mozna na to przymknąć oko bo poza tym serial jest spoko. i bardzo dobrze ze dziewczyny również go lubią:) tak trzymać:)

ocenił(a) serial na 10
R_filmweb

A co do dyskusji masz racje- dlatego obiecuje sie udzielać:) pozdro

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

Oryginalnego KR też bardzo uwielbiam. :) Wogóle to ostatnio troche sobie te starsze seriale poprzypominał i zdiwiłam się jak ciekawe jest fabuła, jak świetne są efekty specjalne, które nie są tworzone komputerowo.:)
I jeśli chodzi o starego KR, to te blędy w odcinkach jeszcze dodają mu uroku. ;)
Też mam wszystkie odcinki nowego KR, ale mimo tego mam też nadzieję, że wkrótce oficjalne box, który niedługo będzie wydany w Stanach, trafi i do nas. :)
Odcinki starego KR też mam wszystkie, ale z neta. Teraz, gdy KR można kupić bez problemu w kiosku, zbieram tą oryginalną kolekcję. :) Mam już chyba 17 części i ładnie KITT zaczyna mi sie układac. :)

Raczej nie mam już nadziei na 2 sezon KR2008, choć bardzo chciałabym go obejrzeć. Obsada serialu, nie została jeszcze oficjalnie zwolniona z kontraktów, ale już z tego co czytałam próbują wkręcić się do innych produkcji, lub już się czymś zajmują.
Troche mnie to niepokoi, że jak jakims cudem może za rok, KR powróci, to będzie ciężko ponownie całą, tą samą obsadę zatrudnic.

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

E tam ja mimo wszystko wierze ze powstanie drugi sezon KR. słyszałem tez nawet o kinowce ktora rzekomo ma sie pojawić w 2011 roku. co do starych filmów to masz kompletna racje, dla przykładu dajmy słynna "drużynę a" czy starszego jeszcze "randal i duch hopkirka"(moze zamieniłem nazwiska). Fajne seriale. a w kiosku po ile NIEUSTRASZONY¿Bo ja te 4odc co mam to w empiku Kupiłem dwie plyty po 2odc za 14.99 jedna płyta:) a propos to mówią ze dziewczyny tylko wyciskacze łez oglądają he he:) aktor grający michaela czasami mi przypomina starego michaela, tylko ja takie odniosłem wrażenie?

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

Tak, Glen Larson, oryginalny twórca serialu od dłuższego czasu przymierza się do stworzenia kinowej wersji pilota z 82 roku. :)
Już chyba 2 lata temu na necie mozna było oklądac go w filmiku, gdzie dumnie machał scenariuszem do filmu. Pierwotnie film miał miec premiere w 2010 roku, ale na IMDB od dłuższego czasu wisi informacja, że będzie w 2012 roku (jak nic koniec świata :P).

No ja kupuję gazetę od kiedy zaczeli ja wydawać. :)
Pierwszy numer był tanszy, a tak normalnie kosztuje 9,95zł. :) Czyli lepiej by Ci się opłacało gazetę kupować lub zamówić prenumeratę na stronie amercom.com.pl. :)
Na allegro widzę też, że ludzie sprzedają pojedynczo lub całe komplety do tej pory wydanych płytek. :)

Nah, ja nie lubie wyciskaczy łez (chyba, że z Hoffem ^^). :P Wolę sobie obejrzeć KR, jakiś horror lub film sci-fi. :) No ale jak każda dziewczyna kocham się w Housie. xD Od tego niestety nie ucieknę. xD

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

Heh czemu koniec świata?*) nie wiem jeszcze jak zrobie ale napewno w jakis sposób kupie sobie wszystkie sezony Nieustraszonego. właśnie jestem po obejrzeniu 4odcinka z 82r i w jednej ze scen zauważyłem twarz kaskadera zamiast Hasselhoffa. perfidnie widac innego aktora, nie trzeba nawet oglądać w zwolnionym tempie. Heh a pomyśleć ze jak oglądałem go w dzieciństwie to myślałem ze David wszystkie te manewry robi sam:) Heh jak człowiek mały/młody to i głupi:) wiesz jedyne co mi sie nie podoba w starym Nieustraszonym to muzyka. oczywiście nie ta początkowa czy na napisach końcowych (ona jest spox) ale ta, kiedy pojawia sie kiedy Michael próboje cos załatwić albo zbliża sie akcja, ta muzyczka a właściwie muzyczki bo w każdym odc jest inna troche mnie denerwują. ale i tak nie przestane byc fanem tego kultowego serialu. w sumie na tamte lata to nie ma co sie dziwić. co do k.i.t.t.(a) to zdecydowanie bardziej podoba mi sie stary niz KR08 który jest czasami az za mądry. pamietam ze z Nieustraszonego miałem jeszcze taka manie na Hasselhofa - oglądałem każdy film który nadawali z nim w Tv. kiedys nawet na polsacie puścili film "płomienie i deszcz" w którym David zagrał lekarza, nie wielka rola, nie zbyt często sie pojawiał w tym filmie a wystarczyło ze w reklamie zobaczylem jego twarz i juz musiałem podczas emisji filmu go obejrzeć i nagrac na vhs:) oczywiscie nie obchodziło mnie to ze nie gra tam za duzo, wazne bylo dla mnie ze tam byl. albo pamiętam również jak nagrywałem na kasety kazdy odcinek "nocnego patrolu". nie pamietam juz dokładnie tego serialu ale chętnie bym go sobie obejrzał. pamiętam tylko ze był ciekawy a jeden odc był o duchach czy cos takiego:) TY tez miałaś taką manię na Hasselhoffa?

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

No bo w 2012 prorokowany jest koniec świata. :P
A akurat w tym roku ciekawe rzeczy bedą się dziać np. te Euro 2012, KR w kinach. :P
I wiesz, jak wcześniej oglądałam KR jakoś nie widziałam tych wszystkich wpadek, a teraz wszystkie mankamenty widać. :) Od razu rzuca się w oczy jakaś kukła, kaskader, mały model KITTa czy cokolwiek innego. ;)
I lol, jak mała byłam też myslałam, że istnieje taki Michael Knight i ma taki gadajacy samochód. xD
I akurat jeżeli o muzyke chodzi, to mi sie absolutnie wszystko podoba. :) Uwielbiam te znane, rozrywkowe piosenki jak i te skomponowane specjalnie do serialu. :)

Staram się ogladac każdy film w tv, w którym pojawia się ktos ze starej obsady KR. :) Hoff oczywiście najcześciej pojawia się w tv (głównie TVN i Polsat wałkują "One True Love", "Avalanche", "Baywatch: Wesele na Hawajach"). :) Wolałabym, żeby jeszcze jego inne filmy puszczali. :) Ale mam kilka unikacików przegranych od brata. :) To zapalony kinoman, ciagle kupuje vhsy i je przegrywa, często w ręce mu wpadają ciekawe i unikalne filmy. :)
Nie tak całkiem dawno temu na Tvn7 leciał film z Williamem Danielsem - głosem KITTa. Naprawdę dziwnie sie ogladało człowieka gadającego głosem KITTa. :P

A co do nowego KITTa, jak dla mnie on troche za cichy jest. :) Taki bardziej obserwator. :) Stary KITT za to ze wszystkimi gadał i pytał o najbardziej oczywiste rzeczy. :) I ten jego zmysłowy głos. xD
Kiedys ten serial ogladałam tylko dla samochodu. xD
Czy nowy KITT jest jednak za mądry? Trudno mi orzec prawdę powiedziawszy. Ten nowy KI3T jest bardziej milczący i cześciej sam podejmuje decyzje i działa. Staruszek natomiast zanim zadziałał to się nagadał i czekał aż mu Michael wyda polecenie. :)

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

Tylko mi nie pisz ze wierzysz w te prorokowania o końcu świata *=) Heh musimy być bliscy sobie wiekowo (bądź rówieśnicy) skoro tez sie określasz jako 'mała' z lat KR w tv. A co do tej muzyki to z piosenkami masz racje- sa bardzo dobrze dobierane do każdego z odcinków, chodziło mi wiesz o tą muzykę specjalnie utworzoną do serialu:) oczywiście powtórzę ze nie chodzi mi o wstępną melodyjke zaczynającą serial, która jest fajowa i mam ja choćby nawet na odt. Mp3:) A co do powtarzających sie filmów z Hoffem to masz rację- "AWALANCHE" czyli nasza polska "LAWINA" juz nie raz byla puszczana ale trzeba przyznać ze film jest good. ją też kiedyś miałem na vhs. czekam jeszcze na powtórkę innego spoko filmiku z Davidem "the final alliance" (pl: "końcowa rozgrywka") czy wyemitowanego juz dawno dawno temu horroru "Bridge across time" którego nazwa po polsku na polsacie brzmiała "Upiór z mostu londyńskiego". heh stare dobre czasy, i stare dobre filmy:) Co do vhs to kiedyś u mnie było tak samo- mam z dzieciństwa 60 kaset oryg i nagrywanych z tv:) niestety te z Nieustraszonym nie wytrzymały do dziś:) stary kitt gadał do rzeczy, krótko (choć nie zawsze) i na temat, na pytania odpowiadał zawsze coś ciekawego, fajnego czy nawet śmiesznego, a nowy kitt trochę za mocno rzuca odpowiedziami rodem z encyklopedii ale da sie przyzwyczaic:) da się to poznać chociażby po napisach polskich, jeśli masz seriale z napisami to widac ze w nowym KR zdania kitta są dłuższe:)

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

W 95 roku, miałam chyba z 7 lat. :P
I tak wiem, o jaką Ci muzę chodziło. :D Ale mi i tak sie podoba, mam płyty z muzą z KR od Stu Phillipsa i Dona Peaka. :) Na kompie mam poza tym kilkadziesiąt róznych remixów Knight Rider Theme. :)
Ten nowy Theme, mimo tego, że oryginalnej melodii zawiera tylko kilka sekund, też bardzo mi się podoba. :)
Jakos nie przyszło mi do głowy porównywać długość kwestii staregi i nowego KITTa. xD

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

Heh ja jak jadę samochodem to słucham nowego theme:) specjalnie jeszcze wstawilem sobie to theme jako numerek 1 na płycie:) Szkoda tylko ze takie krótkie jest. a co do remiksów to bez kitu musze sobie tez pościągać:)

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

Niestety wiekszość remixów to obrzydliwe umyk-cyki, lub rap, za którym nie przeszkadzam, ale z moich "personal favourite" polecis moge takie kawałki:
Matrix & Futurebound feat. MC Spyda - Knite Riderz
Hellbent - Fast Cars (2006 Ryder Extended Mix)
Centigradz - K.I.T.
NeXXyZ - Knight Rider (Jumpin' Cars)
Toni Nummela - Knight Rider Theme
Sonido Lasser Drakkar - Pontiac Firebird 82
oraz świateczny utworek "The Night KITT Saved Christmas"

Nie byłabym sobą jakbym tez nie poleciła remixu Dja eNeRa. ;)
http://www.knight-rider.pl/download_plik141.php

Część wymienionych przeze mnie utworkow znajdziesz w dziale Download na tym serwisie, wiecej piosenek wymienionych jest w temacie na serwisowym forum. :)
Jakbyś mial problemy ze zdobyciem niektórych piosenek (utwór K.I.T. zdobyłam np. rejestrując sie na jakims tureckim forum - tak jestem fanatyczką :P) to zawsze służę pomocą. :)

ocenił(a) serial na 9
fenix_the_best

Oj pomyliłam linki do remixu eNcia. :)

http://www.knight-rider.pl/download_plik155.php
http://www.knight-rider.pl/download_plik171.php

Wrzucam za to jego starsza i nowszą wersję. :)

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

Jak tylko bede mial troszki wiecej czasu to sobie posciagam:) dzieki za linki i tytuly:) Heh prawie tylko my sie udzielamy na forum, moze Zrobimy jakis zjazd fanow serialu he he (zartuje):):):) co do Nieustraszonego 82 to jaki sezon byl najlepszy wedlug Ciebie? Bo na oficjalnym serwisie mozna przeczytac ze 1 i 2 byl rewelacyjny a 3 gorszy i 4 najgorszy. Dla mnie to nie prawda. 3 sezon i 4 byl super.

ocenił(a) serial na 9
R_filmweb

Z tym zjazdem to od paru lat są próby jego zorganizowania w społeczności KR. :P
Prawde mowiąc nie mam swojego ulubionego sezonu, w każdym sa lepsze i gorsze odcinki i każdy jest troche inny. :)
W pierwszym sezonie uwielbiam jak KITT jest przedstawiony jako takie troszkę naiwne dziecko, które wszystkiego sie uczy. :)
W drugim natomiast są świetne odcinki z Garthem i Goliatami.
Trzeci to emocjonujący rozpoczynający sezon podwójny odcinek, Junk Yard Dog, KITT tracący pamięc. :) Chyba ten sezon będzie mój ulubiony. :)
Czwarty sezon mniej mi się podobał. Jak byłam mała to imponowało mi SPM, ale teraz mi się nie podoba. Poza tym odcinki juz troche imho byly czasami mniej interesujące, ale mimo wszystko poczatek sezonu był niezły (ale po cholerę tam RC3? -_-), bardzo fajny jest teź odcinek The Scent of Roses, który miał być zakończeniem serialu, ale NBC uznało, że lepiej nada się na odcinek walentynkowy. -_-'
Jak dla mnie sezon 3 trzymał jeszcze poziom, ten 4 był słabszy. :) Chciano jakoś odswieżyć serial, przyciagnąć nowych widzów, ale chyba trochę nie wyszlo.

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

No jak dla mnie tez najlepsze odcinki sa z garthem i goliatem *) mogliby w kr08 cos podobnego stworzyc, byloby super:) dwoch mike'ow, oczywiscie jeden z wasami:) jak dla mnie kazdy sezon jest spoko, nie odczuwam ze 4 sezon gorszy czy cos:) widac tylko jak fryzura Davida staje sie coraz wieksza:)

ocenił(a) serial na 6
R_filmweb

Najlepsze odcinek był z tymi paniami na basenie, i oczywiście z główną bohaterką w bikini:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones