PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769506}

Niewinny

Innocent
7,0 398
ocen
7,0 10 1 398
Niewinny
powrót do forum serialu Niewinny

Za jednym z portali: "Po siedmiu latach pobytu w więzieniu o zaostrzonym rygorze, David Collins (Lee Ingleby) zostaje skazany za zabójstwo swojej żony Tary. Wskutek udowodnionych błędów w śledztwie, zostaje wypuszczony na wolność. Po wykazaniu sądowej pomyłki, David ma szansę zacząć życie od nowa i spróbować naprawić relacje z rodziną i przyjaciółmi. Jednak spokój zostaje przerwany, ponieważ rusza nowe dochodzenie, kierowane przez Cathy Hudson (Angel Coulby). Na powierzchnię wypływają mroczne tajemnice nadużyć i kłopotów finansowych rodziny Collinsów. Kolejne sekrety rozrywają kruche, nowo odbudowane związki od zazdrosnych sióstr, do niezadowolonych kochanków. Jedno pytanie wciąż zakłóca spokój - czy David Collins na pewno jest niewinny?"

pogodno_2

Oglądałaś? Ja właśnie skończyłem. Podobał mi się. Takie mocne 7/10. Ale oceniać nam nie kazano :(

Gasza1910

Obejrzałam kilka dni temu i.....czytasz w moich myślach, bo "mocne 7" jest takze moją oceną. Waham sie, czy nie dać 8, wiec jak tylko zostaniemy obdarowani szansą na ocenę, rzucę się do klikania ;)

pogodno_2

Ja też :)

pogodno_2

O. Już można oceniać. :)

Gasza1910

Lecę, biegnę, frunę. Czas zacząć porządnie Dzień Pracy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones