PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758336}

Niewolnica Victoria

La esclava blanca
6,8 179
ocen
6,8 10 1 179
Niewolnica Victoria
powrót do forum serialu Niewolnica Victoria

Boję się zacząć oglądać, ponieważ obawiam się, że znowu TV Puls może skończyć na jakimś odcinku i nie zobaczę serialu do końca.Może stać się tak jak z serialem "To moje życie" na którego finał musimy czekać do końca tego roku.

ocenił(a) serial na 10
julita70

Niewolnica jest przynajmniej moim zdaniem świetna telka wiec na 100% poradzi sobie lepiej niz To moje życie zresztą ma tylko 60 odcinków więc jeśli dalej będzie emitowana po 2 odcinki to skonczy się za jakieś 1,5 miesiąca ;)

Reina_5

"Niewolnica Victoria" dobrze się zapowiada, jednak serial "To moje życie" moim zdaniem jest super i miał sporą oglądalność. Szkoda, że na kolejny sezon będziemy musieli trochę poczekać.

ocenił(a) serial na 10
julita70

Też się zastanawiam czy warto oglądać? TV puls już nie raz udowodniła że są nie poważni, przerywają emisję w trakcie trwania serialu zmieniają po kilka razy godziny emisji itd. Ja oglądałam serial Sekret, bardzo mi się podobał. Najpierw zmieniali kilkakrotnie godziny emisji a teraz przestali puszczać bez podania przyczyny. Niewolnica Victoria jak narazie jest ciekawa. Ponoć ma 60 odcinków ale pewnie będzie ich o wiele więcej. I też mogą przerwać puszczać je w połowie emisji jak się ktoś już wciągnie w oglądanie. Tak jak z serialem Sekret, najpierw przerwali emisję na ok. 2 miesiące bo odrazu nie wykupili kolejnego sezonu. Jak już wykupili i wznowili emisję to kilka krotnie zmienili pory emisji by potem przerwać ponownie i nie wiedzą czy znowu wznowią. Mam nadzieję że teraz nie będzie tak samo. Ale po Tv puls wszystkiego można się spodziewać.

ocenił(a) serial na 10
julita70

Już zaczynają mieszać z emisjią odcinków.

ocenił(a) serial na 4
malga927

To jeszcze nic. Pamiętam serial "Sekret - odcinek numeru nie pamiętam - gość podnosi pistolet i celuje do jednej z bohaterek, jego palce powoli zaciskają spust i pojawia się napis... ciąg dalszy nastąpi. Nie nastąpił! TV Puls przerwała emisję w takim momencie, że widać iż kompletnie nie śledzi do jakiego momentu zamawia serial....

kinoman32

Dokładnie zaczynają mieszać, bo miało być wszystkich odcinków 60 a teraz już 62 ? A reszta będzie przerwana pewnie...

kinoman32

Niedawno emitowali później jednak przenieśli emisje na rano - A teraz z tego co wiem zaczną od 16 odcinka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones