PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014992}

Niezwykła prawniczka Woo

Isanghan byeonhosa Uyeongu
8,2 2 554
oceny
8,2 10 1 2554
Niezwykła prawniczka Woo
powrót do forum serialu Niezwykła prawniczka Woo

Szkoda, że w koreańskich serialach nie ma lektora, tylko same napisy. Te serialo tasiemce są idealne do prac domowych, sprzątania, prasowania, nawet do pracy przy kompie itp. Ale brak lektora sprawia, że trzeba faktycznie wszystko oglądać i czytać napisy, żeby wiedzieć o co chodzi. Wielka szkoda...
Zwłaszcza, że Prawniczka Woo jest świetna:)

zzielonaa

Dokładnie tak. Są momenty, kiedy człowiek nie musi być maksymalnie skupiony, ale przez to, że nie rozumie ani słowa to musi siedzieć i czytać napisy, podczas gdy mógłby właśnie machnąć na szybko coś przy okazji. Przydałby się lektor zdecydowanie.

zzielonaa

To oglądasz czy słuchasz? Lektor to zło zagłuszacz, jakmam film albo serial z lektorem to go nie oglądam, a jak ty film słuchasz, może wyjściem są audiobooki, słuchawiska radiowe a nie filmy.

ocenił(a) serial na 9
zzielonaa

Właśnie warto oglądać, bo dziewczyna świetnie gra. A przecież można wybrać język angielski i można słuchając już robić wszystko.

ocenił(a) serial na 9
Helwecja_Blech

Brak lektora to plus dodatni i plus ujemny. Przez to, że muszę je oglądać na prawdę, a nie mogę brać na słuch, przez to tak je polubiłam.

ocenił(a) serial na 9
Helwecja_Blech

Zgadzam się. Mimika, gesty, gra ciałem to majstersztyk i warto, chociażby z tego powodu skupić się na obrazie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones