miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Nocna msza

Midnight Mass
2021
1h 5m
6,4 14 668
ocen
6,4 10 1 14668
6,2 5
ocen krytyków
Po przybyciu tajemniczego księdza pewna społeczność zaczyna doświadczać cudownych zjawisk i widzieć przerażające znaki. więcej mniej
Nocna msza zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Nocna msza
Zwiastun nr 1 (polski)
Nocna msza
Teaser nr 1
nr 1 (polski) 2021-09-09T09:05:33 https://fwcdn.pl/webv/88/14/58814/58814.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/236/849236/Nocna_msza___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm

Mike Flanagan, twórca "Nawiedzonego domu na wzgórzu", przedstawia serial "Nocna msza". Opowiada on o małej społeczności zamieszkującej odizolowaną od świata wyspę. Wraz z powrotem na nią pewnego okrytego hańbą młodego mężczyzny (Zach Gilford) i przybyciem charyzmatycznego księdza (Hamish Linklater) linie podziałów między jej członkamiMike Flanagan, twórca "Nawiedzonego domu na wzgórzu", przedstawia serial "Nocna msza". Opowiada on o małej społeczności zamieszkującej odizolowaną od świata wyspę. Wraz z powrotem na nią pewnego okrytego hańbą młodego mężczyzny (Zach Gilford) i przybyciem charyzmatycznego księdza (Hamish Linklater) linie podziałów między jej członkami stają się jeszcze głębsze. Pojawienie się na wyspie Crockett ojca Paula zbiega się w czasie z niewyjaśnionymi i z pozoru cudownymi zdarzeniami, które na nowo wzbudzają w ludziach religijny żar. Czy za te cuda nie przyjdzie jednak w końcu zapłacić?

dystrybucja
Netflix
studio
Intrepid Pictures / Netflix
tytuł oryg.
Midnight Mass
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Vancouver i Burnaby (Kanada).
Okres zdjęciowy trwał od 16 marca do 8 lipca i od 17 sierpnia do 16 grudnia 2020 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Coś okropnego.

ocenił(a) serial na 3

Ciężko mi uwierzyć, że to wyszło od tego samego faceta który zrobił świetny Nawiedzony dom na wzgórzu. Cały ten serial można zmieścić w jednym filmie, wystarczy wyciąć te nie prowadzące do niczego paplanie. Nie pamiętam, kiedy ostatnio przewijałem jakiś serial. Strasznie się zawiodłem.

po dodaniu ocen za odcinki,wychodzi średnia 7,6 a nie 6.8

Na imdb jest 8.0
Na rotten T. jest 94%

Taki ten filmweb.....

Definicja śmierci

ocenił(a) serial na 8
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones