PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849236}

Nocna msza

Midnight Mass
6,4 14 944
oceny
6,4 10 1 14944
6,8 10
ocen krytyków
Nocna msza
powrót do forum serialu Nocna msza

Ja jestem ciekawa jak Ksiądz z tym wampirem w kufrze podróżował przez pół świata z dokumentami w których mu się wiek i zdjęcia nie zgadzały xD przecież w nich miał ciągle 80 parę lat ;p

użytkownik usunięty
Rejka

Bardzo dobre pytanie.

ocenił(a) serial na 3
Rejka

Jest taka baśń którą napisał Hans Christian Andersen "Latający kufer" ;)

ocenił(a) serial na 5
Rejka

W nocy, zarówno kufer jak i księdza przenosił przez granice dracula :P

mefiucoval

Wiesz, on mi w serialu jakoś prędkością lotu nie grzeszył ;p więc nie wiem czy by w jedną noc się wyrobił nad Oceanem Atlantyckim ;D

(z ciekawości zerknęłam na rekordy w tym temacie, najnowszy należy do Boeinga 747-436 który z prędkością 1327 km/h pokonał trasę przez Atlantyk w niecałe 5 godzin)

Niemniej myślę, że zaiste byłby to piękny widok (taki ksiądz pędzący w kufrze niesionym przez Nosferatu) i ogromnie ubolewam, że go w serialu nie pokazali xD

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Ale ten rekord, to w drugą stronę był pobity - z Nowego Jorku do Londynu. W przeciwną stronę, ze względu na kierunek prądów strumieniowych, nie ma szans... ale to tak tylko off-topic ;)

pjawor

Dzięki temu serialowi o księżach wampirach i ich kufrach, człowiek się fascynujących rzeczy uczy :D

ocenił(a) serial na 9
mefiucoval

Mistrz!

ocenił(a) serial na 7
Rejka

Była scena, w której ksiądz mówił, że po drodze przekupił i okłamał bardzo wiele osób. Pewnie zapłacił za fałszywe dokumenty/dał w łapę celnikom. Może kufer nie leciał tylko płynął.

ocenił(a) serial na 7
Rejka

Dokładnie, a kolejna rzecz, to dlaczego innych po przemianie od razu paliło słońce, a ksiądz po przybyciu na wyspę chodził początkowo za dnia, jakby gdyby nigdy nic?

ocenił(a) serial na 5
mateush87bpa

Dokładnie. Też jestem tego ciekaw.

ocenił(a) serial na 5
sly46

Bo ksiądz zginął dopiero później. Słońce ich paliło po odrodzeniu. Wcześniej "anioł" pożywił się nim ale dał mu krwi i odmłodził go ale zginął dopiero jak już był na wyspie

ocenił(a) serial na 8
GosiaCeglarek

Fakt:)

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 7
Rejka

Była kiedyś akcja ze facet na paszporcie żony doleciał do Europy, w paszporcie mógł mieć zdjęcie sprzed ilus lat, ksiądz to ksiądz sztuki się zgadzają :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones