PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679930}

Nocna zmiana

The Night Shift
7,2 1 268
ocen
7,2 10 1 1268
Nocna zmiana
powrót do forum serialu Nocna zmiana

Nie wiem, czy mi coś umknęło, ale właśnie zaczynam drugi sezon i z niewyjaśnionych okoliczności nagle jej tam nie ma...
Wiadomo może dlaczego?

sxwyer

To jest jakaś nowa moda w serialach (w Code Black zrobili dokładnie to samo, nie pamiętam czy "tylko" raz ale raz na pewno. Swoją drogą MOCNO polecam Code Black ;))
Może to i lepiej niż uśmiercać bohaterów na siłę - nie wiem czy Cię to pocieszy (czy może już skończyłeś oglądać :D) ale to nie ostatni taki przypadek w The Night Shift... przed Tobą jeszcze kilka mniej lub bardziej wyjaśnionych "zniknięć" ale tak jak pisałam, moim zdaniem w tym szaleństwie tkwi metoda ;) nie ma zbędnej dramy i "żegnania" bohatera - mniej boli jego strata, wręcz się o niej zapomina.
Aktorzy rezygnują z ról (z różnych przyczyn) i czasami dużo łatwiej i szybciej jest się ich "pozbyć" ze scenariusza po prostu o nich zapominając ;) Tak się też stało z De La Cruz. Mnie bardziej od tego, że zniknęła, wkurza to, że NAGLE nie ma przypadków które potrzebują konsultacji psychiatry :D no ale tak już niestety bywa... tak było w Grey's Anatomy nie raz, tak się zdarza w każdym medycznym serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones