PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847745}

Normalni ludzie

Normal People
7,8 25 395
ocen
7,8 10 1 25395
6,9 26
ocen krytyków
Normalni ludzie
powrót do forum serialu Normalni ludzie

Ocenił bym wyżej...

ocenił(a) serial na 7

...ale nawet rozumiejąc mętlik w głowie bohaterów to ich drugie rozstanie, kiedy on nie zapytał o wspólne mieszkanie i zaproponował żeby obydwoje sypiali z innymi, było dla mnie bardzo dziwne i dość nierealne... potrząsnąłem głową myśląc co tu się odwaliło... Przez takie niedopowiedzenia się rozstali na tyle czasu. Widać że ich relacja była niezwykła i to mi się podobało. Ujęcia i gra aktorska również bardzo dobra. Zakończenie niby otwarte ale przez cały serial im nie wychodziło, więc jest raczej jasne że jednak nie byłi sobie pisani. Tym bardziej, że Ona sama to powiedziała "nie obiecuj, nie wiesz co będzie za rok, nie wiesz co się wydarzy..."

klajstus

On w czasie studiów bardzo się zmienił, stracił pewność siebie, nie mógł się odnaleźć wśród ludzi. Spotkał ją, całkowicie odmienioną, brylującą w towarzystwie. Plus stracił pracę...Myślisz że łatwo było mu powiedzieć "słuchaj, jestem w totalnym dołku, mogę u ciebie zamieszkać"? Czy tak jest w prawdziwym życiu? No właśnie chyba nie dlatego w pewien sposób się poddał bo czuł że nie jest dla niej wystarczający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones